Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (362. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum kaskonun anlaşmalı olduğu camcıya git, orijinal istiyorum de, onlar getirtebilirler, yok filan derlerse de üstele, elindeki camı sana satmak için uğraşırlar, orijinal camı en yakın yetkili servisden isterler yazışma filan derken 15 güne gelir ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum anladigim kadarıyla calistiklari fabrikadan istiyorlar yetkili servisten isteyebildiklerine emin misin?

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Eminim çünkü başıma geldi, kayseri de aykan var, kasko aldığım bayan anlaşmalı servisimiz var oraya yönlendiriyoruz önce dedi, peki dedim orijinal cam yoksa napıyoruz, ozaman aykan servise gidebilirsiniz dedi, anlaşmalı camcıya gittim, istersem markasız camı hemen takabileceğini söyledi, orijinal istiyorum deyip ısrar edince ozaman aykana yazı yazmamız lazım onlarında stok durumuna göre göndermesi lazım dediler, 2 haftayı bulur dediler, bende aykan a gittim taktırdım ek ücret verip

• Burdaki anlasmali camci ile görüştüm yetkili servisten isteyemiyorlar doraglass sipariş verdim birgunde gelecek yetkili servis 500km uzağımda gidip gelmeyi göze alamadim on cam orjinal iyidir ama arka cam sorun olmaz dedi bide serviste 5 6 bin hasar kayda islenirken bunlarda yansimiyor yansisa bile 1500 civarı elbette orijinal daha iyidir ama benim orjinale şuan ulasmam çok masrafli zaten doğunun en dibindeyim kar kış bide hiç beklemeye zaman yok çünkü kopmle dağılmış ufak olsaydi idare ederdimde cam filmi tutuyor şuan ya allah kabul etmesin gözumuz gibi baktigimiz araca hiç acimadan darp ediyorlar hemde sitenin önünde başka yer olsa içim yanmazdi.sagol dostum bilgi için.

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Önemli değil dostum geçmiş olsun, çocuk eğitiminin önemi işte

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Aileler kendini egitse çocuk eğitimli olur zaten ana babadan ne görüyorsa onu uyguluyorlar Allah kimseyi cehaletle sinamasin çünkü cahillerle yaşamaktan daha zor bir şey yok.

• road2hell R kullanıcısına yanıt
    buji değişimi dışında bir şey var mı hocam 1800 içinde
  • jasua85 J kullanıcısına yanıt
    Bujilere ilaveten; polen, hava, yağ filtresi ve motor yağı değişti.
  • 2017 A3 BOYASIZ-NOKTA HATASIZ İLANDA TEK SEDEFLİ MAVİ -25.000 KM İlan No: 776494424https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2017-a3-boyasiz-nokta-hatasiz-ilanda-tek-sedefli-mavi-25.000-km-776494424/detay

Bu ilandaki aracın ilk sahibiyim. Aracı eşime alıyorum diyen bir galericiye satmışım meğer.Asla galeriye araç satmam diye yemin eden biri olarak çok üzüldüm görünce. Oda üstüne karı ekleyip yeni alsatcı sahibine göndermiş. Aynı yolun yolcularıki 150ye verdiğim aracı 173e kadar çıkarmışlar. Keşke cidden kullancı alsaydıda bir hane olsun bu leş sürülerine emeklerini yedirmeselerdi. Yalnız ilanda dikkatimi çeken yalan yanlış bilgiler var.
    1- 10bin tl fark vermedim rengine o zaman araçlar 108di ben 110500e aldım. Fark(2500 tl)
    2- Özel sipariş falan gelmedi bayide 3 tane mevcuttu rengini beğendiğimden aldım.
    3- Araçta Seramik kaplama ve kaput koruma filimlerini serviste yaptırmadım. Fiyatları görünce yuh dedim.
    4- Seramik için uygulamayı kendimiz yaptık arkadaşla 180 liraya denk geldi. 2017 yılında
    5- Kaput ve çamurluklardaki filimlerin yine Ankara Şaşmazda sanayide 400 liraya uygulattım. (Unifol marka)

Aracın sürücü koltuğunda bel destek bölümünde deformasyon vardı. Bir süre sonra oraya işlem gerekmek zorunda.

Onun harici hatasız boyasız. Çankaya doğuş bakımlı.

Alacak olan arkadaşlar varsa burdan net bilgi vermek istedim. Bana göre bu rakamlarda asla etmez. Şubat sonu mart ayına doğru 1.5 tfsi lar gelebilir dedi Doğuştaki üst düzey yönetici arkadaşım. İlk çeyreğe yetiştirmek isteniyor. Ve sürpriz fiyatlarla karşılaşabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cngblmr -- 7 Ocak 2020; 19:44:42 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• cngblmr C kullanıcısına yanıt
    Hocam valla 1 ay önce 150 eden arabam 2018 model 1.0tfsi şuan 175-185 arasında gidip geliyor yazık gerçekten a3 güzel araba kendi arabam olmasına rağmen bu kadar fiyat artışı çok absürt..

