Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (97. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SSEMRES

Cevabınız için teşekkürler son olarak yüksek hızlarda cok ses durumu varmı rüzgar,motor vs?yoksa her araçtaki gibimi

araç bi üst segment premium araçlardan bile sessiz :)
  • SSEMRES S kullanıcısına yanıt
    1.0 i bilmiyorum fakat A3 muadillerine gore cok daha sessiz
  • SSEMRES S kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Bu konuda bir çok araçtan daha sessiz olduğunu söyleyebilirim. C sınıfı da olsa premium bir markaya ait araç sürdüğünüzü hissediyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi breakerman -- 22 Mart 2017; 14:37:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: breakerman

Beni ince tiz yırtılmaya benzer bir ses dışında(belkide bahsettiğiniz budur)start stop pek rahatsız etmedi bu zamana kadar.
    Bir süre sonra standart çalışma şekli olduğunu düşünerek alıştım.

iphone ses kesilmesi sorunu bende de mevcut hatta ek olarak üst üste birkaç şarkı değiştirince bazen şarkı bilgisi ekranda güncellenmiyor, bir önceki şarkının bilgisi ekranda kalıyor. İnşallah o da düzelir güncelleme ile.

Merhabalar,

Benim araçta yaklaşık 3.200 km 1.0 sedan.

Tırrr sesi bende de mevcut servise gittim sıkİnternet yok dediler. Bu aralar azaldı gibi
    .

Bir de dikkat ettiniz mi bilmiyorum sadece gaza basarak çalıştırmalarda oluyor, yani örneğin start stop devreye girdi araç durdu ve çalıştırmak için start stop tuşunu kullanarak devre dışı bırakıyorsunuz o zaman o ses olmuyor.

İPhone ses kesilmeden se belirttiğiniz, üst üste değiştirince eski şarkı isminin takılı kalması daha can sıkıcı.

İyi forumlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaslar ilk defa start stoplu araba kullandigim icin size sormak istedim. 2 durum oldu ve arac start stop devre disi motoru manual baslatin hatasi verdi. marsi kapatip tekrar acmadan arac caliamadi.

1- trafikte vites d de iken uzun aureli bekleme olsu isiktan dolayi, 2 kez basima geldi , isik yesil olunca gaza asildim ve hatayi aldim. sonuc olarak tekrar p ye getirdim frene basip marsa basmak zorunda kaldim arkadan bolca kufir yedim.

2- arac dururken vitesi p ye aldim ve el freni tusuna bastim belli zaman sonra d ye aldim ve arac yine manual motoru baslat hatasi verdi ve tekrar marsa basmak zorunda kaldim.

aracim daha 200 km de sorun var mi yoksa sistem boylemi? servose goturmem gerekir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max_Payne -- 22 Mart 2017; 21:50:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Start stop devredeyken emniyet kemerinizi çıkarırsanız ya da kapıyı açarsanız ya da vites modunu değiştirirseniz tekrar kontak anahtarı ile motoru çalıştırmanız gerekir.
    Kısaca start stop devredeyken araçla/ araçta fazla oynamayın 🙂

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • UMUT KIRDI U kullanıcısına yanıt
    Merhaba, evet güzel tespit trafikte start stop ile tekrar çalıştırmalarda çıkıyor bu ses ama açıkcası belkide alıştığım için mi bilmiyorum bu sesi artık duymaz oldum, duyulsa da sistemin standart çalışma prensibi olduğu sürece beni rahatsız etmiyor.
  • bende 1.0 tfsi sportback için fiyat aldım 113.750 tl dediler bayağı fırlamıs fiyatlar 88 e almıştım ben bu kadar beklemıyodum.
  • HLLYNDY H kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam yorumunuz icin gunumuz piyasasina baktigimizda normal bir fiyat bence ne arabalara ne para istiyorlar hic degilse Audi kalitesi

• Aynen öyle valla golf 1.0 tsi motor comfortline için 100.000 tl istiyolar a3 kadar da dolu değil araç. valla tam zamanında almısım ben satarken bayağı kar edicek araba
  • tunlab T kullanıcısına yanıt
    Audi liste fiyatını o gün kü kurdan hesaplıyor. fakat satısta kur sabitleme yapıyor. örnek kur 4 tl liste fiyatı 4 tl den alıyor satışta ise kur 3.40 tan hesaplıyor wv ve seatta boyle birsey yok audının kendıne gore sıstemı boyle saygılar...
  • Araçtan oldukça memnunum şu anda ihtiyacım cam filmi 3m ya da llmuar düşünüyorum fikir verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbad34

Araçtan oldukça memnunum şu anda ihtiyacım cam filmi 3m ya da llmuar düşünüyorum fikir verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim

Llumar 3 numara.
    Uygulama yerindeki fotoda çok zindan görünüyor ama emin olun öyle değil. Ben gece dışarıyı görememe konusunda çok takıntılıyım. İçerden çektiğim fotodan, derecesini anlayabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 26 Mart 2017; 8:56:24 >

• Bu arada bence bu saatten sonra bu araba alınmaz. Ben 83'e aldım. Araba 100'ü geçmiş
  • funkmaster kullanıcısına yanıt
    Ben de avant için film düşünüyorum. 3m için 550, llumar 350 tl dediler ön cam hariç cam tavan dahil. Sonax da aswf için 600 tl istedi. Sorum şu. Takarken sonaxtakiler kapı içi döşemeleri gevşetiyoruz filmi daha aşağıya indiriyoruz dediler. Böylece cam indir kaldır yaparken kalkmıyormuş uçları. Döşemenin sökülmesi hoşuma gitmedi. Llumar ve 3m dekiler ise kapı içi döşemeyi sökmüyoruz dediler. Siz nasıl yaptırdınız?

• El Gato Negro kullanıcısına yanıt
    kapı içi döşemeyi sökmedim, sadece arabanın dışındaki lastikleri söktüler, o da basit bir parça zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

quote:

Araçtan oldukça memnunum şu anda ihtiyacım cam filmi 3m ya da llmuar düşünüyorum fikir verecek arkadaşlara şimdiden tşk ederim

Llumar 3 numara.
    Uygulama yerindeki fotoda çok zindan görünüyor ama emin olun öyle değil. Ben gece dışarıyı görememe konusunda çok takıntılıyım. İçerden çektiğim fotodan, derecesini anlayabilirsiniz.

Yapan kişi llumar ahmet olunca dert tasa olmaz cam filminde

• Fiyat uygulama yeri ve garanti konusunda bilgi verebilir misiniz

• quote:

Fiyat uygulama yeri ve garanti konusunda bilgi verebilir misiniz

İstanbul acıbadem llumar ahmet 400 tl maliyeti var istanbulda en iyi cam filmi llumar ahmettir

• Garantisi ne kadar süredir

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.