Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lifehacker

Benim sorunu arkaya izolasyon yaparak çözdüklerini söylemişlerdi. Cam ile ilgili bir işlem yapmadılar. Ancak araba gereksiz yere 2 günden fazla serviste kaldı. İstanbul’daysanız buradaki Bazı servisler konuyu tecrübe etti. Daha kısa sürede çözebilir.

Alıntıları Göster
    Hangi servis benim de arkadan kasislerde gıcırtı geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • two_fast_two_furious kullanıcısına yanıt
    3. stop ayalıtım yapmışlardı bende başka işlem yaptılar mı bilmiyorum belki c sütunu ve pandizota işlem yapmışlarıdır fakat yarım günde teslim etmişlerdi. İsterseniz 3. stop a çıkarın öyle test edin umarım geçer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber-shot -- 5 Temmuz 2018; 17:10:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber-shot

3. stop ayalıtım yapmışlardı bende başka işlem yaptılar mı bilmiyorum belki c sütunu ve pandizota işlem yapmışlarıdır fakat yarım günde teslim etmişlerdi. İsterseniz 3. stop a çıkarın öyle test edin umarım geçer
    Benim aracım A5 arka stop yok uzunlamasına led var; sanki arka direklerden geliyor gibi gıcırtı

Sıcaklıkla ilgisi olan bir durum mu bilmiyorum ama havalar ısındıktan sonra o sesi 1-2 aydır duymuyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: g-dncr

Sıcaklıkla ilgisi olan bir durum mu bilmiyorum ama havalar ısındıktan sonra o sesi 1-2 aydır duymuyorum..
    Benim kazadan sonra başladı tavan döşemesi ve yan hava yastıkları değişmişti elimle yoklağımda gıcırtı geliyor, araç yaylanırken esniyor muhtemelen plastikler birbirine değiyor yalıtımla çok rahat geçer vakit ayırmak lazım.

• Bu arada Viofo araç kamerası montajını yaptım, öndeki çakmaklıktan aldım gücü tüm kabloları gizledim. Hiçbir kablo görüntüsü yok çok orjinal oldu

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

• Bu da ilk bakım faturası

Ön cam çatlaktı kaskodan değişti, cam değişince silecekleri de değiştirdim

AUDI A4 B9  (ANA KONU)

• a4 1.4 tfsi ilk bakim 1246 TL tuttu.

servis avek tekstilkent

Ben Çekmeköy’deki serviste yaptırmıştım. Arka tarafa izolasyon yapıldı dediler. Tam olarak nereye yaptılar emin değilim ama. Havanın sıcaklığı ile alakalı olabilir diye de yazılmış;Benim araçta ses soğukken geliyordu. Güneşte kalıp ısındığında ciddi oranda azalıyordu. Servisin müdahalesinden sonra çok şükür tamamen kesildi

Elinize sağlık, süper olmuş. Aynısını benim de yapmam lazım, benim Viofo nun kablosu sallanıyor ortalıkta sinir oluyorum. Servise rica etmiştim kabloyu a sutununa gizlesek diye, yapamayiz dediler. Siz açtınız mi a sutununu? Ben biraz yokladim, açılmadan girmeyecek gibiydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: skd

Elinize sağlık, süper olmuş. Aynısını benim de yapmam lazım, benim Viofo nun kablosu sallanıyor ortalıkta sinir oluyorum. Servise rica etmiştim kabloyu a sutununa gizlesek diye, yapamayiz dediler. Siz açtınız mi a sutununu? Ben biraz yokladim, açılmadan girmeyecek gibiydi...
    Açmadım ama plastik trim açıcı ile sıkıştırarak arasına soktum kabloları

Üst cam ile tavan döşemesinin birleşme yerinden plastik ince bir şey ile bastırın içine giriyor ama biraz uğraştırıyor sonra köşeden aşağı kapı direğinden kapı plastiklerinin içinden yolcu tarafındaki polen filtresinin ordan alttan gizleyerek çakmaklığa ulaşabilirsiniz. Biraz uğraştırıyor ama orjinal gibi gizleniyor.

Servis bu tür orjinal olmayan aksesuarları yapmıyor maalesef

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Tek depo değil de mi:)
    Tek depo cok sıkarsak 1000 km gider ama yol bitmez :)

• İstanbul içinde genellikle tem/e5 uzun yol olmak üzere depoyu fulledim kalan menzil 13 km yazana kadar kullandım 1085 km gitmiştim. Uzun yol olsa sakin kullanarak bir depoyla 1100-1200 km gidilir rahatlıkla bmw 3 dizel ile (depo 57 litre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi auto_motive -- 7 Temmuz 2018; 16:33:0 >
  • Son iki üç aydır bluetoothda yeni şarkı çalınca orta ekranda şarkı ismi sabit kalırken, kadran bölümünde yeni çalan şarkının ismi yazıyor. Bu bir sorun değil mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2017 Beyaz 5.200 km. Design, boyasız, çok temiz, 186.000 son diyorlar, çok ciddi düşünüyorum, önerisi olan olabilirmi ?..

• OnurFB1453 kullanıcısına yanıt
    bende de bu şekilde, servise de gitmedi öncesinde. neden böyle oldu bilmiyorum. Apple music kullanıyorum ben, sizinki ne hocam? programla mı ilgili acaba..
  • Kerrami K kullanıcısına yanıt
    Fizzy, bugün normal çalışıyor:)

• pinkfloyd1 P kullanıcısına yanıt
    Bana iyi gibi geldi.

• Navigasyon güncelleyen var mı? 2018-2019 sürümü çıktı.

• geçen haftasonu avek'e periyodik bakım için gittim. randevuyu 2 hafta önce internet üzerinden almıştım.
    bahsi geçen %10 iskonto sadece işçiliğe uygulanıyormuş.
    cam suyu istemiyorum dedim. ödediğim rakam aşağıdadır. merak edenler için yardımcı olabilir.

AUDI A4 B9  (ANA KONU)
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.