Şimdi Ara

AUDİ A3 1.4 TFSI -AUDİ A3 1.6 FSI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Aliyuşa , Aliyuşa Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
3.918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yeni bir araba ihtiyacımız için audi A3 almaya karar verdik
    o km audi A3 1.4 tfsi manuel vitesli karar verdik fakat satıcının elinde birde 2005 model audi A3 1.6 fsi manuel vitesli 22000 euro sportback araç var
    hangisini almalıyım aradaki fiyat farkı 5000 euro civarı .çok sorun olacak bir rakam değil
    birde 1.4 tfsi alırsam eğer opsiyon listesini bulamadım
    ve ne kadar daha indirim yaptırabilirim 1.4 tsfi liste fiyatı 27500 euro civarı opsiyonlar hariç
    ne kadar indirim yapabilirler tahmini
    önerilerinizi bekliyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: aa-tepe

arkadaşlar yeni bir araba ihtiyacımız için audi A3 almaya karar verdik
    o km audi A3 1.4 tfsi manuel vitesli karar verdik fakat satıcının elinde birde 2005 model audi A3 1.6 fsi manuel vitesli 22000 euro sportback araç var
    hangisini almalıyım aradaki fiyat farkı 5000 euro civarı .çok sorun olacak bir rakam değil
    birde 1.4 tfsi alırsam eğer opsiyon listesini bulamadım
    ve ne kadar daha indirim yaptırabilirim 1.4 tsfi liste fiyatı 27500 euro civarı opsiyonlar hariç
    ne kadar indirim yapabilirler tahmini
    önerilerinizi bekliyorum

liste fiyatında bir 1.4 tfsi bulanız cok zor.audi,bmw ,mercedes gibi markalarda netten aldınıgz liste fiyatlarını bulamazsınız genelde.maalesef bu markalarda bircok sey opsiyondur ve ulkemıze duz versiyonları pek gelmez.
    indirim olarak da cok bişey ummayın,cunku maalsefe dogus grup burnundan kıl aldırmıyor.
    1.4 t ile 1.6 fsi arasinda biraz performans ve biraz da yakıt farkı var.1.4 T daha iyi gidiyor daha az yakıyor.buradaki secim size kalmistir.
    performans tutkunuz var ise,turbolu araç kullanmak istiyorsanız ozman 1.4t.
    ancak 1.6 fsi da cok iyi bir motordur ve ozellikler uzun yolda cidden az yakar.

• Merhabalar.

Arkadaşım ben aracımı alalı yaklaşık 1 ay oldu .

1.4 T A3 Coupe / Ambition Sport Pack + Kol dayama + Fonk. Direksiyon .

Bu aracın ortalama Liste fiyatı 30.000 € ya çıkıyor.

Bende opsiyonel fiyat listesi var , msn e eklersen ordan gonderırrım sana . ( rst-tuning@live.com )

----

Sana 2. bi tavsiye SAKIN ! 1.6 a3 alma , hatta yanından geçme.

A3 ağır bi araç , 1.6 motor kaldırmıyor en az 10 tane arkadaşım var 1.6 a3 kullanan , en düşük yakıt tüketimi 35 ykr ! 40 ykr yakanlar var...

Artı performans olarak çok kötü ...

Ben geçen 100 YTL ye 370 km yol yaptım . Şehir içi 27 ykr para yapıyor ... Daha araç 1500 km de .

Araç hiç zorlanmadan 6. vitese atmadan 210 215 civarları hızlara cıkabılıyor

----

A3 ün makyajlı kasası gelıyor 3 4 ay sonra , şuan indirimler var . Bayii yi zorlarsan iyi indirimler alabilirsin. Ben çok iyi bi indirimle aldım ama bizim belki doğuştan alınan 15. arabamız. Şuan da 4 tane doğuştan araba var uzerımıze. araya lafı geçen birilerini sokarsan iyi indirim alabilirsin.

--------

Benim aracımda ambiton sport pack var. Bu pakette sis farı deri 3 kollu direksiyon spor yay spor amortisöt 17'' jant spor ön koltuklar gibi çok çok güzel özellikler var. ve 1600€ opsiyon fiyatı artı %38 ötv ve kdv . Aşağı yukarı 5000 YTL lık bi opsiyon ama çok çok fark var boş bir a3 ile arasında.

Sana tavsiyem donanıma para verme. Cunku sadece bi xenon 2500 YTL , Alarm 1000 YTL , Park Sensörü 1000 YTL , ko dayama 600 YTL . vs.vs.

Geçen bi arkadaşıma da sipariş verdik , benım arabayı kullanınca leonunu satılıga çıkardı :)

1.4 TSİ sadece Ambiton pack ve Radio Concert li bi a3 sipariş et. Güzelde bi indirim yaptırabılırsen 27.000 € civarı bi fiyata alabilirsin... Ortalama liste fiyatı 29 bin € civarı.

Şuan a3 de destek ındırımlerı var onlardan faydalan.

Yani hatta ciddi alıcıysan gel burdaki doğuştan sipariş verelim indirim yaptıramıyosan

AUDİ A3 1.4 TFSI -AUDİ A3 1.6 FSI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gkhn_ -- 21 Mart 2008; 12:55:16 >

• sizi msn ye ekledim
    levistraus@hotmail.com
    siz hangi şehirdesiniz ?
    benim için bir fiyat alabilirmisiniz acaba
    şimdiye kadar aldığım tüm araçlarda bir kuruş indirim yaptıramamış pazarlık özürlü birisiyim
  • gökhan araban güzelmiş gerçekten nazarsız kazasız belasız sürüşler
  • Gkhn_ ın da dediği gibi 1.6 fsi hantal bir araç 1.4 tsi bu arabanın hakkını verir

Eğer bütçen müsaitse donanımlı alsan daha iyi olur

Arabayı daha da açıyor
  • 3 donanım seçeneğinden hangisi olması gerektiğine gökhan ile karar vermeye çalışıyoruz msn de
    ambientemi attractionmu ambiotunmu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aa-tepe

3 donanım seçeneğinden hangisi olması gerektiğine gökhan ile karar vermeye çalışıyoruz msn de
    ambientemi attractionmu ambiotunmu ?

attraction modeli al bi kol dayama,bi sis farı,bi fonksiyon direksiyon tamamdır baska bişeye gerek yok yoksa fiyat uçup gidiyor.30000 euro veririm diyorsam hiç durma spor paketli ambiotundu galiba ondan al onada bi koldayama ,bi fonksiyon direksiyon eklet tamamdır zaten 30000 euro oldu.
  • opak beyaz sanırım ambiente + sunroof +sis lambası +radio concert belirledik
    gokhandan haber bekliyorum
  • ayy çok güzel olcak araban haaa
    bi foto faln eklersin ha ???
  • ambiente sporback için seçtiğimiz opsiyonlarla birlikte opak renk için verilen fiyat 31500 euro
    opsiyonlar
    sis farı +sunroof+radio concert
    29 a indirmek için uğraşıyoruz
    alırsam resmini koyarım
    şayet inmezlerse 21000 euroya verdikleri A3 1.6 fsi yi almayı düşünüyorum
    10000 euro az para değil
  • ya brakın şimdi tartışmayı xenon lar harikaymış..
  • ne fiyat aldınız ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.