Şimdi Ara

AUDI A4 B9 (ANA KONU) (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
127
Favori
893.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Canlansın burası biraz harbiden ya. Bugün 3008 görmeye gittim; adamlar (A4 kadar olmasa da) kaliteli bir kokpit yapmışlar, dış tasarımın çekiciliği de cabası. Kafam karışmadı değil. Ama halen önceliğim Aralık ayında uygun fiyatlı (indirim, kampanya) A4 ya da C 200 d! Şu fiyatların 10 bin altına düşse süper olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Sunroof, navigasyon, virtual cockpit olmazsa olmazınız değilse dolu bir 1.4 TFSI yerine, baz paket 2.0 TDI tercih edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Haftaiçi uğrayacağım üstad. Önce bir takas şartlarına da bakalım A3 fiyatları ikinci eli vurur çünkü.

Yeni 3008 baktım şimdi adamlar mükemmel araç yapmışlar ve full paket dizel oto 130 bin tl ve gerçekten iç kokpit şu ana kadar hiçbir arabada (belki yeni e) görmedim şanzuman da mükemmel olmuş ve herşey standart bu pakette

• quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

Haftaiçi uğrayacağım üstad. Önce bir takas şartlarına da bakalım A3 fiyatları ikinci eli vurur çünkü.

Yeni 3008 baktım şimdi adamlar mükemmel araç yapmışlar ve full paket dizel oto 130 bin tl ve gerçekten iç kokpit şu ana kadar hiçbir arabada (belki yeni e) görmedim şanzuman da mükemmel olmuş ve herşey standart bu pakette

Peugeot'a karşı ön yargılı gruptayim üstad ben de. O sınıfta 2.eli de kuvvetli tek seçenek benim gözümde CR-V. Her ne kadar 2 seneye kalmadan ABD için tanıtılan yeni versiyonu gelecek olsa da zarar ettirmez. Azıcık iç mekan kalitesi, azıcık da yalıtım olsa bir de açılabilen sunroof olsa rakipsiz olurdu. Ama Honda işte; okyanusu geçer hep derede boğulur.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alphi3458

quote:

Peugeot'a karşı ön yargılı gruptayim üstad ben de. O sınıfta 2.eli de kuvvetli tek seçenek benim gözümde CR-V. Her ne kadar 2 seneye kalmadan ABD için tanıtılan yeni versiyonu gelecek olsa da zarar ettirmez. Azıcık iç mekan kalitesi, azıcık da yalıtım olsa bir de açılabilen sunroof olsa rakipsiz olurdu. Ama Honda işte; okyanusu geçer hep derede boğulur.

Marka imajında haklısın ama yolun düşerse bir incele hele iç tasarım beni benden aldı nasılsa bakmak da parayla değil ya

• alphi3458 kullanıcısına yanıt
    İyi akşamlar
    CR-V yi geçtiğimiz yıl kullanıp bu yıl A3 sedan kullanan birisi olarak,bugün bu 3008 i yorumları okuyunca bir görmek isteği uyandı.
    BU araç o paralara cidden pahalı.Yani opsiyonlu ,dolu bir araç nerede ise 150bin seviyelerine geliyor...
    Audi a4 boş olabilir,marka algısı da olabilir ama iç işçilik ve kalite olarak bence bu aracı alacaklar bir süre audi kullanıp sonra bakmalılar...
    Audi kalitesi ile seviye olarak çok fark var.Mesela arka kapı kaplamaları resmen Linea kalitesinde...
    Honda CR-V ile de asla boy ölçüşemez.Bu kendi görüşümdür.Ancak ciddi alıcılar Peugeot show roomlarına gidip dediğim kalite farkını kontrol etmeliler.

Tecrübeme güvenirim zira sene de 1,2 araç değiştiririm.5 serisini bekleyen birisi olarak bu yargılara vardım.Audi tutkunu değilim.
    A5 sportback ve 5 serisi arasında kara vereceğim.
    Ama bana kalırsa iyi düşünün...

• Audide fiyat ve donanim bilgisi neden bu kadar ulasilmaz anlasilir gibi degil. Bayiye gittiginizde bile sanki BMW veya Mercedes ten bir ajan gelmis muamelesi oluyor. Bilgisi olan paylasabilir mi?
    1- Sport pakette baz donanima ilave neler geliyor ve fiyat ne kadar.
    2-Videolarda gordugum ve begendigim ortasi yuvarlak olan 3 kollu direksiyon simidi neden arac olusturucuda yok? Bu direksiyonun adi nedir ve spor pakette var mi? 3- gri renk sport pakette fiyata dahil mi?
    4- Son olarak avangarte c180 mi spor paket a4 mu onerirsiniz?

