Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geçmiş olsun kardeşim kazada karşı taraf suçlu olması durumda araçta oluşan değer kaybını taleb edebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A3 ün arabayla gelen 2018 16 inç orjinal jant ve lastiklerini satıcam arkadaşlar daha 200 km kullanıldı. İkisi birlikte ne kadar eder?
  • CIVICTYPER C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , % 50 kusur vermişler her iki tarafa da , sanırım % 50 talep edilebiliyormuş. Araç servisten çıksın bakıcaz bakalım , eksik olmayın. Herşeyin hayırlısı.
  • Bugün saat 10'da sadece ses için gittim. Sağolsunlar epey ilgilendiler ama ses bulamadık. Taş yolda oluşan zırıltıların ise normal olduğu söylendi. Dışarıda yağmur da yağınca ve yağmur sesi/trim sesi birbirine girince pek üzerine gitmedim artık. Rahatsız olursam daha sonra yine gelmemi söylediler hatta test aracıyla aynı yolda sizin aracınızla karşılaştırma da yapabiliriz dediler. Şimdilik durum bu.
  • PcMert kullanıcısına yanıt
    Selam.

Lastiklerine talip olabilirim.

Jantlara maalesef ihtiyacım yok.

• bende orjinel 16 jantları lastikleri satıp 17 ye geçek istiyorum 17 sportline jant satmak isteyen varsa alırım tesekkürler
  • arkadaşlar merhaba bir konu hakkında görüşlerinizi almak isterim 2016 1,0 a3 üm var 16600 km de bugün nissan qashqaı 1,2 skypack için donanımlı 138 k fiyat aldım sizce geçiş yapılırmı mantıklımı
  • MBERZ M kullanıcısına yanıt
    Ne performans ne kalite ne de ekonomi yönünden yüzünüz güler :)

qq ile a3 kıyas yapmanız bile başlı başına bir hata hocam. Eski nissan juke kullanıcısı olarak söylüyorum.

QQ yeni makyajlı kasa güzel yakıt tüketimi daha fazla audi den (kullanlar yorumu genelde 9-10LT)bagaji sedana göre daha küçük.

Ama 2.eli iyi bir araba Ocak ayında 400 km QQ sky pack cvt 117 bin TL vardı malum sitede.

Audi bulmasaydik onu alacaktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelllll -- 27 Mayıs 2018; 0:34:11 >
    Yerden yüksek araç istiyorsanız geçilebilir ancak. Ama ne juke da ne duster da a3 teki konforu bulamadım. Qq farklı olabilir ama ne kadar daha iyi olabilir ki.

• Kesinlikle katılıyorum.

o vitesin pürüzsüz geçişleri yol ve rüzgar yalıtımı süspansiyon konforu kalite hissini bir doğu arabasında bulmak çok zor

Ikisi çok farklı kulvardaki araçlar suvdan istediginiz zevki alamazsiniz günlük kullanima cokta uygun araclar değildir ben şahsen geçmem artı bir araç yerden yüksekliği arttıkça güvenliği performansı düşer aynı şekilde konforda düşer bır kaç suv hariç land gibi size binek araç zevki vermez bide şunu anladim audi kullaniyorsam hangi modeli olursa olsun onemli değil daha sonra gececegim araba ya yine audi olur yada bmw mercedes olur şahsen geçsem temiz az kilometreli bmw 3 serisine geçerim ..

• Tatile çıkarken uzun yolda kullanmak için bir oto buzluğu almak istiyorum. Kompresörlü olanlardan değil de sadace soğuk konulan içecekleri vs. soğuk tutmaya yarayacak orta halli bir ürün arıyorum. Tavsiye ettiğiniz ürün var mıdır?

Asıl soruya gelecek olursak da 2016 sonunda aldığım a3 1.0 tfsi sahibiyim. PI denilen modeldi sanıyorum.
    Bizim araçlarda 220V çıkışı var mıdır? Hangi çıkışlar vardır? Bu çıkışlar çakmak alanı hariç nerelerde var yardımcı olabilir mi bilen arkadaşlar?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Designer83 -- 27 Mayıs 2018; 17:24:23 >
  • merhaba yok kıyas yapmadım malum bir araçlar değil segment farklı ama suv tarzına geçilecek ise diye düşünmüştüm ama dün zaten kararım değişti peki audı a3 ten sonra suv tarzı ne olabilir karoq , q3 , ateca , tiguan
  • mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    dün yeni kasa 1,2 otomatik nissan qq testi yaptım güzeldi bu sefer biraz daha iyi yapmışlar ama işte audi farklı şu anda ateca , karoq, kodiaq,tiguan testleri yaptım almanlar gerçekten farklı
  • Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    haklısınız bende öyle düşündüm ama biraz yüksek araç istiyorum bakalım
  • ozelllll O kullanıcısına yanıt
    bakalım herhalde yine alman olacak gibi
  • Bugün bakım randevusunu alırken fiyatı sordum, 1125 dediler daha önceden sorulmuştu güncelini öğrenmiş olduk

• Spor yay taktıran oldu mu hangi yayı taktırdı?

• Yakıt ortalamaları ne alemde arkadaşlar? Şehir içini merak ediyorum özellikle yoğun dur kalk trafikte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.