Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son dönemde bu araç için fiyat teklifi alan oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.0 TFSI HB uzun yol tüketimi paylaşayım:
    Ankara Akçay 4,5 litre
    Akçay Ankara 4,9 litre
    Genel ortalama 4,7 litre. 110-120 km/h civarı hız, 2 yetişkin 2 çocuk, bagaj full.

Tüketim çok iyi, konfor iyi, izolasyon iyi.

Aracın klimasını beğenmiyorum, ayarladığım derecede biraz daha soğuk üflemeli gibi hissediyorum. Bakım zamanı servise söyleyeceğim. Benim gibi düşünen varmı?
  • gokhanonair kullanıcısına yanıt
    1.0 HB

Günlük 20 km şehir içi yol yapıyorum ortalama bunun yaklaşık 2 km si eğimli Yokuş oluyor. Trafik orta derecede diyebilirim 7.2 yakıyor eskiden opel astra hb 1.6 kullanırdım aynı yoldu 9.5 civarı yakardı. Yakıt performansı bence de gayet iyi

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Auto modda Soğuk üflemede çok soğuk oluyor, kışın da kolay buğu yapıyor. O yüzden ben genelde fan hızını kendim ayarlayıp havayı buğu çözme için yönlendirme tuşuna basarak camlara vurduruyorum.camlara vuran havanın soğuğu kırılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gokhanonair kullanıcısına yanıt
    2017 sedan 1.0

Araç Toplam km 1600 ort. Hız 19 Tüketim 9LT bugün baktım

• Arkadaşlar 1.0 hb dynamic güncel fiyat alan var mı? Selamlar...

• aracına sonradan led stop taktıran varmı 4500 tl ödemeye degermi sizce
  • onurnisli O kullanıcısına yanıt
    Güzel soru ve daha uygun yaptırabileceğimiz bir yol var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haken61

Güzel soru ve daha uygun yaptırabileceğimiz bir yol var mıdır?
    malesef yok hocam cok arastırdım
  • Sd Cart girişinden müzik dinleyen oldu mu? Kullanışlı bir sistemmi
  • PcMert kullanıcısına yanıt
    32 GB lık sd card aldım, sevdiğim müzikleri attım, radyoda istediğimi bulamayınca hemen acıyorum, ses kalitesi de güzel, kullanışlı tavsiye ederim

• Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Hocam esasında ses kalitesi ve yükselligi biraz daha fazla bile olabilirmis arabada benim beklentim daha da yüksekti, yinede gayet iyi

Dediğine katılıyorum, radyoda istediğin verimi alamıyorsun, ama sd card a 256 KB lık müzikleri yükleyip, dinlediğimde ses sisteminin daha iyi olduğunu fark ettim

• Dynamic modelin standart jantlarını piano black plastidip ile boyasam nasıl olur acaba? Artık sıkılmaya başladım bu jantlardan açıkcası.
  • Merhabalar. A3 sedan için dynamic prestige düşünüyorum ama güvenlik seçeneklerinin birçoğu opsiyonel. Çarpışma önleyici, şerit takip veya hayalet ekran gibi. Merak ettiğim hangi opsiyonlarını kullanıyorsunuz en çok ve fiyatı oldukça şişiriyor mu?
  • Sabah yola çıkınca sola çekme nedeniyle lastiğe birşey oldu diye aracı durdurdum(sensör uyarı vermedi) lastik komple inmiş. Audi yol yardım saolsun gelip stepne ile değiştirdi ama üzerinde yürüdüğümden, belki 50m gitmişimdir ama, içte azıcık aşınma olmuş. Ne olur ne olmaz lastiği değiştireyim dedim ama lastiği bulamıyorum Bridgestone T005

Hem Bridgestone hem de Audi ye bulmaları yönünde kayıt açtım bakalım ne olacak.

Mevcut lastiği yama yaparak kullanıyorum ama yine de güvenemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: palanagar

Sabah yola çıkınca sola çekme nedeniyle lastiğe birşey oldu diye aracı durdurdum(sensör uyarı vermedi) lastik komple inmiş. Audi yol yardım saolsun gelip stepne ile değiştirdi ama üzerinde yürüdüğümden, belki 50m gitmişimdir ama, içte azıcık aşınma olmuş. Ne olur ne olmaz lastiği değiştireyim dedim ama lastiği bulamıyorum Bridgestone T005

Hem Bridgestone hem de Audi ye bulmaları yönünde kayıt açtım bakalım ne olacak.

Mevcut lastiği yama yaparak kullanıyorum ama yine de güvenemiyorum.
    Bir keresinde lastiği 4-5 psi indirdim fakat uyarı vermedi.Yaklaşık 2-3 km gitmiştim.
    Acaba bir sorun mu var yoksa biraz hızlı mı gitmek gerekiyor sensörün algılaması için?

• Ben 18 Janta geçiş yapıp maslak power shop ta H&R yay taktırdım, çok da memnun kaldığımı rahatlıkla söyleyebilirim.

aracımın fotoğrafını da ekliyorum, bir çekinceniz olmasın derim.
  • 34GKN1907 3 kullanıcısına yanıt
    Vay anam vay güzel olmuş hocam bende 17 inç yaptırdım sizinki ne kadar tuttu

Hangi jantı taktırdınız hocam? Fotoğraf alabilir miyiz?

• 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.