Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (98. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.197
Cevap
136
Favori
841.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cimbad34

Garantisi ne kadar süredir

5 yıl zaten ihtiyacınız olmayacak bile sorunsuz hizmet ve kalite

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir filmci olarak söylüyorum eğer İstanbul'da yaptıracaksanız konumunuza göre bir LLumar bayisine gidebilirsiniz, üst segment bir film istiyorsanız ve uzun yıllar sorunsuz kullanmak istiyorsanız ATR serisini çektirmelisiniz ve 350₺ den fazla vermeyin. Kapı fitillerini kesinlikle söktürmeyin. Başka illerde ikamet ediyorsanız özelden yazabilirsiniz tavsiye verebilirim. Şunu da söylemeliyim ki uygulama esnasında aracınızın başında kesinlikle durun sonuçta araba 236.500tl :))

• quote:

Orijinalden alıntı: chimenth

A3 Sedan 1.0 tfsi dynamic PI [advance paket + metalik boya(cosmos mavi) + akıllı anahtar] için 102.400'e anlaştım bayi ile.

Boya koruma, motor koruma ve antibakteriyel temizlik de hediye edildi. Cruise control için işçilik dahil 1800 denildi, pahalı geldi ama

onu da ekleticem herhalde.

Fiyat makul geldi, yorumlarınızı bekliyorum.

Hocam acaba bu fiyatı hangi bayiden aldınız?

Arkadaşlar Audi a3 düşünüyoruz. Son zamanlarda 1.6tdi fiyat alan oldu mu acaba? Donanım paketleri olsun, fiyatlar olsun hiç bir bilgimiz yok daha önceden audi ile hiç ilgilenmemiştik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforss -- 27 Mart 2017; 15:37:3 >
  • unforss U kullanıcısına yanıt
    Design Line için 125.000 bantlarında cam tavan yok.
  • commandoer kullanıcısına yanıt
    Ya bu peder beyi ikna edemiyorum illa dizel olacak diyo. Mis gibi 1.0 tsi var. Fiyatda uygun.

Hocam 2017 model mi bu dediğiniz?

• 2016 hocam

• araç siyah olduğu için önümüzdeki hafta zirconite yaptırıyorum. gece teslim alacağım için salı sabahı fotoğraf koyarım.

http://zirconitetr.com/index.html
  • q2 ve a3 arasında hangisi seçilmeli arkadaşlar

audiye yabancıyız eşimle birlikte kullanacağız.

2016 model dizel fiyatları çok farklı olur mu bu araçların.

teşekkürler şimdiden.
  • q2 bence saçma sapan bir araba. a3 diyeceğim ama tarafsız bir yorum olmayacak :) q3 deseniz onu alın, aile kullanımına daha uygun derdim ama q2'ye hayır diyorum.
  • consinertia C kullanıcısına yanıt
    Q2 ile A3 çok farklı klasmanda ailem ile kullanıcam geniş olsun derseniz bende Q2 yerine Q3 derim. Fakat 2 kişiyiz spor olsun dİyorsanız tabiki a3 derim
  • geri görüş kamerası taktıran varmı arkadaşlar
  • consinertia C kullanıcısına yanıt
    Eger dizel istiyorsaniz q2 alabilirsiniz cunku q3 2.0 oldugu icin inanilmaz bir fiyat farki var. Benzinli almak istiyorsaniz A3 e yonlenebilirsiniz (1.0 olanindan) . Illa dizel olsun istiyorsaniz A3 ile Q2 arasinda yaklasik 30bin fark var ( Liste fiyatlari ayni olsa da bayii fiyatlari boyle degil ) tercih sizin. Bunun yaninda Q2 nin 2.el degeri daha yeni cikmasina ragmen olmayacagi asikar. Eger 160binlere cikmayi dusunuyorsanizda ve 2.el problem diilse bu fiyatlara 2015 Volco XC60 almak mumkun.
  • Arkadaslar audilerde bu sesle kontorlu becerebilen varmı 😊

• 117bin ₺ fiyat aldım, çok yükselmiş kararsız kaldım.

• bbold B kullanıcısına yanıt
    sedan icin mi?

• Max_Payne M kullanıcısına yanıt
    hb
  • Fiyat ciddi yükselmiş maalesef bu fiyata alınacak muadil araçlar nedir

• bu paraya alınmaz diyeceğim de, ne alınır ki, hepsi böyle oldu :)
  • Herkese merhaba a3 1.0tfsı aracımıza sonradan yetkili servislerde geri görüş kamerası takılabiliyor mu? Takılıyorsa fiyat alan var mı acaba? Teşekkürler

• 95binlerde de kararsızlardı 100binlerde de insanlar kararsızdı şimdi en ufak araçlar bile 70-80 bin bandında.
    10bini devirdik biz,bir de kaza atlattık ki yol tutuşu bizi belki de hayata tuttu iyi ki almışız diyorum.
    117bin gerçekten çok çok para ama bu fiyata da yok bişi.
  • 
Sayfa: önceki 96979899100
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.