Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (344. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zorbis

Hayırlı olsun. Aracınızın donanımları neydi? İyi fiyata satmışsınız.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim. Araç 2017 sedan dynamicti. 7800 km. Sağ arka kapıda ufak bir ezilme vardı onun dışında sıfırdan bir farkı yoktu. Bakım , Kasko , Trafik Sigortası ,Vergi , Kredi ödemesi ve faizi ile benzin masrafından kurtulduğum için çok mutluyum şimdilik tabi. :)))))
  • Makyajlı kasa olarak 3. A3 Sportback aracımı aldım, hiç aklımda olmasa da geçen haftaki kampanya ile karar verdim.

İlk aracım 2017 1.0 Sportback Dynamic paketti. 113.500 TL’ye sıfır almıştım.

İkinci aracım ikinci el 7000 kmde aldığım 2017 1.0 Sportback Dynamic+Prestige+Led paketti. Mayıs ayında satıp güncel kasa Tiguan Highline 1.4 TSI DSG almıştım, Cuma günü yeni sahibine teslim ettim.

Üçüncü olarak ise bu haftaki kampanya ile 2. Aracımın aynısını, yani Dynamic+Prestige+Led paket olarak 169.000 TL’ye aldım. Yüksek gibi gözükse de ikinci eldeki arabalara bakıldığında gerçekten iyi fiyat ki bu donanımdaki sportbackler aylardır 188.000 idi. Az araç kalmıştı düşünenler kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratorq

Makyajlı kasa olarak 3. A3 Sportback aracımı aldım, hiç aklımda olmasa da geçen haftaki kampanya ile karar verdim.

İkinci aracım ikinci el 7000 kmde aldığım 2017 1.0 Sportback Dynamic+Prestige+Led paketti. Mayıs ayında satıp güncel kasa Tiguan Highline 1.4 TSI DSG almıştım, Cuma günü yeni sahibine teslim ettim.

Üçüncü olarak ise bu haftaki kampanya ile 2. Aracımın aynısını, yani Dynamic+Prestige+Led paket olarak 169.000 TL’ye aldım. Yüksek gibi gözükse de ikinci eldeki arabalara bakıldığında gerçekten iyi fiyat ki bu donanımdaki sportbackler aylardır 188.000 idi. Az araç kalmıştı düşünenler kaçırmasın.
    Hayırlı olsun hocam.Benim bile ilgimi çekiyor 2017 TDI A3 sahibi olarak. Sıfır faizli kredi var mıydı aynı fiyata?

• Duratorq kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum, tiguan dan memnun kalmadın mı, audi a3 ün tiguan a göre artıları nedir sence

• quote:

Makyajlı kasa olarak 3. A3 Sportback aracımı aldım, hiç aklımda olmasa da geçen haftaki kampanya ile karar verdim.

Bende dusunuyorum almayi sport olsa hic dusunmezdimde dynamic satip dynamic almak mantikli gelmiyor.

• ecay kullanıcısına yanıt
    Tesekkür ederim.

Kredi kampanyası bulunmuyor ne yazık ki, zaten kredi kampanyası olmadan da bitirdiler arabaları, çok az kalmıştı Cuma akşamı.

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Alıp sattığım Tiguan da benim güncel kasa 2. Tiguanimdı zaten, aynı arabalar etrafında dolaniyorum dogrusu :)

Tiguan eger Highline olursa marka imaji haric her konuda A3’ten net olarak üstün bir otomobil. Ben şirket arabasina gectigim ve eşim daha rahat kullanacagi icin tekrar A3’e dönmüş oldum.

Hocam Tiguanı ne kadara sattınız? Ben de bu aralar Tiguan düşünüyorum.

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    2016 model Tiguan 1.4 TSI ACT DSG Highline + Cam Tavan + AppConnect Tungsten Gri aracı 23000 kilometrede hatasız aracı 195.000 TL'ye sattım.
    Hayırlı olsun. Ben de suv düşünüyorum. Audiden sonra alınabilecek en mantıklı seçenek Tiguan gibi görünüyor.

• quote:

Tesekkür ederim.

Kredi kampanyası bulunmuyor ne yazık ki, zaten kredi kampanyası olmadan da bitirdiler arabaları, çok az kalmıştı Cuma akşamı.
    2017 ekimde 113’e sattiklari arac 2 sene aradan sonra 169 satiliyor 56bin 2 senede zam yemis.....:)
    Baska ulkede olsa millet bayinin onunden gecmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

2017 ekimde 113’e sattiklari arac 2 sene aradan sonra 169 satiliyor 56bin 2 senede zam yemis.....:)
    Baska ulkede olsa millet bayinin onunden gecmez.

