Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (258. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.207
Cevap
134
Favori
842.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurnisli

Parça kodu bu sportlline de olan arka tampon difizörü

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2148578/b1d27861-fcef-4d27-9516-deb29719fc92.png[/simage
    Fiyatı ne kadar hocam bunun ?
  • hakan3185 H kullanıcısına yanıt
    Audide hb sportback diye geçiyor bu arada dizel prestije ne kdar acaba

• Merhaba, henuz 6 aylik ve 3000 km de olan aracimizla dun dusuk hizda seyredeyken bir kamyonun sıkıstırmasi sonucu sol taraftan kaza olustu.Allahtan kimsede yaralanma vs yok.Sol ayna kirildi, kapida ve camurlukta cizikler siyrilmalar var.Araci servise biraktik ve simdi eksper raporu verilecekmis.Servisin masrafi sisirmesinden endiseliyim, sonucta tramerde gorunecek bu rakam.Gercekten cok uzgunum, Allah beterinden korusun tabii ama insan sifir arac olunca daha cok uzuluyor sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurnisli

Hocam difüzörün maliyeti ne kadar acaba?

• Ufak tefek değişikliklerde dokunuşlarda bulunan arkadaşlar resim paylaşırsanız bizlerde peşinizden gelebiliriz
  • Gizli2018 G kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun. ALLAH korumuş daha kötü sonuçlanabilir di.

• ozelllll O kullanıcısına yanıt
    Cok tesekkur ederim sagolun

• Gizli2018 G kullanıcısına yanıt
    Çok geçmiş olsun üzülmemeye çalışmak gerekiyor sanırım. Hepimizin başına gelebilir.
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Eksik olmayin tesekkur ederim.Evet Allah baska dert vermesin demek lazim galiba.

• arkadaşlar, konu içi arama kapalı olduğu için bulamadım.
    Makyajlı kasada trim sesi sorunuyla karşılaşanlar söyleyebilir mi?
    Kronik problemli yerler veya parçalar nerede?

bi yerden ses geliyor ama tam kaynağını tespit edemedim bi türlü.
    özellikle kulak kabartman gereken yerleri söylerseniz bulmam daha kolay olabilir diye yardım istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

arkadaşlar, konu içi arama kapalı olduğu için bulamadım.

özellikle kulak kabartman gereken yerleri söylerseniz bulmam daha kolay olabilir diye yardım istiyorum.
    Benim cam tavandan hiç ses eksik olmuyor. Bir de sol ön kapının içerisinden kışın bi tırlama sesi geliyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Benim cam tavandan hiç ses eksik olmuyor. Bir de sol ön kapının içerisinden kışın bi tırlama sesi geliyordu.

Alıntıları Göster
    Şöför kapısında bir gariplik var. Özellikle cam açıkken dışarıdan kapıyı kapattığınızda cam fazla oynuyor gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snoppy

arkadaşlar, konu içi arama kapalı olduğu için bulamadım.

Emniyet kemeri yükseklik ayarının olduğu bölgeden gelen bir ses var bende. Sadece kemer takılıyken ve dişli yollarda geliyor.

• 18 inc jant gider mi arkadaşlar ne gibi dezavantajları olur
  • Güzel durur fakat yay ister ve yakıtı şüphesiz arttırır ve konforu düşürür

• Aracımı 10 gün önce aldım daha 230 km de 1-2 gündür fren pedalına basınca sanki hava sesiyle birlikte lak luk ses geliyo ilk aldığımda yoktu böyle bir ses hava veya yağ kaçırma gibi bir durum olabilir mi yada normal mi bilemedim daha önceki araçlarımda hiç duymamıştım karşılaşan var mı acaba böyle bir durumla?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016 sb makyajlı kasada sileceği kullanırken bir gariplik fark ettim bu herkeste böyle mi acaba? Cam temizlemek için su fışkırttığımda böyle diğer arabalardaki gibi tüm cama fışkıran bir sistem değilde doğrusal olarak bir noktaya su atıyor sistem sizde de böyle mi yoksa bunun bir ayarı var mıdır? Bir de ayrıca bir sorun bir süre aracı kullandım cam suyu eksildi dedi sonra cam suyu takviyesi yaparken daha belki 0.5 l dökmemişken sanki dolmuş gibi filtreden (cam suyu doldurma kutusunun içindeki beyaz membran) su geçmemeye başladı borunun altına bakıyorum boş ama filtreden bir türlü su geçmiyor. Sonra birkaç kez cam için suyu kullandığımda tekrardan cam suyu ekleyin hatası alıyorum bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır??

EDİT: Garip bir şekilde bugün denediğimde cam silme suyunu tam bir şekilde aldı tıkanma yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haken61 -- 19 Mayıs 2018; 13:25:5 >
  • mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    siz söyledikten sonra ancak bugün farkedebildim, aynı sorun benim araçta da var (:
  • haken61 kullanıcısına yanıt
    2017 sedan 4 nokta su atıyor.

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.