Şimdi Ara

Audi A3 2005 aracıma modifiye önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aracım aşağıda göründüğü gibidir fazla aşırıya kaçmayacak şekilde modifiye önerisi yapabilir misiniz?
    Not:Fotoğraf temsilidir.

• Film ile başla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film ile bitir.
  • rs3 dönüşüm yapabilirsin orjinalliğini korumuş olursun
  • Cryin kullanıcısına yanıt
    RS3 biraz pahalıya patlar. :)
  • Bu tarz araçlara kendi görüşüme göre modifiye yakışıyor. Tabiikide abartılmayacak şekilde. Şuanki rengini bilmiyorum ama kırmızı, turuncu veya siyah yapılabilir eğer bu 3 si değilse. Önüne büyük durmayan ama bakıldığında güzel gözüken bir lip takılabilir. Cam üstü minik kanat yine aynı şekilde takılabilir. rs3 logoları aynı şekilde araca monte edilebilir. Fotoğraftaki jant ise orjinal audi nin ince yapraklarına bakılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakanyargici -- 6 Nisan 2018; 22:42:40 >
  • Renk görselde ki gibi sizle aynı şeyleri düşünüyorum,jant olarak da vw durban jant
  • yasnaktp kullanıcısına yanıt
    Audi olan bir araca vw marka jant takmak komik olabilir diye düşünüyorum. Sokaklardada görüyoruz zaten. Bence bu modele bir bakın AUDI 4FAD. Tam olarak model adı bumu bilemiyorum ama görsellerde ilk sırada çıkıyor. Çünkü böyle bir arabanın orjinalliğini bozmamak lazım. Çıktığı yıla göre uyumlu bir jant.
  • Bakıyorum çok teşekkürler ilginiz için.
  • cam filmi , jant , makyajlı kasa stopları yapılabilir birde konfora fazla önem vermiyorsanız spor yay alabilirsiniz
  • LS swap yap sonra turbola
    Wide body kit taktır
    iç trimleri klima falan filan tüm gereksiz parçaları sök at araba hafiflesin
    sürücü koltuğu hariç tüm koltukları sök at araba hafiflesin
    Sürücü koltuğunuda hafif yarış koltuklarından tak recaro falan
    Roolcage taktır
    Arabayı methanole çevir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JiletAhmet -- 2 Mayıs 2018; 21:28:1 >
  • egzoz , açık hava filtresi ve soft yazılım yeter.kaliteli bir coilover ve jant da istersen takarsın. te37'ler yakışabilir.
  • resimdekindense büyük ihtimalle 1.6 dır, 1.6 olanına motor konusunda pek birşey yapamazsın

görsel olarak jantları değiştir, vw grubu jantlar uymaz bilgin olsun teker dışarıda kalır çamurluk açman gerekir, aracı biraz indirmen gerek, spoiler gerekiyor eğer yoksa

2005 modellerde içi biraz eskidir, direksiyon değişebilirsin
  • K&N Kutu içi filtre

KW'dan düzgün ayarlı coilover

Akrapovic egzoz ucu ve orta susturucu iptali yaparsın çok hafif tatlı spor bir ses gelse yeter insanları rahatsız etmeye gerek yok.

İridyum buji takımı yaparsın egzoz ile birlikte hafif pop corn etkisi

Aracın genel görünümüne uyacak sırıtmayacak maksimum 17 " Jant

Varsa ki bence vardır LED vb. after market stop-far takımı

Komple detaylı temizlik ve düzgün bir pasta-cila işlemi.

İsteğe göre araç koyu renk ise altın veya yaldız renginde, Açık renk ise olduğu renginde arka çamurluğun sadece birine THY logosu.

Örnek ;

• Cevap veren herkese teşekkürler.
  • amerikan park tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.