Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.500
Cevap
126
Favori
892.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun. Piyasa şu an kötü durumda. Araç satmak çok zor. Pazarlık gücü sizde. 197 ledsiz için fazla görünüyor. Hangisini alırsanız alın A4 ün boşu bile 10 numara 😁

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-abazlar-plaza-plushafiza-plusderi-plusmatrix-plusled-pluskayarsinyal-plus8binkm-plusboyasiz-619417523/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sdemiryilmaz S kullanıcısına yanıt
    Bu araçta led var hocam cruise yok sadece limitör var.Muson gri.180 peşine alınsa tadından yenmez

• quote:

Orijinalden alıntı: sdemiryilmaz

Hayırlı olsun. Piyasa şu an kötü durumda. Araç satmak çok zor. Pazarlık gücü sizde. 197 ledsiz için fazla görünüyor. Hangisini alırsanız alın A4 ün boşu bile 10 numara 😁

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-abazlar-plaza-plushafiza-plusderi-plusmatrix-plusled-pluskayarsinyal-plus8binkm-plusboyasiz-619417523/detay
    2 ay sonra bu arac 3 yasinda olacak.ona gote degerlendirin derim

• SilverAgent S kullanıcısına yanıt
    186'ya anlaştık. 42 binde 2017 almaktansa 9 binde 2016 almak daha mantıklı geldi bana.

• 2.el pesin para bu tip arac alacaksam 2018.model.altina bakmazdim ben

• sdemiryilmaz S kullanıcısına yanıt
    Bu araç da güzel ama galeri olması ve iç döşemenin siyah olmasından dolayı aramadım satıcıyı. Ayriyetten 2 yıl garanti farkı var. Ücreti ne kadar bilmiyorum ama önemli bir detay. Bir de bu aracin sahibinin diger ilanlarina baktım. Boyasız, degisensiz, hasar kayitsiz yazmis genelde. Buna degisensiz diye yazmamış. Yorumlara baktım, arac dedikleri gibi çıkmadı diyenler var. O kadar yol gitmeye değmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngeagle86 -- 16 Aralık 2018; 22:6:34 >
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Sıfır olarak ya gidip boşline passat alacaktım ya da superb alacaktım o bana bu daha mantıklı geldi.

• texmo kullanıcısına yanıt
    Sıfır araç da alsan 20 gün sonra 1 yasinda olacak.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende superb bakarken A4 almış buldum kendimi. Audi ile skoda ya da vw kıyaslanamaz bence. Passat ve superb de çok güzel araçlar ama bir a4 değiller.

• youngeagle86 kullanıcısına yanıt
    2 yıl artı garanti bayide alırken 5 -6 bin civarı tutuyor.İki araçta güzel gönlünüze hangisi siniyorsa onu alın.kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin.

• alsem A kullanıcısına yanıt
    Şikayetiniz başarıyla iletildi

Bu mesaj hakaret ve iftira içerdiği için şikayet edilmiştir.Tekrar şikayet etmenize gerek yok .

Teşekkür ederim. Yarın öğleden sonra islem bitiyot zaten.

Linki mesaj atabilir misiniz

• Ötv indirimi bi süre daha devam edecek gibi gözüküyor. Bu sebeple a4 lerde yeni çekilecek araçlar için ‘60 lık ötv dilimine göre faturalandırıldı’ gibi bi bahaneleri kalmayacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhabalar.Bagaj kapağım araç içinden açılıyor fakat kumandadan açılmıyor. Sebebini bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliaydn

Ötv indirimi bi süre daha devam edecek gibi gözüküyor. Bu sebeple a4 lerde yeni çekilecek araçlar için ‘60 lık ötv dilimine göre faturalandırıldı’ gibi bi bahaneleri kalmayacak

bu ülke kadar saçma adaletsiz bir vergi sistemi olan başka ülke yoktur herhalde yeryüzünde. akşamdan sabaha vergi geliyor, vergi kalkıyor. 31 ekimde alanın günahı ne, 1 kasımda alanın sevabı ne? vergi düzeninin kalıcı olması lazım ki herkes ona göre davransın bilsin bir mala ne vereceğini.

ne demek şimdi kademeli kalksın? ne kademesi? bu ötv denilen illetin tamamen kalkması lazım. yok ötv kalkmayacaksa da sabit bir seviyede gitmesi lazım ki sosyal devlet anlayışına göre 1 günde binlerce kişi zarar görmesin ya da para kazanmasın. yüksek ötvli araç alanların 2. eldeki zararını devlet mi karşılayacak şu ölmüş 2. el piyasasında? allah bildiği gibi yapsın bu sistemle oynayanları! çocuk oyuncağı sanki kaldır indir vergi oranını. aç kapa artema misali!

2016 kasımda dizayn avant almak için anlaştım kayseri bayisiyle, %0 faiz kampanyası vardı kredim onaylandı. aracımı kayseriye götürdüm (passat variant) telefonda bana verilen takas fiyatından daha düşük bir fiyat teklif ettikleri için anlaşamadık, kalktık geldik eve. sabahına ötv güncellemesi geldi. ben o gün anlaşsaydım 152 bine dizayn avant alacaktım, sabah aradık bayiyi alacağımız araç 170 küsür olmuş ama size 165e bırakırız dediler almadım tabiki.

neyse daha fazla söylenmeden susayım yoksa kötü olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CapriceClassic -- 17 Aralık 2018; 11:2:39 >

• ÖTV oranları kalıcı olarak düşürülmeli diyemiyorlar da İndirim Kademeli Olarak Kalksın ! diyebiliyorlar. Ne kadar korkusuz bir patron kitlemiz var

• hasan_serkan H kullanıcısına yanıt
    Kumandaya uzun süre basınca açması lazım. Camları açıp kapatmak için de uzun süre basılı tutmak gerekiyor.
  • ilandaki aracı an itibariyle aldım arkadaşlar. Maslakta ekpertiz yaptırdım hic birşey çıkmadı, sonra doğuş otoda makineye baglatttim, araç sıfır gibi dedi servis. Plakamı da çıkardım. 2 yıl garanti devir islemini de yaptım. Kasım 2020'ye kadar garantisi devam ediyor. Istanbul icinde kısa süreli kullandım ona istinaden kısa bir yorum yapayım. Aracın süspansiyonlari malzeme kalitesi cok iyi heleki f30 dan sonra sanki pamuklar arasında gidiyorum gibi hissettim. Cok memnun kalacağım gibi. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a4-sport-paket-9400-km-hatasiz-587482043/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

ilandaki aracı an itibariyle aldım arkadaşlar. Maslakta ekpertiz yaptırdım hic birşey çıkmadı, sonra doğuş otoda makineye baglatttim, araç sıfır gibi dedi servis. Plakamı da çıkardım. 2 yıl garanti devir islemini de yaptım. Kasım 2020'ye kadar garantisi devam ediyor. Istanbul icinde kısa süreli kullandım ona istinaden kısa bir yorum yapayım. Aracın süspansiyonlari malzeme kalitesi cok iyi heleki f30 dan sonra sanki pamuklar arasında gidiyorum gibi hissettim. Cok memnun kalacağım gibi. Yardımcı olan herkese teşekkürler.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-a4-sport-paket-9400-km-hatasiz-587482043/detay
    iyi günlerde kullanın. güzel bir araç aldınız.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.