Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (246. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.197
Cevap
136
Favori
841.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Far düğmesini hep otomatikte tuttuğum için kontrol etmedim açıkcası bakınca dönüş yaparım. Ancak şunu söyleyebilirim otomatikteyken diğer araçların aksine gece gündüz fark etmeksizin arka ledler komple yanıyor ve normalde bu özellik birçok araçta bulunmuyor.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Start - stop iptal etmek garanti bozmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozelllll -- 3 Nisan 2018; 13:23:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam onu biliyorum, teşekkürler

• Start stopun erken devreye girmesi sanırım tüm a3lerde var konuyu servise danışan varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ozelllll

Start - stop iptal etmek garanti bozmaz mı?

Hayir bi sıkinti yaratmaz

• Vag com la açılıp kapanabilen özelliklerinin tam listesi var mı acaba?

• Beyler,

Ön camlardan ses çok mu geliyor? Yoksa bana mı öyle geliyor?

Golf 7'de nasıldı hatırlayamadım karşılaştıramıyorum o yüzden.
  • s0d kullanıcısına yanıt
    Selamlar
    2018 1.0 tfsi dynamic için 125.500 fiyat var.Sınırlı sayıda.Bana özelden yazın sizi temsilci ile bağlantıya geçiririm...
    En azından şimdilik.Sanırım kısa sürede zamdan etkilenecekler.Zira bugün VW,SEAT,SKODA tamamına 4-7 bin tl arası zam geldi....Audi henüz etkilenmedi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi certac -- 4 Nisan 2018; 5:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan99747

Dostlar cep telefonumu araca bağlayıp müzik açtığımda göstergelerin olduğu ekranda yükleniyor ibaresi çıkıyor orta ektanda ise şarkı bilgileri çıkmıyor. Son 1-2 gündür başıma gelmekte.

Aynı sorun devam ediyor. Telefonun eşleşmesini kaldırıp tekrardan kurdum fakat olmadı.
    Bilgisi olan var mı?
  • haken61 kullanıcısına yanıt
    Ender elektroniğin sitesinde var.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• quote:

quote:

Dostlar cep telefonumu araca bağlayıp müzik açtığımda göstergelerin olduğu ekranda yükleniyor ibaresi çıkıyor orta ektanda ise şarkı bilgileri çıkmıyor. Son 1-2 gündür başıma gelmekte.

Aynı sorun devam ediyor. Telefonun eşleşmesini kaldırıp tekrardan kurdum fakat olmadı.
    Bilgisi olan var mı?

Ben de olmuştu hocam ama arabayı kilitleyip açınca düzelmişti.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Hocam arabayı her çalıştırdığımda aynı şey oluyor. Acaba yeni ios güncellemesinden sonra mı oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: certac

Selamlar
    2018 1.0 tfsi dynamic için 125.500 fiyat var.Sınırlı sayıda.Bana özelden yazın sizi temsilci ile bağlantıya geçiririm...
    En azından şimdilik.Sanırım kısa sürede zamdan etkilenecekler.Zira bugün VW,SEAT,SKODA tamamına 4-7 bin tl arası zam geldi....Audi henüz etkilenmedi..

Sedan ne kadarmis?Sportback’in ikinci eli iyi degil

• quote:

Hocam arabayı her çalıştırdığımda aynı şey oluyor. Acaba yeni ios güncellemesinden sonra mı oldu?

Olabilir bence, ama daha çok araç kaynaklı kullandığınız uygulama güncel mi hocam yada başka bir telefonla deneyin?

• Az önce baktım
    Adam 2017 model 1.0 tfsı Sedan sportline araca 149 istiyor malum sitede
    Araçta prestige paket fln yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • db3 kullanıcısına yanıt
    Çok fazla ses geliyor. Ben camların tam kapanmadığı görüşündeyim. 2 farklı servise gittim inatla sorun yok dediler. Kartal doğuş otoda cam mekanizmasını değiştiren bir arkadaş vardı. Ama o da tam detaylı yazmadı buraya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Çok fazla ses geliyor. Ben camların tam kapanmadığı görüşündeyim. 2 farklı servise gittim inatla sorun yok dediler. Kartal doğuş otoda cam mekanizmasını değiştiren bir arkadaş vardı. Ama o da tam detaylı yazmadı buraya.

Bende de şöyle bir durum vardı,

Cam hakikaten üst köşeden açık kalıyordu, cam kapanırken son milimetrelerde öne doğru kayıp köşeyi açık bırakıyordu. Servise gittim düzelttiler, döşemeyi söküp mekanizmayı değiştirmeden temizlik yapmışlar.

Ama yine de psikolojik midir bilmiyorum, yolda giderken yanımdan geçen arabaları çok net duyuyorum gibi geliyor. Başka bir servise daha gidip göstermeyi hatta test aracı varsa deneme sürüşü yapmayı düşünüyorum.

Tasarım olarak böyle bir sorun varsa durum vahim :)
  • Aliexpress'te satılan şu püskürtmeli olanından alıp taktım. İlk denememde püskürtmeli şekilde attı suyu. 1 gün sonra sağ taraftakinin yarısı tıkandı. Acaba iç tarafında bulunan mavi etiket gibi olan şeyleri söküp öyle mi takmak lazım?

https://tr.aliexpress.com/item/Windscreen-Washer-Jet-Water-Spray-Nozzle-with-heating-For-VW-Jetta-MK5-MK6-Golf-GTI-Tiguan/32814636220.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: db3

quote:

Orijinalden alıntı: RANCH SOS

Bende de şöyle bir durum vardı,

Cam hakikaten üst köşeden açık kalıyordu, cam kapanırken son milimetrelerde öne doğru kayıp köşeyi açık bırakıyordu. Servise gittim düzelttiler, döşemeyi söküp mekanizmayı değiştirmeden temizlik yapmışlar.

Ama yine de psikolojik midir bilmiyorum, yolda giderken yanımdan geçen arabaları çok net duyuyorum gibi geliyor. Başka bir servise daha gidip göstermeyi hatta test aracı varsa deneme sürüşü yapmayı düşünüyorum.

Tasarım olarak böyle bir sorun varsa durum vahim :)

Benim sol ön camımda hem cam mekanizması hem de fitiller değişti, mekanizma değişikliğinden memnun kalmadığım için.

Genel bir sorun bu ve çözülememesi arabada beni en çok rahatsız eden konu oldu, şirket aracım olan Megane 4 Sedan Icon'un çok daha iyi rüzgar sesi yalıtımı mevcut diyebilirim. Yine uzun süre şirket aracı olarak kullandığım güncel kasa Seat Leon'da da rüzgar sesiyle ilgili bir rahatsızlığım yoktu ki yol sesi yalıtımı da ciddi kötüdür.
  • 
Sayfa: önceki 244245246247248
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.