Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (364. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
135
Favori
842.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gla200 ile kıyaslama yapabilecek birisi var mi arkadaşlar? A3 le arasındaki fiyat farkına değecek bir özelliği var mı merso

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Farklı segment araçlardan bahsediyorsun ama ? Beklentine göre değişir tabi

• kaiserx K kullanıcısına yanıt
    Glanın yerden yükseklik ve performans harici en ufak bir artısı yok performansta 1.5tfsinin daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhanonair kullanıcısına yanıt
    Farklı segment biliyorum ama daha büyük ve geniş araç ihtiyacında Hb kasa tipinden ayrılmamak için bu soruyu soruyorum

• oquzdag O kullanıcısına yanıt
    Eröz ile görüştüm. Onlar söyledi. Dikkat ederseniz octavia dan ve karoq tan da bu motor çıktı. Q2 de 1.5 tfsi gelecekmiş.

• Geriya takınca sağ aynanın aşşağı inmesini gizli özellikle açabiliyor muyuz? Daha önce yapan var mı? Kimi oluyor diyor kimi modül gerekiyor diyor anlayamadım.

• TUG10 T kullanıcısına yanıt
    Evet gizli özellikle aktif oluyor. Modül yok ben şu anda kullanıyorum.
  • munans kullanıcısına yanıt
    murareyn M kullanıcısına yanıt
    ön kapı koluna elimi sokarak önce tüm kilitleri açıyorum. Bu esnada ön kapıyı açmıyorum. Sonrasında arka kapıyı açıyorum. Yoksa doğrudan arka kapı bende de açılmıyor.

• 1.0Tfsi 2018 ve 2019model kullanicilari motor kodlariniz CHZ ile mi basliyor DKR ile mi basliyor paylasirsaniz sevinirim.

• 2018, CHR ile başlıyor.

• Arkadaşlar sol ön amortisörden kasislerden geçerken gıcırtı geliyor. Servis tüm bağlantıları söküp yağlamamız gerek diyor. Başına gelen varmı?

• EUS E kullanıcısına yanıt
    2019 Temmuz Üretim DKR

• slayerxp kullanıcısına yanıt
    2016 ve sonrası mı aracınız? Makyajlı mı yani?

• TUG10 T kullanıcısına yanıt
    2016 makyajlı sedan
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    2016 CHZ
  • 2019’da 1.0’da dkr yeni tip motora gecilmis anladigim kadariyla tesekkur ederim cevaplariniz icin.Yeni tip motorda anladigim kadariyla GPF mevcut ekstradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 22 Ocak 2020; 1:25:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EUS

2019’da 1.0’da dkr yeni tip motora gecilmis anladigim kadariyla tesekkur ederim cevaplariniz icin.Yeni tip motorda anladigim kadariyla GPF mevcut ekstradan.
    Bunun artisi veya eksisi nedir ki :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayerxp

Bunun artisi veya eksisi nedir ki :)

Alıntıları Göster
    Tr’de bi ise yaramazda emisyona gore vergi alan ulkelerde artisi var.Tamamen emisyon amacli bir guncelleme var motorda

• 2017 1.0 sedan aracımı satıp yeni peugeot 2008 gt line dizel otomatik alayım diyorum siz ne düşünüyorsunuz, gt line benim arabaya göre dopdolu bir araç . Acaba pişman olur muyum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    Bende 2019 sedan A3 prestij paketlisi var.
    Memnuniyetim: Karizması duruşu marka algısı süper. Yakıtı çok tasarruflu. Uzun vadede marka kalitesi biraz şans. Kendimi nasıl ikna ettim; 3-5 sene sonra diğerleri 2. El araba olacak. Benim ki 2. El AUDİ olacak.

Memnuniyetsizliklerim;
    Genişliği bırakın daracık araba. Şoför Kol dayamayı bile yandaki kişiyle ortak kullanamıyorsun.
    Donanım diye bisey (hız sabitleme,şerit takip, acil fren, radarli takip, kör nokta uyari, arka kol dayama, koltuk cep saklama göz yetersizlii vs vs )yok. Tamamen minimalist anlayış. Tabi biraz da bahane.

Uzun vadede marka kalitesi kendini ortaya koyar koymaz bilemem ama fonksiyonellik istiyorsanız (depremde seyahatte bile insan genis bir araç ihtiyacı duyuyor)
    Herkesin fikrine saygı duyuyorum ancak şimdiki aklım olsa a3 almazdım.

Ha sevmiyormuyum tabiki seviyorum arabamı çok da memnunum ama eksiklerini ihtiyaç olarak algılayınca canım sıkılmıyor da değil.

(Ne pejoyu övüyorum ne audiyi gömüyorum kullanıcı olarak kendi deneyimimi paylaştım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dersimlifzt -- 26 Ocak 2020; 12:17:21 >

• 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.