Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (340. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu devirde 158 e audi veriyorlarsa çok iyi üstelik ötv indirimi bitmişken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jasua85 -- 17 Eylül 2019; 20:15:24 >
  • 2.yıl bakımı benimaudim.com randevusu yedek parça %10 indirimi ile 1423 tl ye yaptırdım bugün.
    Yalnız,çok şaşırdığım bir nokta: bizim araçlar dahil vag grubu benzinli otomobillerin periyodik bakımında yakıt filtresi değişmiyormuş. (13 yıl dizel araç kullandıktan sonra benzinli arabada 2.yılım yeni doldu henüz.) Bu bütün markalarda böyle değil diye biliyorum?..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de dün 45bin km 3. bakımı yaptırdım, 2. Bakımdan fazla olarak klima temizliği ve fren hidrolik yağı değişimi yapıldı. İndirimli olarak 1700₺ ödedim.

• Her be kadar indirimli olsa da servis ücretlerinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Hep denir ya otomobil bayileri satıştan değil servisten kazanıyor diye çok mantıklı yani 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: tesla_

Her be kadar indirimli olsa da servis ücretlerinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Hep denir ya otomobil bayileri satıştan değil servisten kazanıyor diye çok mantıklı yani 🙂
    Leon 1.5 tsi ilk bakimi 1000liraya yapiliyor kar marjini siz hesaplayin

• Merhaba 2017 Audi A3 1.0 sahibiyim, bakımları hep serviste yaptırdım. Arka fren balatası değişimi gerekiyordu, servise fazla para vermeyeyim diye orjinal balata alıp sanayide ustaya değişim yaptırdım. Fakat bir aydır frene basınca ciyak ciyak balata sesi geliyor. Frene basmadan bile azda olsa ses geliyor. Bu ses geçermi , sizin başınıza geldimi. Ne yapmalıyım. Servis parasından kaçarken sinirim bozuldu.

• Merhaba. Aynı sorunu birebir ben de yaşıyorum. Servis arka balatalar için benden 500 tl istedi. Ben sanayiden ferodo marka balata aldım işçilik dahil 220 tl’ye hallettim. Ekonomi yapalım derken ciyak ciyak öter olduk 😂

• Ankara Doğuş'ta 3. bakımı yaptırdım. Sağolsunlar bana sormadan ozon temizliği de yapmışlar, 200 TL civarı. Ben arabanın kokusunda hissedilir bi fark dahi göremedim, bilmiyorum faydası oldu mu!
    Arabayı standart bakıma bırakırken bu veya benzeri kapsam dışı şeyler için aramalarını hatırlatmayı unutmayın.
  • kizi kullanıcısına yanıt
    Orjinali servisten mi aldınız? Ben özel bir serviste ön ve arkayı da boschlarla değiştirdim. Çok şükür bir problem yok.

• vassagotr V kullanıcısına yanıt
    Eröz de bana sormadan ozon temizlik yapıp 200 tl civarında bir para kesmişti ilk bakımda. Daha sonra faturayı incelerken fark edip itirazda bulundum. Ozon temizlik ücretini iade ettiler. Ama ozon temizliğinden memnun kaldım, sonraki bakımda tekrar yapılmasını istedim ücret karşılığında.

• gokhanonair kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto sadece arka balata için 850 TL istedi, bende senin gibi ferodo marka balata aldım, bu balata orijinal dediler fakat ciyak ciyak ötüyor..

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Servisten almadım, Audi parçaları satan Ankara Şaşmaz da bir yedek parça firmasından aldım, orjinali Bosch mu emin değilim. Ferodo marka alman malı bir balata. Olmadı sizin gibi Bosch alıp takarım.

• Herkese merhaba, A3 2017 prestige paket araç için nasıl bakım önerirsiniz?

Koltukların kenarları deri, ortası kumaş.

Ben koltuk kumaşını ve araç döşeme halısını sulandırılmış loc ile temizlemeyi düşünüyorum, ne dersiniz?

Direksiyon ve koltuklardaki derilerin bakımı için öneriniz var mı?

Tecrübeli ve bilgili arkadaşlar yol gösterirse memnun olurum. Sevgiler.
  • Arkadaşlar 2017 Kasım ayında aldığım A3 1.0 Dynamic Sedan (Siyah) aracımı satmayı düşünüyorum piyasası nedir ? Aracın sıfırdan hiç bir farkı yok daha 7bin km bile olmadı.
  • kizi kullanıcısına yanıt
    Ferodo içlerinde en iyisiymiş halbuki. Hata mı ettik alıp takmakta anlamış değilim

• Lightandwithlove kullanıcısına yanıt
    İlanları baz alırsak min 150 den gider temiz

• gokhanonair kullanıcısına yanıt
    Sağol hocam.

İlana koyacağım. Almayı düşünen arkadaşlar varsa bana pm gönderebilir.
  • Arkadaşlar merhaba;
    1 aya kadar A3 1.0 TFSİ sedan yada sportback almayı düşünüyorum. Yakın zamanda bu araçlarla ilgili fiyat alan oldu mu? Birde ötv indirimi olacak mı herhangi bir duyum alan var mı acaba
  • Lightandwithlove kullanıcısına yanıt
    İlanlar abartı hocam 172 sedan dynamic 0 fiyatı oradan pay biçin 158 sb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • metabor kullanıcısına yanıt
    Detailforum ve detailturkey forumlarına bak burada zaman harcama

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.