Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (345. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 HAFTA ÖNCE A3 SB DYNAMİC + GERİ GÖRÜŞ PAKETLİ ARACI 40BİN KMDE ALDIM. ALIR ALMAZ SERVİSE BAKIMA GÖTÜRDÜM. 1400TLYE ANTALYADA BÜTÜN BAKIMI VE KONTROLLERİ YAPILDI. 0 ARAÇ BULAMADIM BEN BAYİLERDE. ŞU AN VERİLEN FİYAT ÇOK İYİ GÜCÜ YETEN ALSIN.

EŞİM VE BEN İKİMİZ DE ARACI ÇOK BEĞENDİK. ÖZELLİKLE AMORTİSÖRLERİ BAŞARILI. ANTALYANIN YOLLARI ÇOK KÖTÜ, 17 JANTA RAĞMEN BAŞARILI HİÇ RAHATSIZ ETMİYOR. UZUN YOLDA DA HİÇ ZORLANMIYOR.ŞİMDİ 2. ARAÇ OLARAK ELİMİZDE İ20 SATILIK. SATILIRSA GİDİP TEKRAR ALMAYI BİLE DÜŞÜNDÜRDÜ.

ANCAK TAKILDIĞIM BİR KONU VAR. ARAÇ ÖZELLİKLE YAVAŞ KALKIŞ SIRASINDA 15-20KM HIZA ULAŞINCAYA KADAR HAFİF BİR BOĞUK SES VE ÇOK AZ DA OLSA TİTREME HİSSEDİYORUM. DSG ŞANZIMANIN 2.VİTESTE KALKMASI, 3 SİLİNDİR OLMASI VE DE 1.0 OLMASINA BAĞLIYORUM BU DURUMU. ARKADAŞIN 1.2 OCTAVİASINDA DA BENZER DURUM YAŞAMIŞTIM AMA ÇOK ÖNEMSEMEMİŞTİM. BENZER DURUMDA OLAN VAR MI MERAK EDİYORUM. BU KONUDA BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR YAZARSA SEVİNİRİM İYİ GÜNLER.

• Merhaba,

Arkadaşlar A3 dizel otm 2015 model aracım var. İlk sahibiyim. Bu Zamana kadar tüm bakımlarını yetkili serviste yaptırdım. Şu an 75.000 km de ve bakımı geldi. Sizce 1400-1500 TL ödeyerek yetkili servis bakımına devam mı etmeliyim, yoksa iyi bir özel servis bulup ona mı gitmeliyim. Yaklaşık 500-600 TL'ye halloluyor. Şunu da belirtmek isterim ki Balıkesir'de yaşıyorum. Burada yetkili servis yok. Bakım için Bursa veya İzmir'e gitmek zorundayım. Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

İyi günler
  • torossidis T kullanıcısına yanıt
    Bende de oluyor muhtemelen s tronicın düşük devirde kalmasindan dolayı spor modda olmuyor.1.2 manuel golf vardı geçmişte onda olmuyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    S tronic’in 2. Vitesten kalkmaya çalışmasından oluyor. Klima açıksa biraz daha belli oluyor sanki.

• selcukilhan S kullanıcısına yanıt
    İyi niyet garantisinden dolayı mecbur servis hocam.

Sıfıra ne fiyat veriyorlar hocam

• fasson kullanıcısına yanıt
    170bin civarı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fasson kullanıcısına yanıt
    Cam tavan + prestige paket 168bindi

• skoralp S kullanıcısına yanıt
    169 a aldım şu an 170

• Arkadaşlar cam filmi önerisi olan var mı? Llumar düşünüyorum ama ATR, ACT ve PP serileri varmış. Bunlar hakkında bilgim yok. Yasal sınır da 2 numara diye biliyorum o kadar :) ön cam ve cam tavan için de gerekli mi?

• qznnn Q kullanıcısına yanıt
    Bende 169500 e avekten opsiyonladım

Hayırlı olsun

Tesekkur ederim
    Cok düsünerek aldım bakalım inşallah iyi olur

Bu fiyata premium araç yok hocam. 1 serisi 210 dan başlıyor a serisi daha pahalı. V40 var sadece o da çok yakıyor. A3 bu dörtlüden en çok tutulanı. Kasa değişince zaten bu fiyatlara alınamaz. Led ve prestige paket de yeterli bence. Güle güle kullanın.

Aynı şekilde düsünüyorum ve satarkende zarar ettirmez
    Tekrar tesekkurler

• Yakin zamanda 2017 1.0dynamic Sback aracini satan var mi kaca nekadar zamanda satildi belirtebilirseniz sevinirim.Bayi takasta 130verdi cok farketmiyorsa milletin agiz kokusunu cekmek istemiyorum cunku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 13 Ekim 2019; 21:41:22 >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    130 verdiyse iyi valla sıfıtını 158 e sattılar geçen hafta 😂 belki 135 gider normalde

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Prestij paketlisini mi alcaksınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliCingene

130 verdiyse iyi valla sıfıtını 158 e sattılar geçen hafta 😂 belki 135 gider normalde
    Arac yok 158’likler biteli 2 hafta oldu getirmeyide dusunmuyorlarmis tek paketli.

• quote:

Orijinalden alıntı: cngblmr

Prestij paketlisini mi alcaksınız?
    Ya prestij paketli ya da passat dusunuyorum

• 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.