Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

audi A3- golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
71
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Giriş
    29 Mesaj
    porsche
    |
    |
    |
    Porsche ne alaka laf olsun diyemi yazıyosun.
    |
    |
    walla siz kaşındınız benden günah gitti

|
    |

• Yüzbaşı
    474 Mesaj
    ne denebilirki
    |
    |
    474 Mesaj
    daha ne denebilirki

|
    |
    8365 Mesaj
    Beyler güzel bir topic oldu yalnız A3e kötü demiyoruz, bizde seviyoruz aklınızda olsun. (Polosu olan bi adam elbetteki Golfün hayalini kurar)
    |
    |
    Arkadaşlar, doğrusu audi daha çok hoşuma gidiyor ( golf e göre) ve bunun haklı sebeplerini bulmaya çalışıyorum.
    Corvette 82 nin yazdıkları hoşuma gitti tabi.
    Çünkü bu konularda deneyimler daha önemlidir.
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2427 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: NeRoBiAnCo

A3 le 2000-01 Impreza Turbo arasında kaldım milli piyangodan çıkacak olan son 6 rakamına göre alacağım araç konusunda A3 diyorum ben, çok daha güzel görünüyor ve bence daha kaliteli bir araç.

milli piyango çıkarsa uğraşma a3 le felan

yakışırr
    |
    |

• Teğmen
    143 Mesaj
    arkadasım hala bı karar verememıssın galıba.golf a3 dıye kafanı karıstıracagına a3 e gereken degerı ver ve gercek bıkac araba soyleyım sana kafan oyle karıssın.golf un wr6 dıye modellerı vardır.gercı wolkswogenın her modelınde vardır ama golf olarak daha fazladır.turkıyeye gırısı fazla degıldır.ewet yenı modellerınde yok ama 3 kasaya bınerım dersen ıstanbulda bulabılırsın.orjınal 2.8 motorludur.daha fazla bısey soylememe gerek yok sanırım ama model dıyorsan tabıı kı a3.ve dıger bı secenegımde a4 coupe tabıı para varsa.oda 2.8lt.gosterıs olarak fazlasıyla ıdeal.ılk cıktıgında ankarada 1 tane vardı takla actı almak ıcın çok ugrastım ama olmadı.auqıye bın ve ardından golfe bın ve dedıgım gıbı arasında cok fark vardır.zevkler ve renkler tartısılmaz.arkaslardan golf dıyen oluyor ama ben tartısma konusu bıle yapmam.bende a3 almaya calısıyorum yenı cıkan makyajlı modellerden.tek kapı ve sıyah sana onerımdır.ısıklandırmasından tut bas dondurucu auqı konforuna kadar tek kelıme auqı.reklam yapıyor gıbı oldu ama gercekten ole ve sakın ıkısını denemeden alma...
    |
    |

• Binbaşı
    1525 Mesaj
    A3 daha şık.Eğer 2.0 motorunu alabilirsen kesinlikle a3.Ama bence sınıfa bakılırsa en iyisi bmw 1 serisi...
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Hitler2

A3 daha şık.Eğer 2.0 motorunu alabilirsen kesinlikle a3.Ama bence sınıfa bakılırsa en iyisi bmw 1 serisi...

Yine yazıcam anlaşılan kopak sınıf lideri vw Golf ...
    |
    |
    guide bu konuda sana katılmıyorum nekadar compact sınıufın lideri olsada insan bir araçtan performansındam daha fazla şeylerde istemeli emin gerek konfor gerek görünüm olsun a3 bence daha kaliteli tamam yedek parça, bakım masrafı ve alım gücünü düşünüyorsan o zaman sana bu konuda katılırım ama benim tercihim illada a3
    |
    |
    4049 Mesaj
    kim karar veriyormus sınıf liderine. satış rakamlarına bakarak sınıf lideri mi olunurmus. sallamayın. bana da sorarsan kalite, karizma, işçilik ve isim olarak audi ile vw karşılaştırılmaz bile... alt gelir seviyesindekiler en çok vw tercih ediyor, üstelik çoğu sıradan otomobil kullanana sorun audinin ne malı olduğunu bile billmez. bu insanların kulaktan dolma bilgilerle aldığı golfler de ondan sonra sınıf lideri oluyor. yok yaaaaa. golfle a3ü karşılaştırmak için yanyana bile koymam ben. a3e hakaret sayarım. budur...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: aya

kim karar veriyormus sınıf liderine. satış rakamlarına bakarak sınıf lideri mi olunurmus. sallamayın. bana da sorarsan kalite, karizma, işçilik ve isim olarak audi ile vw karşılaştırılmaz bile... alt gelir seviyesindekiler en çok vw tercih ediyor, üstelik çoğu sıradan otomobil kullanana sorun audinin ne malı olduğunu bile billmez. bu insanların kulaktan dolma bilgilerle aldığı golfler de ondan sonra sınıf lideri oluyor. yok yaaaaa. golfle a3ü karşılaştırmak için yanyana bile koymam ben. a3e hakaret sayarım. budur...

yuru be dostum kim tutar seni
    |
    |
    4193 Mesaj
    a3 a3 a3 a3 a3 a3 a3

audi audi audi audi
    |
    |

• Yüzbaşı
    512 Mesaj
    golf gti ile a3 kiyaslanmis bence gti ın rakibi s3
    |
    |
Reklamlar
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.