Şimdi Ara

Audi A3 Satıp Volvo V40 Cross Country Almak? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
63
Cevap
0
Favori
2.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben kesinlikle Volvo V40 ı tercih ederdim ama bu fiyatlarla 0 araç almak düşündürücü olabiliyor.
  • a3 satıp v40 alacağınıza a5 alın bari değiştirdiğinize değsin
  • Yeni audi a3 satıp "0" Volvo v40 cc almak mantıklı değil malzeme kalitesi işçilik olarak audi daha önde yakıt ekonomisi audi de daha fazla olacaktır eğer aynı çeşit motorları düşünüyorsanız.Üstüne üstlük aradaki fiyat farkını vermek çok havaya para.Ama illa da ben Audi a3 ü satacağım diyorsanız Audi den volvo ya geçmekte hiçbir sıkıntı yok o da Audi yle yarışabilecek güçte.Powershift Stronic ten daha kötüdür volvo daha ağırdır daha çok yakar kasa hantaldır mekan daha ferah diye o farkı9 hiçbir türlü vermem şahsi görüşüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BebeBiskuvisi

quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

Audi satip volvo alinmaz... Arti bu krizde fiyatlar dusecek acele etmeyin derim

Neden Audi satılıp Volvo alınmaz?

Birçok sebep var, Türkiye gerçeği olarak en önemlisini söyleyeyim, Volvo'ların 2. el değer kaybı çok fazla ve satarken zorlanıyorsunuz. Türkiye gerçeğinde, yeni AUDİ ve çok çok güzel bir aracım varken,

niye gidip Volvo alayım ve fazladan 15-20 bin zarara gireyim? (Audi aldım 2. ele düştü zararım var, sonra sattım Volvo aldım bir daha bu sefer daha çok zarar ettim)

Bakın bu söylediklerim çok çok önemli ki, teknik konulara daha girmedim bile, teknik konulara girebilmek için arkadaşın araç modellerini vs. söylemesi lazım, Audi yeni kasa mı, donanımı ne vs.vs.

Artı Volvo özelinde, konsolları konforlu sürüşe olanak sağlamıyor, 1.80 boyumla benim sağ dizim orta konsola temas ediyor ben o aracı o şekilde kullanamam. Eski babamın Opel Astra'sında da öyleydi , o hiç hoşuma gitmiyordu ama ben bu sefer takıntı yaptım.

BU S60'da böyle, V40'ta nasıl bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

audi satılıp Volvo alınmaz gibi saçma sapan fikirleri olanlara gidip Volvo nun ürünlerini incelemelerini tavsiye ederim

audi q5 dizeli satıp benzinli xc60 a geçen vatandaş dahi var bu ülkede

audi a3 ün gereksiz fiyatı yüksek bir araç olduğunu birçok insan kabul ediyor

Volvo v40 cc ise tarz bir araç

gidip de incelemeyenlerin yorumuna aldanma ve tereddütte kalma

gayet kaliteli sağlam ve güvenli bir araç

Saçma sapan deme ayıp oluyor hocam. Bizim tüm araçlarla ilgili bilgimiz var evvel Allah. Arabanın kralına da bindik .
    Türkiye'nin en parlak bilmemkaç mühendisinden biriysen, böyle imkanların oluyor. Sen böyle abuk subuk konuşunca da hoş olmuyor tabi...

Herkes düşüncesini açıklamakta özgürdür hocam .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanmerto -- 8 Mart 2014; 0:37:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hasanmerto

quote:

audi satılıp Volvo alınmaz gibi saçma sapan fikirleri olanlara gidip Volvo nun ürünlerini incelemelerini tavsiye ederim

audi q5 dizeli satıp benzinli xc60 a geçen vatandaş dahi var bu ülkede

audi a3 ün gereksiz fiyatı yüksek bir araç olduğunu birçok insan kabul ediyor

Volvo v40 cc ise tarz bir araç

gidip de incelemeyenlerin yorumuna aldanma ve tereddütte kalma

gayet kaliteli sağlam ve güvenli bir araç

Saçma sapan deme ayıp oluyor hocam. Bizim tüm araçlarla ilgili bilgimiz var evvel Allah. Arabanın kralına da bindik OBAMA sağolsun.

Türkiye'nin en parlak bilmemkaç mühendisinden biriysen, böyle imkanların oluyor. Sen böyle abuk subuk konuşunca da hoş olmuyor tabi...

Herkes düşüncesini açıklamakta özgürdür hocam .

Obama işini biliyor

• Ya o bu sorun değil de, yani bırak herkes istediğini yazsın, şimdi ben Mazda dandik desem, Volvo dandik desem , fanboylar üşüşüp hakarete başlıyor.

Geçen gün bir araca kötü dedim, yorumum şikayet edilip silinmiş. Yahu sana ne? Ben istediğim yorumu yaparım. Hadi biri şikayet etmiş de onu da silen var.

Çok acayip insanlarız ya gerçekten. Maykılın yaptığı ve milyar dolarlar kazandığı araçları namusumuz gibi savunuyoruz bu ne lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

En başta A3 almak hata zaten.

Bu sınıfta direk V40.

İç hacim,tasarım,konfor mükemmel bi araç.

Neresi hata hocam Allah aşkına bi söyler misin ? Bunu başka bi araç için söylesende sorucaktım. A3 ki baya satan bi araç her alan mı hata yapıyor şimdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorko15

quote:

Orijinalden alıntı: Thomassee

En başta A3 almak hata zaten.

