Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (363. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murareyn

Öncelikle başıma böyle bir durum gelmedi.
    Ancak benim arka kapılar direkt anahtarsız dışardan açılmıyor ön kapıyı açtıktan sonra açabiliyorum aktif nasıl ediliyor? 2019 model aracım.
    Ben de önce ön kapıyı açıp sonra arka kapıyı açabiliyorum. Direk arka kapıyı açmak var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cimbad34 C kullanıcısına yanıt
    A3 çok beğendiğim ve çok sevdiğim bir araç. Bana göre kim nederse desin bmw1 ve mercedes a güncel kasayıda kullanmış biri olarak söylüyorum bunu Audi a3 sınıfının en iyisi. Konfor ve sessizliği diğerlerinin önünde. Bmw fayton gibi ne rüzgar sesi kesilir ne terim sesleri biter. Mercedes a a kaliteli Renault gibi.3 çocuklu aileyiz. Mecbur kalmasaydım hayatta satmazdım. Hatta sattığımda 169bine sıfır prestij paketli alacaktım çocuklar az daha büyüyene kadar binelim diye hanımı ikna edemedim.
    Özetle a3 c segmentin lideridir. Ulaşabilirlik seviyeside en iyi olan araçtır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngblmr -- 13 Ocak 2020; 11:26:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • A3 sb araç için ön ve arka balata hangilerini almam lazım arkadaşlar, 39 bin km oldu araç, fren tutuyor ama 2 ay önce kışlık lastikleri takarken 5 bin km filan daha gider dedi adamlar, o zamandan bu zamana 1000 km yapmışım

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Bana da yeni kasada da 1.0 motor olmayacak dediler. Hangisi doğru acaba?

• Can30012004 C kullanıcısına yanıt
    Türkiyeye gelmicek yoksa 1.0tsi vag grubunun göz bebeği şuan da. Türkiyeye gelen a3 lerin 1.0 ile 1.5 makası kapandığı için doğuş 1.5 getirir büyük ihtimal ama yeni kasada iki motor seçeneğide olur

• 2 çocuk (yaşları 2.5 ve 7) ve hb sahibi olarak yukarıda yazılanlara istinaden yazmak istedim.

2. çocuk olduktan sonra aracımı değiştirmek aklımın ucundan bile geçmedi. Direk thule marka 370LT bagaj aldım tatillerdeki bagaj sorunum kalmadı.
    aracın Arka pandizotu çıkarıyorum 3 tane diklemesine bavul sığıyor. üst bagaja da diğer kıvır zıvırları koyuyorum yer bile kalıyor (bebek arabası ikea mama sandalyesi vs) :)

Bu araçtan skodaya seat a vs geçilir mi? geçen bence çok üzülür. (test sürüşü yapın anlarsınız) Arada bariz kalite farkı var.

rakiplerine göre a3 piyasanın fp olarak en kral aracıdır. 2. eli benzin,dizel çok iyidir. servisi, yedek parçası, kaskosu rakiplerine göre çok uygundur (a1, mercedes a ve v40)

yazdıklarım marka veya model fanatikliliği değil. bir çok marka ve model kullanmış biri olarak düşüncelerimdir.
  • munans kullanıcısına yanıt
    Ayrton_SENNA’ nın yazdıklarından öyle olduğunu anladım..

• quote:

Orijinalden alıntı: cimbad34

Passatı cuma akşamı teslim aldığımdan yakıt ortalaması hakkında net bilgi veremem fabrika verisi 6.7 ama ortalama 7.5-8 arası olur diye düşünüyorum. A3 Sedan da 55000 km ortalamam 6.5 di. Öte yandan vergisi 672 lira oldu bu sene passat 2014 lira tam 3 katı. Servis bakımları 15 binde bir ve ücret A3 ile aynı seviyeler. Kasko ekim ayında A3 e 2090 liraya yaptırmıştım passat ta 1738 lira geldi. A3 kasko bedeli 156750 iken passat 268500 lira. A3 1.0 her türlü çekirdek aile için ideal diye düşünüyorum. Prestij yeterli performans ekonomi hepsi var. İkinci eli de hızlı daha ne yapabilir bi araç.
    Genis araba iyidir araciniz hayirli olsun iyi gunlerde kullanin

• quote:

Orijinalden alıntı: Can30012004

Bana da yeni kasada da 1.0 motor olmayacak dediler. Hangisi doğru acaba?
    Yeni kasada 1.6TDi yok 1.0’da yeni kasa gelene kadar gelmeyecek.Suan 1.0 motor bulunmaz arac durumuna dustu ve ikinci elli bu kadar kuvvetli baska bir arac yok.Suan sifir almak isteseniz A3’u 255bini gozden cikarmaniz gerekiyor ve arac bulmak zor 2020model fiyatlari aciklanmadi ustelik.
    Araclarinizin kiymetini bilin 170lere 180binlere 30 40bin km’yi gecmemis kazasiz boyasiz araclarinizi kaptirmayin suanki piyasada hepsini alsatcilar topluyor.

Haklısınız fiyatlar uçmuş durumda. Yeni kasa da 1.0 motor gelse dahi 250 bandından aşağı olmaz bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

A3 sb araç için ön ve arka balata hangilerini almam lazım arkadaşlar, 39 bin km oldu araç, fren tutuyor ama 2 ay önce kışlık lastikleri takarken 5 bin km filan daha gider dedi adamlar, o zamandan bu zamana 1000 km yapmışım
    Bosch taktırmıştım ben sıkıntı yok şu ana kadar.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum, servisde mi takdırdınız?

• quote:

Teşekkür ederim dostum, servisde mi takdırdınız?
    Servis çok yüksek fiyat verdi. Özel serviste taktırdım o yüzden. Arka balata fiyatına ön arka değiştirmiş oldum.

Anladım dostum, Bi kaç yerde özel servis değiştirince balatadan sürtünme sesi filan geliyor gibi yorumlar okudum sen de öyle bir sıkıntı oldu mu

• quote:

Anladım dostum, Bi kaç yerde özel servis değiştirince balatadan sürtünme sesi filan geliyor gibi yorumlar okudum sen de öyle bir sıkıntı oldu mu
    Ben de olmadı ama test ediliyor zaten. İşçiliğe göre değişebilir sanırım.

Teşekkür ederim dostum verdiğin bilgiler için, kazasız belasız sürüşler dilerim

• Merhaba. HB aracına son zamanlarda geri görüş kamerası taktıran var mı?
  • Arkadaşlar aracım 59 binde iki farklı zamanda “ marş motoru arızası servise gidin” diye uyarı çıktı. Ama uyarıya rağmen araba çalışıyor. Sonra kapatıp açarsam uyarıyı da vermiyor. Bakımda bujiler değişecek zaten ama marş motorunun ömrü nedir acaba? Motor aksandan anlamıyorum marş motoru bitmiş olabilir mi?

Merhaba,
    Maalesef artık 1.0 tfsi c segmentinde vag grubundada gelmeyecekmiş. Fabrika üretim adetlerini yetersiz bulmuş. Benzinlide artık sadece 1.5 tfsi olacakmış. Eğerki bu motoru uygun fiyata vermezler ise satış adetleri a3 ün düşer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkubur

Merhaba,
    Maalesef artık 1.0 tfsi c segmentinde vag grubundada gelmeyecekmiş. Fabrika üretim adetlerini yetersiz bulmuş. Benzinlide artık sadece 1.5 tfsi olacakmış. Eğerki bu motoru uygun fiyata vermezler ise satış adetleri a3 ün düşer.
    Kaynak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 361362363364365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.