Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: reko

bende 1.6 sedan var ilk bakımı cuma yaptırıcam..poleni taktırmayacagım bakalım fiyat ne olacak...
    1100 1200 arasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Yav 20-30 liralık karbonlu kaliteli filtreler var alır takarım 250tl az öderim bu ay 900 tl de vergi var her türlü kısmam lazım cam suyunu bile almıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

bende 1.6 sedan var ilk bakımı cuma yaptırıcam..poleni taktırmayacagım bakalım fiyat ne olacak...
    aynı şeyi ben Ankara Doğuş'ta yapmak istedim. Saçma bi şekilde "o zaman araç bakıma girmiş gibi gözükmez, sadece yağ değişimi yazar, o zaman da araç garantiden çıkar" dediler. kavga etmeye mecalim olmadığı için münakaşaya giremedim. siz de sonucu bildirebilirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar sizlerde de var mı bilmiyorum ama aracım 2017 model, 9 bin km'de. Stronic, trafikte araç hareketlenecekken 1. vitese atacağı anda silkeleme yapıyor. Sorunlar daha saymakla biter mi, araç kalkacağı anda 1. viteste gaz pedalına çok dokunmamama rağmen resmen şahlanıyor. Karda ve buzda bu nedenle çok sıkıntı yaşıyorum. Geri viteste de aynı durum geçerli. Ayrıca bazen vitesi D'ye alıyorum sanki N'ye almış gibi boşa düşüyor.

Soğuklardan mıdır nedir bir de kasislerde ön takımdan da gıcırtı tıkırtı sesi geliyor. Emniyet kemerinin ordaki trim sesine de hala çözüm bulamadım.
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    On takimdaki gicirti-tikirti sesi DSG kaynakli yani kronik ayni sekilde sahlanma meselesi yine vitesten kaynakli ve trafikte tam otomatikler kadar konforlu degil. Silkeleme de problem olabilir onu gosterin bence kavrama degistirebilirler.
  • selamlar,
    arabayı çalıştırdığımda arka taraftan (bagaj kısmı gibi) bir tık sesi gelmeye başladı. dikkat kesilip birkaç kez stop start ettiğimde de daha net duydum. sanki biri kapıyı tıklatır gibi tek sefer bir ses geliyor çalıştırır çalıştırmaz. neden olabilir bilgisi veya fikri olan? araç 2017 1.0 tfsi
  • Merhabalar,

Kafama takılan bir konu hakkında görüşlerinizi almak istiyorum. Eşimde A3 2017 PI Dynamic araç mevcut. Az önce arkadaşımın 2015 model Ambition makyajsız A3 aracındaydım. Aracın bariz şekilde xenon aydınlatması bizim makyajlı kasalardan daha iyi aydınlatıyor. Acaba far yapısı ile mi alakalı? Bildiğim kadarıyla ikisi de Xenon plus?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zorbis -- 11 Ocak 2019; 7:55:50 >
  • Zorbis kullanıcısına yanıt
    Bu konu benim de dikkatimi çekiyor. Aydınlatmamız daha beyaz ve daha fazla olsaydı daha iyi olurdu. Telafisi nasıl olabilir?

• gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Ön takımdan ve torpidodan gelen sesler için geçen ay servise gittim.Klima kanalına müdahale ettik dediler.Ön takımı da silikonlamışlar.Bir ay sonra sesler tekrar başladı.Özellikle kasislerden geçerken araç epey gıcırdıyor.Bir çözüm bulacaklarını sanmıyorum ama fırsat bulursam tekrar gideceğim.
    Ampullerin hem güçleri farklı hem de tipi. Muhtemelen ondandır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mubayin_beyin

Ampullerin hem güçleri farklı hem de tipi. Muhtemelen ondandır.
    Makyajsız kasadaki ampullerin tipi nedir? Değişim yapılabilir mi acaba?

D3s olması lazım. Sanmıyorum , yapılırsa da çok zor olur.

• Son zamanlarda bayiden sifir A3 fiyatı alan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, önceki mesajlarda konuşulmuştu ama bulamadım.

Dynamic sportback araca sportline ön tampon krom çıta ve arka difüzör krom çıtası parça kodlarını bilen paylaşabilir mi?

Sportline ön krom çitası dediğiniz nedir. Öyle bir parça yok. Ssol ve sağ alttaki sis farı çerçevesindeki gri parçadan mı bahsediyorsunuz?

Arka difüzör krom parçasını dynamic difüzörüne uygulayamassınız. Çünkü tırnaklı bir yapıda.
    Sorumu cevaplayın parça kodlarını atayım. Şu an müsait değilim en kısa zamanda atmaya çalışacağım.

EDIT: dynamic difüzörü resimdeki 20 nolu parça. Parça kodu 8V3 807 521

Sport ve design versiyonlarındaki difüzör ise 21 ve 22 nolu parça. Ama 22 nolu parça ayrıca satılmıyor ve herhangi bir parça koduna sahip değil. 21 nolu yani genel olarak krom çitalı difüzörün parça kodu 8V3 807 434

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 13 Ocak 2019; 20:0:57 >

• Evet, biraz yanlış ifade ettim. Sağ ve sol alttaki sis farı çerçevesindeki gri parçadam bahsediyorum. Onların parça kodunu buldum biraz daha bakıp.

Krom çıtalı difüzörü ise komple almak lazım. O zaman dynamic difüzörüm boşa çıkmış olacak.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Olsun teyit amaçlı sis farı çerçevelerini ben de yazayım.
    Sportback için
    Sport donanımın sis farı çerçevesi(gri parça ile kanal görüntüsü)
    8V3 807 671
    8V3 807 672

Design donanımın sis farı çerçevesi(krom çitalı olan)
    8V3 807 671 B
    8V3 807 672 B

Sedan için
    Sport donanımın sis farı çerçevesi(gri parça ile kanal görüntüsü)
    8V5 807 671  
    8V5 807 672

Design donanımın sis farı çerçevesi(krom çitalı olan)
    8V5 807 671 B
    8V5 807 672 B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 13 Ocak 2019; 22:6:40 >
  • Makyajlı kasalarda direksiyonda soyulma yaşayan var mı? Direksiyon simidi yumuşak değil ama yine de sorayım dedim ona göre temkinli davranalım.

• somalı S kullanıcısına yanıt
    Benimde lastiğin TEK’i parçalandı sonra 17 jant lastiğe geçtim 3 adet Goodyear 16 lastik var elimde tekleme satabilirim 2017 tarihli

• onurnisli O kullanıcısına yanıt
    Almış olmasam alırdım. Iyi olurdu

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.