Alıntıları Göster
    113'e aldığım araç dynamic paketsiz modeliydi, prestij ve led paketi yoktu.

Tabi düz dynamic olan araçlar 2016 model olarak 86'ya da satıldılar zamanında, güncel piyasa koşullarına göre değerlendirmek lazım, yoksa 169k tabiki yüksek bir rakam.
  • Merhaba, 1.0 SB Dynamic+Prestige+Led paketle aranıza katılıyorum. Kapora verildi. Haftasonu teslim alcam inş.
    Yeni 1 serisinin fiyatını görünce 169 Bin TL'lik fiyat ucuz bile geldi :) Paketsizine haziran ayında 164.700 istemişlerdi. Bir ay önce de 158'den satılmış. Kısmet.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Seramik + cam filmi + kaput korupa(poliüretan) için servis 2.750 fiyat verdi. Düşünüyorum. Paspas oluyor mu araçta? Yangın tüpü yokmuş sanırım. Orjinali var mı? Bagajda ses yapmasın isterim.

• quote:

113'e aldığım araç dynamic paketsiz modeliydi, prestij ve led paketi yoktu.

Tabi düz dynamic olan araçlar 2016 model olarak 86'ya da satıldılar zamanında, güncel piyasa koşullarına göre değerlendirmek lazım, yoksa 169k tabiki yüksek bir rakam.

Alıntıları Göster
    Siz kasim sonuna kalmissiniz ozaman 2017 ekimde tek paketli araclar 104.900’du

• quote:

Orijinalden alıntı: qznnn

Seramik + cam filmi + kaput korupa(poliüretan) için servis 2.750 fiyat verdi. Düşünüyorum. Paspas oluyor mu araçta? Yangın tüpü yokmuş sanırım. Orjinali var mı? Bagajda ses yapmasın isterim.
    1. Serviste herhangi bir işlem yaptırmayıp, teslim alana kadar organize edip,isterseniz size özelden yazacağım adreslerde yaptırın.hem aynı para hem de bayide yapılan işlemlere kıyasla çok daha profesyonel. Ben de 2 sene önce seramik koruma hariç 1200 tl vermiştim bayide,keşke o dışarda 2500 verseydim de ek olarak seramik de yaptıraydım diyorum.
    2. Araçlarda sadece ilk yardım kiti veriliyor, teslim alana kadar internetten güzel bir trafik seti alabilirsiniz.
    3. Satış temsilcinizle konuşup aracı teslim alırken orjinal kauçuk paspasları da satın almak istediğinizi söyleyin stok ayarlasınlar. Araçta velur halı paspaslar veriliyor. Ben yaz-kış kauçuk kullanırım.

• daskinoglu D kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.

Meguiars yetkili bayi aynı işlemler için 4.350 TL istedi. Cam filmi (llumar)750, kaput koruma(stek,poliüretan) 1.250, seramik(meg.) 2000. Artı bunlara ilave %18 kdv. Hepsi bi arada kdv dahil 4.350 ye düştü.

ACT de oracal filmler ve seramik için 2.500 kdv dahil istedi.

Servis de automaker diye bi firma yapıyor onlar 2.750 zaten dediğin gibi. Filmleri de oracal.(cam ve kaput filmi)

Kesin karar vermedim ama sadece kaput koruma filmi yaptırmayı düşünüyorum. Yaza da llumar cam filmi yaptırırım.

Seramiği de 2 sene sonra belki...

• Aracınıza kaput koruma filmi felan yaptırmayın.Bozuk yollarda gidip diğer araçların arkasına sokulmadığınız sürece hiçbir şey olmaz.Hatta kaput filmleri boyanın içine ediyor.Üç beş tane taş izi olacak diye evde ki bulgurdan olmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 8 Ekim 2019; 10:40:46 >
  • E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım sırf kPut filmi yüzünden audi a5 in kaputuna lokal boya yaptırdı. Çıkartırken boyayı kaldırdığı için

• E.R.W. kullanıcısına yanıt
    Zaten kararsızdım. Yaptırmayabilirim. Dikkat ediyorum büyük araçlara. Geçen sene ön cama taş geldi değişti. İnsanın canı sıkılıyor, uğraşması da cabası.

• 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.