• 2015 Model B9 AUDI A4 2.0 TDI 190 HP QUATTRO STRONIC da android AUTO var mı fikri olan var mı?
  • İlgilenen varsa kaçırmasın derim hem sport paket hem navi ve hayalet ekran hem de ön arka led

357059999 İlan no

• A4'lerde Design ile Sport donanımlar arasinda ( 1.4 TFSİ ) yaklaşık 8 - 10 bin TL fark mevcut. Sport daha pahalı. Dikkat çeken farklar ; Sport jantları 18' / Koltuklari tasarım olarak farkli, baldır destekli ve elektrikli / İc dekor traşlanmis alüminyum / Direksiyon göbeği yuvarlak / Sport donanımda metalik renk farkı yok. Benim tespit edebildiğim farklar bunlar. Aradaki fiyat farkının nerden ileri geldiği konusunda farklı tespitleri olan varsa paylaşırsa çok memnun oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.L.Crassus -- 27 Ekim 2016; 17:39:13 >
  • 2.0 TDi Design için yaklaşık 180binTL dolaylarında fiyat veriliyor. Quattro yok bu fiyattaki araçta. Quattro da yaklaşık 15binTL kadar fark ilave ediyor. Aynı aracın 1.4 TFSİ olanı yaklaşık 139binTL dolaylarında bırakılıyor.
    2.0 TDi 40k ila 55k arasındaki dizel farkını ileride 2.elde ne kadar daha ekleyerek kaybettirir veya kaybettirir mi hiç fikrim yok. C200d fiyatına 2.0 TDi A4 Design almak mümkün.

• 2016 a4lerde hızlı şarj ünitesi var mı telefonlar için?

• meyegen M kullanıcısına yanıt
    Kol dayama altındaki USB girişinde Sadece Şarj yazıyor ama USB'den ne kadar hızlı şarj olur bilemem hocam

• Bugün Audi Erel'den giriş paket boş A4 için 127.900 TL fiyat aldım. Tek ekstra donanım olarak koltuk ısıtma mevcut. İkinci el 2014 Mercedes C180 Fascination(panoramik cam tavan, koltuk ısıtma) ile bunun arasında kararsız kaldım. Fiyatları aynı. İç tasarım olarak Audi, dış tasarım olarak ise C180 daha güzel geliyor gözüme. Sizce hangi seçim daha mantıklı olur, sıfır A4 mü 2. el C180 mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diroix -- 27 Ekim 2016; 21:13:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır a4 alın bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabi ki de sıfır a4

• diroix kullanıcısına yanıt
    Aynı ikilemde ben de kalmıştım. Benim seçeneklerim arasında 320ied de vardı. Hatta sunrooflu baz A4 için kapora bile vermiştim. Ama gittim bir daha bindim bol bol kurcaladım A4 ün baz modelinin dış görüntüsü ve binerken mutlu olmayacağımı düşünerek ödeme ve fiyat avantajı olmasına rağmen Audi'den vazgeçtim. Üzerine biraz daha para koyup 2015 model C180 Exclusive aldım iyi ki de almışım kullandıkça daha çok seviyorum arabamı.

İki arabayı da bol bol inceleyin test edin. İkisi de sınıflarında birbirlerine denk arabalar. İçindeyken sizi hangisi daha çok mutlu ediyorsa onu tercih edin.

Alacağınız karar hayırlı olsun aracınızı kazasız belasız binin.

• Arkadaşlar merhaba ; hepiniz gibi benimde kafam çok karışık
    bende geçen hafta 2016 AUDİ A4 1.4 TFSI SPORT için kapora verdim.aldıgım son fiyat 144.300 TL nedir düşünceniz.
    Sizce kasım veya aralıkda fiyatlar biraz daha düşer mi?
    Audinin ikici elinde sıkıntı yaşar mıyım?(Ortalama ne kadar zarar ettirir 3 - 4 yıl sonra)
    Passat 1.6 tdi comfortline cam tavan+katlanır ayna 129.000 tl bu seçenege yönlenmek ne kadar mantıklı sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dearvahhelsing -- 28 Ekim 2016; 12:17:28 >
  • dearvahhelsing kullanıcısına yanıt
    Teklif aldığınız aracın donanım paketi ve varsa ek opsiyon bilgilerini de paylaşırsanız fiyat konusunda daha rahat yorum yapabiliriz hocam.

• AUDI A4 B9  (ANA KONU)

Donanımlar bunlar hocam 24 ay sıfır faiz.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.