Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (225. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
891.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Fazıl Say ın Kara Toprağı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aknasmub kullanıcısına yanıt
    Yok değil. İmera'nın Kara Toprak. Karadeniz müziği tavsiye ederim.

Teşekkürler. Dinleyeceğim.

Hayırlı olsun, kazasız belasız kullanmak nasip olsun.
  • dr.tolgaaa D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, sizin aracı test etmiştim mevcut aracımı almadan önce. Kullandığım araba AMG paket olmadığı halde süspansiyonları çok sertti ve içi basık,dar geldi bana aracın. Bu nedenlerle A4'ü tercih ettim. Konfor ve yakıt konusunda kesinlikle öneririm. Diğer konularda maalesef karşılaştıracak kadar bilgi sahibi değilim.
  • Mr. Shadow kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim.

• Merhaba,

2017 model sport aracım var, normal MMI ekranlı. malumsitede bazı ilanlar mevcut, android tabanlı aftermarket ekranlar takıyorlar. Deneyen veya bilgisi olan var mı?
  • CEMTAYLANKAP C kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz aftermarket ürünlerin hangileri olduğunu bilmiyorum, ancak bu forumda birkaç sayfa önce görebileceğiniz bnergi ve patcute adlı kullanıcıların (link vermeyi beceremedim kusura bakmayın) deneyimleri olmuş. Ben de kendileri ile konuştum ve sayın bnergi’nin uygulama yaptırdığı satıcı ile görüşerek bilgi aldım, ürünlerin orijinal parça olduğunu ve garantili olduğunu belirtti, bu kişilerin deneyimlerini de olumlu buldum, ben de uygulama yaptırmayı düşünüyorum ama aracın genel garantisi ile ilgili kuşkularım var hala. Doğuş ile de görüşüp ona göre karar vereceğim, sonuçta araba garantisiz olduktan sonra parça garantisi bir işime yaramaz.

Muhtemelen en az 60 bin tl fark verip aynı segment ve kalitede ancak ülkemiz sınırlarında marka imajı bir tık düşük ve dış görünüş olarak biraz daha sönük bir araç almış olacaksınız.Yakıt tüketimi dediğiniz gibi daha düşük olacaktır.Biraz daha ferah ve bence az daha elit bir iç mekana sahip olacaksınız.Segment değişimi (ikinci el yada limitleri zorlayıp 0 km E segment)veya SUV deneme isteği(mesela yeni q3 gelince ona geçiş yapmak gibi) nedeniyle değişiklik bana daha kabul edilebilir geliyor.Km nedeniyle değiştirecekseniz birşey diyemem tabii ki.
    Bu arada ben 1 yıldır a4 tfsi sport sahibiyim ve beni üzecek bir problem yaşamadım.✌️️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi g-dncr -- 18 Aralık 2018; 19:11:39 >
    Tolga bey tavsiyem a5 almanız .Çift paketli ikinci el az km 260 civarına pazarlıkla 1 yaşında bulabilirsiniz.

Ps:a4 2018 kullanıcısıyım aracım çok iyi ama ben leondan geçtim.

• Öncelikle yorum yapan ve görüşlerini bildiren herkese çok teşekkür ederim. Km’si Çok olduğu için ve bundan sonra çok masraf çıkaracağı korkusu ile değiştirmek istedim. Diğer seçenekler ikinci el a6 ve yine ikinci el yeni kasa 5.20i. Ama daha önce hiç ikinci el araç almadığım için tereddütlerim var. Dün bayi müdürü bir arkadaş ile görüştüm birkaç ay daha beklememi önerdi. İyice aklım karıştı

Hepinize tekrar çok teşekkür ederim.

Neden bekleyin dddi acaba?Hangi marka söyledi beklemenizi?

• quote:

Orijinalden alıntı: SilverAgent

Neden bekleyin dddi acaba?Hangi marka söyledi beklemenizi?
    Satış yok ki :)

El mahkum ek indirim yapacaklar bence. Bence bunu kastetti müdür.

Göreceğiz...

• Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki araç için yorumlarınızı alabilir miyim?

2017 model ama sıfır km diye belirtilmiş.

Teşekkürler.

DOĞUŞ ÇIKIŞLI 0KM AUDİ A4 1.4 TFSI S-TRONIC DYNAMIC OTOFENİX İlan No: 620888692https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-dogus-cikisli-0km-audi-a4-1.4-tfsi-s-tronic-dynamic-otofenix-620888692/detay

• eruslu E kullanıcısına yanıt
    dinamiklerin kumaş koltuklularını ötv indirimi sonrası 190 hatta 188e kadar verdiler diye duydum ama yanılmıyorsam o araçlar 2018 modeldi. bu aracı galeri satmak için almış elinde kalmış büyük ihtimal. ilanın açıklamaları yanlış 19 jant değil klasik dinamik jantı 16 inch gibi duruyor. ayrıca büyük ihtimalle hız sabitleyici yok (çünkü std değildi diye hatırlıyorum) limitör var. geri görüş kamerasından emin değilim var gibi duruyor. farlar matrix led değil normal led far. ayrıca sunroof da yok sanki, kumaş koltuklu dinamiklerde sunroof vardı.
    tercih sizin ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 19 Aralık 2018; 9:13:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eruslu

Arkadaşlar merhaba,

Aşağıdaki araç için yorumlarınızı alabilir miyim?

2017 model ama sıfır km diye belirtilmiş.

Teşekkürler.

DOĞUŞ ÇIKIŞLI 0KM AUDİ A4 1.4 TFSI S-TRONIC DYNAMIC OTOFENİX İlan No: 620888692https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-dogus-cikisli-0km-audi-a4-1.4-tfsi-s-tronic-dynamic-otofenix-620888692/detay
    bu arabayı muhtemelen 2017 yılında almıştır bayiden, alırken maksimum 165 bin vermiştir.
    sunroof yok, geri kamerası var gibi ama sorulması lazım, hız sabitleme yoktur. ihtiyacınızı karşılıyorsa iyi bir pazarlıkla alınabilir.
    selamlar.

• eruslu E kullanıcısına yanıt
    Benim aracımın aynısı bu. Bendeki beyaz, iç krem renk döşeme. Araçta geri görüş kamerası var, hız sabitleyici yok, limitör var.

Tahminim 2017 sonu alınmadır bu araç. 2018 ocak çıkışlı da olabilir. Benim aldığım ilk sahibi 2018 ocakta almıştı.

• Geri vites konumuna alınca sağ aynanın aşağı inmesi çok kullanışlı gelmedi bana. Kaldırım yanına parklarda faydalı da geri geri giderken çok kullanışsız oluyor. Bunu nasıl iptal edebilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Geri vites konumuna alınca sağ aynanın aşağı inmesi çok kullanışlı gelmedi bana. Kaldırım yanına parklarda faydalı da geri geri giderken çok kullanışsız oluyor. Bunu nasıl iptal edebilirim?

Ayna kumada düğmesini sağ aynada tutmayın yeterli...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.