Bu sınıfta direk V40.

İç hacim,tasarım,konfor mükemmel bi araç.

Neresi hata hocam Allah aşkına bi söyler misin ? Bunu başka bi araç için söylesende sorucaktım. A3 ki baya satan bi araç her alan mı hata yapıyor şimdi ?

Fiyatı çok yüksek.

V40 hem daha donanımlı,daha güvenli,daha büyük ve daha ucuz.

V40'ı herkes görüp bi test etmeli.

Sınıfının en iyisi bence.

Alanlar az tabii ki Audi kadar değer görmüyor ülkemizde ama çok tatlı araçtır

• v40 sahibiyim. v40 güzel araç, a3'ü aratacağını sanmıyorum ama daha yaşını doldurmamız bir a3'ünüz var bu durumda daha yepyeni olan premium hb bir aracı satıp başka bir premium hb almak için bir neden göremiyorum
  • Ben kötü demedim zaten "En başta A3 almak hata zaten" dediniz ya ona sinirlendim. Bi anlık sinirle yazdım forumda bin türlü adam var nasıl fanatikler körü körüne öneriyorlar deli oluyorum. Dedim sizde bunlardansanız bide cevap vermişsiniz aha dedim gece gece biriyle papaz olucaz boşu boşuna. Ama saolun güzel bi cevap vermişsiniz.

@Thomassee
  • zevk meselesi imkan varsa hosuna gittiyse degistir sakinca yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Audi son kasa ise ve alınmışsa v40'a geçmezdim.
    Ama almadan önce ikisi arasında kalsam v40'ı tercih ederdim.

Yada, audi satarken zarar ettirmeyecekse değişim yapılabilir. Eğer zarar ettirirse bu işe girmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hamdi0555 -- 8 Mart 2014; 1:34:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 ün artıları

iç mekan kalitesi , işçilik , bagaj , yaşam alanı , yol tutuş
    v40ın testlerinde direksiyonun hissiz olduğunu hep söylüyorlardı ben olsam satmazdım
    volvo alırsanız zaten değer kaybedecek audi a3u aldığınız fiyata bile satabilirsiniz.

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/2229519/volvo-aracimin-yakit-deposundan-ses-geliyor/k89di

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1908439/volvo-aracimin-koltuk-doseme-deformasyonu/5901h

bakın v 40 sorunları volvo da şikayet var comda ciddi şekilde sorunlar var çeşitli modellerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaggeredByRuhtan -- 8 Mart 2014; 1:58:55 >

• Kararda mantık yok, değişiklik var.

Bir kaç ay sonra V40dan da sıkılıp, A180 amg alsam mı diye konu açacaksınız, veya A3 beklentiyi karşılamamışsa direk bir üst sınıfa çıkın, bizi uğraştırmayın.

Şaka bir yana değmez.

• Arada fiyat farkı olmaz hatta cebinizde para bile kalır. A3 fiyatları uçtu. 84000 bine attraction cam tavanlı araç bulmuştum. Ben vazgectim anında başkası aldı aracı. Ama ben olsam sıfır v40 yerine düşük kilometreli değer kaybını yaşamış araç alırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi youngeagle86 -- 8 Mart 2014; 11:03:42 >
  • gayet güzel premium dizel otomatik bir aracınız varken belli bir neden olmadan benzer özellikte bir araçla değiştirmenin bence mantığı yok. ha, para sorunum yok ve araçtan sıkıldım derseniz o zaman v40dan da seneye sıkılabilirsiniz demektir. bence 0 alınan bir araç en az 5 sene kullanılmalı (eğer bir sorunu yoksa). işte bu gibi hareketlerden dolayı araç fiyatları tavan yaptı bu ülkede, ama herkesin parasını istediği gibi harcama özgürlüğünün de olduğunu belirteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle86

Arada fiyat farkı olmaz hatta cebinizde para bile kalır. A3 fiyatları uçtu. 84000 bine attraction cam tavanlı araç bulmuştum. Ben vazgectim anında başkası aldı aracı. Ama ben olsam sıfır v40 yerine düşük kilometreli değer kaybını yaşamış araç alırdım.

v40 da tahmin ettiğin değer kaybını görebildin mi?
  • quote:

quote:

Arada fiyat farkı olmaz hatta cebinizde para bile kalır. A3 fiyatları uçtu. 84000 bine attraction cam tavanlı araç bulmuştum. Ben vazgectim anında başkası aldı aracı. Ama ben olsam sıfır v40 yerine düşük kilometreli değer kaybını yaşamış araç alırdım.

Pek araç yoktu ama hatırlarsan bi ilan vardı advance paket 78bin e veriyordu aracı. Aramıştım ilan için arka kapıda lokal boya var demişti. Başka hiç bir sıkıntısı yoktu. Sıfır 90 bin üzeri olan araç için çok iyi fiyattı.

• quote:

quote:

quote:

Pek araç yoktu ama hatırlarsan bi ilan vardı advance paket 78bin e veriyordu aracı. Aramıştım ilan için arka kapıda lokal boya var demişti. Başka hiç bir sıkıntısı yoktu. Sıfır 90 bin üzeri olan araç için çok iyi fiyattı.

O aracı sana ben önerdim zaten

gidip incelemek lazım demiştim

ben başka birşey soruyorum

v40 da değer kaybı dizel otomatikte beklediğin gibi mi çıktı

yoksa benzer değer kaybı BMW ve audi de var mı?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.