Şimdi Ara

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.742
Cevap
68
Favori
380.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler cevabınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auditfsi A kullanıcısına yanıt

Evet satmayı düşünüyorum

• Arkadaşlar aracım 23.000 km de, 2. Yağ bakımına 3 bin km var, aracım bugün yağ uyarısı verdi, kendim castrol yağ eklesem ileride serviste sıkıntı olur mu, anlarlar mı, garantisi bozulur mu, yağ eksiltmesi normal mi ilk defa oldu çünkü

Yag eksiltir hocam normal, ekleyebilirsiniz kimse anlamaz, eklemelisiniz de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eapantherea -- 17 Ekim 2021; 14:41:22 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • eapantherea kullanıcısına yanıt

Hocam son bakımda castrol 5 30 koymuşlardı, aynısını koymam gerekir doğru mu, mesela Shell sen 5 30 koysam sıkıntı olur mu sence

Olmaz top up icin, vw504 00/507 00 onayli herhangi bir yag koyabilirsiniz, hatta bir alt spek vw502 00 ile bile top up etseniz olur

• Hocam castrol egde 5w30 vw504 00/507 00 aldım bunu ekliyorum uygunsa

AUDI -A3- 35, 1.5TFSI-150 hp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auditfsi -- 17 Ekim 2021; 17:53:10 >
    Uygun hocam

• Merhaba, a3 35 tfsi için araç satınalma e-platformlarından fiyat teklifi alan yada satan var mı? Tv de bol bol reklamları çıkanlardan?

• eko2282 E kullanıcısına yanıt

15 gun once arkadasim 420’ye 2020model sport line sedan satti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 21 Ekim 2021; 15:59:48 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt

8V kasadan bahsediyoruz dimi? 420 piyasaya göre çok iyi bir fiyat değil mi?

• eko2282 E kullanıcısına yanıt

8v kasa 2020 model,ozaman cok gelmisti suan ucuz gitti diye dovunuyor

• selamlar,

az önce başıma gelen bir olaydan bahsedeceğim.
    e5 te gidiyorum. trafik yoğun Manuele aldım arabayı 0-10km hızla dur kalk yapa yapa gidiyorum. neyse seyir halindeyken öndeki araba yavaşladı, frene basıyorum kitlendi araba, fren sertlesti ve basamadim. dokundurdum öndekine. yavaş olduğumuz için sorun olmadı ama neden böyle bir sorun yaşadım anlamadım. olayın paniğiyle herşeyi net hatırlayamıyorum. start stop devreye girdide araba stop mu etti de farketmedim, ama öyle bir durumda öndekine nasıl carpcam tek hatırladığım M1 vitesteyim yavasim ve frene basamadim.

• 2020 q2’ye geçme niyetiyle aracımı satışa çıkardım, 390 bin teklif geldi. 2 araç arasında 20 bin fark vardı ama q2’ler 450’lere çıktı. Mecbur ben de yükselttim fiyatı.

Aracım 2020 sport paket ve 16 bin km’de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi van_hoijdonk -- 23 Ekim 2021; 12:43:55 >
  • eyupco kullanıcısına yanıt
    Manuelde arabanin start stopu devre disi kalir siz auto holduda iptal edip frene basma aliskanliginizi unutmus olmayasiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • van_hoijdonk kullanıcısına yanıt
    Turkiyenin suvcuk meragi piyasayi arttirdi ben 2019 arac 8v sport q2 birebir ayni fiyatti bayide 0 i alirken ic hacim ufakligindan q2 tercih etmedim

• ironwrist34 kullanıcısına yanıt
    Normalde Almanya'da daha bile pahalı hocam A3.

TR'de dediğiniz gibi böyle saçma bi piyasa oluşmuş durumda.

• arkadaşlar aracı geçen gün 15.ooo km bakımına götürdüm ancak geçenlerde arkdaşımızdan biri bakım formunu paylaşmıştı ve yağ 0w/20 görünüyordu ancak benim araca servis formuna baktığımda 5w/30 yağ konmuş castrol servis danışmanına telefon açıp sorduğumda bana biz 5w/30 koyuyoruz dedi. 2 yağ arasında bayağı fark var bence ama 0/20 çok daha özel bir yağ ben 5w/30 unda sıkıntı çıkarmayacağını düşünüyorum ama yine de kafam karıştı.

Birde antifriz le ilgili bir çalışma olmamış kastettiğim en azından kış geliyor sonuçta kontrol edildi vs de yoktu.

Sizce antifrize baktırmalımıyım, yoksa araç 15 binde antifriz de bir eksilme olmaz mı

• Bagaj filesi satanlar pm atsin lütfen

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.