Şimdi Ara

Audi A3 lpg dolum ağzını benzin kapağının oraya almak mümkün mü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 7
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 16 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Batuhan Kılıç (3 mesaj) Legend_Come_Back (1 mesaj) macan otogaz (1 mesaj) redplay (1 mesaj) sarıkule (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (1 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> LPG Dönüşümü >> Audi A3 lpg dolum ağzını benzin kapağının oraya almak mümkün mü?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    4521 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    audi a3 modelinde lpg takılı ve normal olarak arka tamponun iç tarafında dolum ağzı var, takan yer mmo izin vermiyor bu araçta benzin kapağının oraya alınmasına dedi ama bazıları da bu mümkün yasak değil diyor

bu konuda kesin bilgi verebilecek olan var mıdır? neye hangi markaya göre kriter var da dolum ağzının yeri belirleniyor?

|
    |
  • Teğmen
    110 Mesaj
    Aynı değişikliği astra j de yaptırmayı düşünüyorum. Mümkün müdür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj
    Mmo nun kontrol listesinde boyle bir baslik yok.

Dolum agzinda kacak var mi ilgili tse standardi isareti var mi ona bakarlar
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Sıfır civicde benzin dolum ağzının yanında oluyor. Mmo onlara bisey demiyor. Bende bir sene önce aracima bu uygulamayı yaptıracaktım çünkü dolum ağzı bozuktu 80 tl ye yaparız dediler fırsatım olmadı gidemedim dolum ağzını degistirdim.
  • Yarbay
    4521 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    öyle bir başlık yok da şu lpg işinde birçok şey muamma, sadece muayene değil yarın bir gün kaza olur sigorta şirketi bile projeye uygun değil diye ödemeyi reddeder, bu riskler de var
  • Çavuş
    48 Mesaj
    MMO DAN BAŞKA MUAYENE YAPAN İSTASYONDAKİ KONTROL EDEN ARKADASŞLARIN GERİ ÇEVİRDİĞİNE ŞAHİT OLDUM. BUNUN YANI SIRA DOLUM BAŞLIĞI ORADA OLAN ARAÇLARDA SORUN ÇIKMA SIKLIĞI FAZLA VE TAMİRATI ZOR OLDUĞU İÇİN TAVSİYE EDİLMEMEKTEDİR.
  • Yüzbaşı
    337 Mesaj
    Hocam ben daha geçen hafta gittim mmo ya. Sorunsuz geçti. Akabinde muayanedende sorunsuz geçti. Onlar şehir efsanesi. Yasak falan değil.
    Önemli olan proje. Proje doğruysa hiç bir sıkıntı yok yanlışsada LPG taktırdığın yere gidip hemen düzelttirirsin...
    |
    |
  • Yarbay
    5249 Mesaj
    iki farkli otomobile benzin kapagina dolum agzi yaptirmistik.avrupa dolum agizi diyorlar.hepsinden sorunsuz gecti
  • Yarbay
    4521 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    peki audi a3 te yapan var mı hiç burada?
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.