Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (259. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• snoppy kullanıcısına yanıt
    Benim araçta sağ ön kapı epey sesli.

Cam kapalıyken çıt çıt sesler geliyor.Arada bir kayboluyor, sonra tekrar başlıyor.

Ön konsol, vitesin olduğu plastik aksam.Hızlanıp yavaşlarken tekne gövdesine benzer gıcırtılar yapıyor.Geçen gün sinirim bozuldu, iki yumruk attım düzeldi.Üç gün sonra tekrar başladı.

Sağ ön kapı saklama cebi, hoparlörün olduğu kısım, dinlediğim müziğe ve volüme göre değişen bir zangırdama var.Sürekli olmuyor, yumrukla tedavi daha uzun süre etki gösteriyor.

Kol dayama, aç kapa yaparken gıcırdıyor.

Ne hikmetse Maslak Doğuş bu seslerin hiçbirini duyamamış.Bu yaz başka bir servise daha göstereceğim.Belki çözümü olur.
  • Ön konsoldaki dediğiniz yer için servise götürdüm, bir iki sprey sıkıp yolladılar diye söyleniyordum ancak gerçekten ses gitti ve çok sağlamlaştı. 1 aydır ses yok.

Ön kol dayamanın kendi özel bir sesi var açılıp kapanırken oysa normal. ondan başka bir ses duymadım.

Sağ yolcu kapıdan bir ses var. Muhtemelen kablo sesi. Kapı aydınlatmasının kablosu olabilir diye düşünüyorum.

Emniyet kemeri tokası için de servise gitmeyi planlıyorum. Kendim sökmek istemedim.

Çözüm bulursanız paylaşalım arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mubayin_beyin -- 20 Mayıs 2018; 4:12:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar, seslerin yoğun olduğu taraf "sağ ön kapı" sanırsam. Benim araçtaki sesler de o taraftan geliyordu, tam emin olamıyordum sadece. Sağ ön kapı ve Emniyet kemeri yükseklik ayarının olduğu yerdeki sesler için servise gidicem yakın zamanda, bakalım bir şey değişecek mi. Haber veririm.
  • mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    575tl +kdv fiyatı vardı parcanın benim aldıgım zaman
    2017 sb 4 noktadan fışkırtıyor
  • road2hell R kullanıcısına yanıt
    Cam silecek suyu tavana sıçrıyor. Silecek ayarları nereden yapılıyor bulamadım. Bilen varmı...

• kizi kullanıcısına yanıt
    Benim de öyleydi, bakımda söyledim ayarlamışlar. Eski aracımda iğne başı ile deliğin bakış açısı düzelterek ayarlanıyordu, yine öyledir muhtemelen. Bi deneyin bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    https://www.youtube.com/watch?v=y4a0OMjQSGQ&ab_channel=LastHumansGarage

İğne ile ayarlamayı denemeden önce yerinzide olsam bu vşdeoya bakardım. vw grubu yeni nesil bir çok araçta torx uçlu tornavide ile yukseklık ayarı yapılıyor. Yanlış bir yonlendirmede bulunmak istemem ama kendi aracım (2016 b8 kasa passat) için de videodaki çözümü kullanmıştım.
  • borae B kullanıcısına yanıt
    Bu bir bütün olarak ayarlıyor sanırım, bendeki sorunda örneğin sadece ortadaki yukarı atarken suyu; sağ ve sol uçlar normal atıyordu.yani benim ki gibi bir sorunda bu tork anahtarı çözüm olmaz, noktasal uçların ayrı ayrı ayarlanması gerekli.belki servis başka bir alet kullanıyordur onu bilemem tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pharheke -- 22 Mayıs 2018; 9:28:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pharheke

Bu bir bütün olarak ayarlıyor sanırım, bendeki sorunda örneğin sadece ortadaki yukarı atarken suyu; sağ ve sol uçlar normal atıyordu.yani benim ki gibi bir sorunda bu tork anahtarı çözüm olmaz, noktasal uçların ayrı ayrı ayarlanması gerekli.belki servis başka bir alet kullanıyordur onu bilemem tabi
    Çalışma prensibi bu diye biliyorum bendeki durum da dediğiniz gibi ve ben memnunum beni rahatsız etmiyor.. Hatta yanlara eğilimli fışkıran su perde gibi geliyor
    Serviste ayarlaması iki dakika sürüyor.Bahsettiğim ürünü alırsanız, tornavida veya bıçak ucuyla kendiniz de ayarlayabilirsiniz.
  • myaudi den baktığımda arabanın modeli 2018 gözüküyor... oysa 2017 ekim tescilli
  • road2hell R kullanıcısına yanıt
    youtube videodan baktım biraz karışık bir sistem , su püskürtme aparatı sökülüp dışarıdan ayarlanabilir gözüküyor. bence de en iyisi bakıma gidince serviste ayarlatmak..https://www.youtube.com/watch?v=fxmVAf7o7_0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizi -- 22 Mayıs 2018; 23:22:44 >
  • haziran'dan sonra üretilen araçlar bir sonraki yılın modeli olarak nitelendirilir.
    Hocam ben nisanda aldım 2018 diye arabayı ama dogru dimi

• doğrudur hocam sorun yok.

https://vindecoder.eu/audi sayfasına şasi numaranızı yazarak sorgulama yapın, sonuçların en altında "Model Year" yazan kısımda aracın model yılını görebilirsiniz. Ben Aralık 2017'de satın aldım ve tescil ettirdim ama model yılı 2018 olarak görünüyor.
  • Arabasına paçalık taktıran var mı?
    Uzun yola çok gidiyorum ve zift temizlemekten gına geldi. Bir nebze olsun işe yarıyor.
    Orjinal paçalığı sanıyorum TR de yok, ve montajı için vidalamak gerekiyor.
    Bilgisi ve tecrübesi olandan yardım rica ediyorum.
  • Arkadaşlar!!
    Bugün çukura girdim,ön lastik yarıldı.
    Lastik bidgestone t005 modeli
    Türkiye’de yok bu lastik
    Ne yapmalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baraza -- 24 Mayıs 2018; 20:49:0 >
  • Öncelikle geçmiş olsun aynı şey benim başıma gelseydi elimdeki 3 adet t005 lastiği satar michelin primacy 4 veya nokian eline 2 lastik alır takarım ben t005 leri hiç beğenmedim.

• 
Sayfa: önceki 257258259260261
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.