Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

audi A3- golf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
71
Cevap
0
Favori
1.751
Tıklama
Giriş
    245 Mesaj
    Audi a3 - golf karşılaştırması yapar mısınız
    Birbirlerine üstünlükleri nelerdir?
    Bu konuda bilgisi olanlar?

|
    |
    audi a3 gerçekten çok şık ve agresif görünüyor golfün kasasınında yeni olmasına rağmen . motor bakımından golf daha performanslı . audi'nin motor performansı ,kompakt sınıftaki diğer arabaların motorlarına bakacak olursak düşük kalıyor .Güvenlik konusunda Golf sınıf birincisi olarak kendisini dünyaya kanıtlamış bir araba . Audi A3 yakıt tüketiminde genel olarak Golf'ten biraz daha tutumlu . İç dizayn olarak her iki arabada çok harika bence. bu arada her iki araba 6 ileri şanzımana sahip bildiğin gibi , bu sayede daha konforlu bir sürüş elde ediyoruz her iki arabadan . Neticeye gelecek olursak , birbirine benzeyen iki arabadan GOLF tercihim olur
    |
    |

• Yarbay
    8365 Mesaj
    Guide güzel özetlemişsin, aslıda her ikiside aynı sayılabilir kompakt sınıf liderleri, kaliteleri yol tutuş ve performansları ve güvenliğiyle benzer özellikteler. Ama A3 ün dış görünümü daha karizma bence.
    |
    |
    a3 daha pahalı zaten...
    |
    |
    varsa yoksa Audi

paran yetmezse golf

ona da yetmezse focus....
    |
    |
    audi pahalı olmasına rağmen golf daha üstün ( sınıfının lideri ) bir arabadır bu arada ...
    |
    |

1.6 8v 100hp lik versiyonu düşük devirde yüksek torku ile makul bir motor ama biraz performans bekleyen kullanıcılara ne yazık ki cevap veremiyor

1.6 FSI motor ise tamamen yenilenmiş tek noktadan enjeksiyonlu (biraz gürültülü çalışır ama tutumludur)sunduğu 115hp ile biraz daha canlılık göstermektedir

A3 herzaman üstündür özellikle 1 ay önce satışa sunulan 2.0 FSI 200 hp lik versiyonu gerçekten başarılı bir uyarlama olmuş....!!!!

paran varsa A3 denir herzaman ben bu sınıfta kararımı kesinlikle BMW 1 serisinden yana kullandım saygılar
    |
    |
    Şunu anlamıyorum Golf daha iyiyse, A3 den niye daha ucuzz.
    |
    |
    |
    |
    golf mu auqı mı dersen ben auqı derım ben ankarada wolkswogen auqı yedek parca işi yapıyorum kullanım olarak ıkısınıde denedıkten sonra kesınlıkle auqı dıyeceğınden emınım daha once hep golfe bındım ama artık auquıden baska arabaya bınmem.corvette harıç.parca olarak auqı bıraz daha pahalı.su an golfun dızellerı gırısı cok az yanı benzınlı olarak dusunuyorsan tasarruf ıstersen golf ama ıkısınıde dene derım farkı kullanım ve rahatlık olarak goreceksın.kı sonunda bu arabaya modıfıyede yapılacaksa auqıye daha da yakısık alır derım...
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Deep Impact

varsa yoksa Audi

paran yetmezse golf

ona da yetmezse focus....

|
    |
    Audi nin arka koltukları daha dar.
    Ama Audinin dış görünüşü bence hariha
    |
    |

Orjinalden alıntı: Rossifumi 46

audinin fiyatı ve kalitesi iel golf-den ayrılan bir araba

1.6 8v 100hp lik versiyonu düşük devirde yüksek torku ile makul bir motor ama biraz performans bekleyen kullanıcılara ne yazık ki cevap veremiyor

1.6 FSI motor ise tamamen yenilenmiş tek noktadan enjeksiyonlu (biraz gürültülü çalışır ama tutumludur)sunduğu 115hp ile biraz daha canlılık göstermektedir

A3 herzaman üstündür özellikle 1 ay önce satışa sunulan 2.0 FSI 200 hp lik versiyonu gerçekten başarılı bir uyarlama olmuş....!!!!

paran varsa A3 denir herzaman ben bu sınıfta kararımı kesinlikle BMW 1 serisinden yana kullandım saygılar

Değerli arkadaşım güzel betimlemişsiniz hadiseyi fakat A3'ün 2000 cc'lik motora sahip versiyonu 150 hp güç üretiyor bildiğim kadarıyla 200 hp değil

Ayrıca A3 her zaman üstündür demişsin ama , kompakt sınıf lideri Golf'tür

Sonuç itibariyle daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi şıklık aranıyorsa A3 tercih edilebilir, aranmıyorsa Golf
    |
    |

• Yarbay
    3772 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: guide

quote:

Orjinalden alıntı: Rossifumi 46

audinin fiyatı ve kalitesi iel golf-den ayrılan bir araba

Değerli arkadaşım güzel betimlemişsin hadiseyi , fakat A3'ün 2000 cc'lik FSI motora sahip versiyonu 150 hp güç üretiyor bildiğim kadarıyla 200 hp değil

Ayrıca A3 her zaman üstündür demişsin ama , kompakt sınıf lideri Golf'tür

Sonuç itibariyle daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi şıklık aranıyorsa A3 tercih edilebilir, aranmıyorsa Golf

|
    |

• Yarbay
    2427 Mesaj
    a3

çok karizma
    |
    |
  • Yarbay
    8365 Mesaj
    Birde fotoğraf koyalım.

|
    |
    Golf de çok karizma.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: Serdarer

Golf de çok karizma.

tabe

|
    |
  • Yarbay
    2427 Mesaj
    ama işte

|
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.