• quote:

Orijinalden alıntı: cngblmr

2017 A3 BOYASIZ-NOKTA HATASIZ İLANDA TEK SEDEFLİ MAVİ -25.000 KM İlan No: 776494424https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-2017-a3-boyasiz-nokta-hatasiz-ilanda-tek-sedefli-mavi-25.000-km-776494424/detay

Bu ilandaki aracın ilk sahibiyim. Aracı eşime alıyorum diyen bir galericiye satmışım meğer.Asla galeriye araç satmam diye yemin eden biri olarak çok üzüldüm görünce. Oda üstüne karı ekleyip yeni alsatcı sahibine göndermiş. Aynı yolun yolcularıki 150ye verdiğim aracı 173e kadar çıkarmışlar. Keşke cidden kullancı alsaydıda bir hane olsun bu leş sürülerine emeklerini yedirmeselerdi. Yalnız ilanda dikkatimi çeken yalan yanlış bilgiler var.
    1- 10bin tl fark vermedim rengine o zaman araçlar 108di ben 110500e aldım. Fark(2500 tl)
    2- Özel sipariş falan gelmedi bayide 3 tane mevcuttu rengini beğendiğimden aldım.
    3- Araçta Seramik kaplama ve kaput koruma filimlerini serviste yaptırmadım. Fiyatları görünce yuh dedim.
    4- Seramik için uygulamayı kendimiz yaptık arkadaşla 180 liraya denk geldi. 2017 yılında
    5- Kaput ve çamurluklardaki filimlerin yine Ankara Şaşmazda sanayide 400 liraya uygulattım. (Unifol marka)

Aracın sürücü koltuğunda bel destek bölümünde deformasyon vardı. Bir süre sonra oraya işlem gerekmek zorunda.

Onun harici hatasız boyasız. Çankaya doğuş bakımlı.

Alacak olan arkadaşlar varsa burdan net bilgi vermek istedim. Bana göre bu rakamlarda asla etmez. Şubat sonu mart ayına doğru 1.5 tfsi lar gelebilir dedi Doğuştaki üst düzey yönetici arkadaşım. İlk çeyreğe yetiştirmek isteniyor. Ve sürpriz fiyatlarla karşılaşabiliriz.
    2019 1.5ler geldi sedan olarak sb yok 250 bin tl.Ayrica 1.0 motor 1.5’ten ekonomik anlamda daha iyi oldugu icin daha cok talep goruyor.
    1.0 motoru yeni kasa gelene kadar getirmeyecekler ayrica bu sinifta guncel kasa olup diger premium rakiplerinile kiyaslayinca Bu paralara bu kalitede arac almak bugun ne yazik ki imkansiz.

• Konsoldan trim sesi sorunum var ne yapabilirim

• İkinci çocuğum olunca aracım ufak gelmeye başladı, satıp Skoda Kodiac almayı düşünüyorum ama emin olamıyorum Audiden sonra Skoda’ya alışabilir miyim. Bir de 1.0 motordan vazgeçmek oldukça zor geliyor yakıt fiyatları böyle yüksekken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tesla_ -- 11 Ocak 2020; 6:43:47 >
  • tesla_ kullanıcısına yanıt
    1.0 motor a3 de çok iyi yakıt anlamında performans anlamında, skoda genişlik ile i görür ama ben ısınamadım skoda ya, direksiyonda ki tuşlar sallanıyor her modelinde yukarı aşağı, bağzı yerlerden kaliteden ödün vermek zorundalar f/p için hak veriyorum ama sonra a3 üme binip direksiyondaki tuşlarda bile kaliteyi görünce hoşuma gidiyor, şuan bir çocuğum var o olunca eşyaları filan anca yetiyor araba, ilerde ikinci çocuk olursa ister istemez bende skodaya filan geçebilirim malum ülkede ulaşılabilir arabalar azaldı

• Arkadaşlar aracın sağ arka kapısı bazen dışarıdan açılmıyor. Kumandadan veya anahtarsız girişle açtığımdada durum aynı. mevsimsel değil yazın da yapıyor bunu. İçeriden açtığımda ise normala dönüyor fakat 1 ay sonra yine yapıyor.

Servise götürdüm olduğu zaman video çekip almanyaya göndermemiz lazım dediler. Bir daha olmasını bekliyorum video çekmek için.

Başına gelen varmı?

• Merhabalar. Piyasaya hakim bir arkadaş var mıdır acaba yardımcı olabilecek? Özelden msj atabilirsiniz

2016 Sedan satıp makyajlı passat aldım ilk izlenimim a3 malzeme kalitesi ve izalasyonu çok daha iyi aracın henüz rodaj döneminde olduğundan fazla zorlayamıyorum. Yol tutuş hızlanma yorum yapamayacağım. Ancak a3 dar olması dışında her türlü daha önde.

• cimbad34 C kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim.

Merak ettiğim diğer bir konu: 1.0 motorun yakıt/performans oranından sonra passat bu konuda nasıl?

Passatın benzinli olduğu varsayımıyla soruyorum bu soruyu.

Passatı cuma akşamı teslim aldığımdan yakıt ortalaması hakkında net bilgi veremem fabrika verisi 6.7 ama ortalama 7.5-8 arası olur diye düşünüyorum. A3 Sedan da 55000 km ortalamam 6.5 di. Öte yandan vergisi 672 lira oldu bu sene passat 2014 lira tam 3 katı. Servis bakımları 15 binde bir ve ücret A3 ile aynı seviyeler. Kasko ekim ayında A3 e 2090 liraya yaptırmıştım passat ta 1738 lira geldi. A3 kasko bedeli 156750 iken passat 268500 lira. A3 1.0 her türlü çekirdek aile için ideal diye düşünüyorum. Prestij yeterli performans ekonomi hepsi var. İkinci eli de hızlı daha ne yapabilir bi araç.

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Öncelikle başıma böyle bir durum gelmedi.
    Ancak benim arka kapılar direkt anahtarsız dışardan açılmıyor ön kapıyı açtıktan sonra açabiliyorum aktif nasıl ediliyor? 2019 model aracım.

• 
Sayfa: önceki 360361362363364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.