Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (184. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: eapantherea
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
8.208
Cevap
135
Favori
842.577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
99. Sırada  bugün en iyi #31
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    servisten versiğim kodlarda pinler almanıza gerek yok taktıracagınız ses sistemi işlemi yapan yerderde bulunuyor zaten istanbuldaydanız 200 lira verip enderde yaptırabilirsiniz çünkü kodlama da lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozix F kullanıcısına yanıt
    Tsk ederim malesef yardım formundan çok borsa formuna dönebiliyor.2 bin tl yaziyor kasko klozunda yetermi acaba. ya anahtar ezildi servisin olmadigi bir ilde yasiyorum bu anahtarin yenilenmesi demek aracada yeni yazillimmi olur acaba yada yapıp gonderebiliyorlarmi yada dışardan orjinale bakıp yeni bitane yapabilirmi çilingir

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Tavsiyeniz üzerine sipariş verdim.Ürün bir hafta sonra geldi.Yarın montajı deneyeceğim.Teşekkürler.

Bu arada montaj ile ilgili referans video isteyenlere;

• quote:

Orijinalden alıntı: road2hell

Tavsiyeniz üzerine sipariş verdim.Ürün bir hafta sonra geldi.Yarın montajı deneyeceğim.Teşekkürler.

Bu arada montaj ile ilgili referans video isteyenlere;

Ürünü nerden Labiliriz

Link atabilir misiniz?

• road2hell R kullanıcısına yanıt
    Rica ederim videoya ek olarak ısıtmayı da takıyorsunuz yine aynı mantıkla.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Isıtma da siyah kablo oluyor sanırım.

Ellerinde daha mantıklı çalışan bir ürün varken, bu kullanışsız fıskiyeyi premium markalarında tercih etmeleri biraz saçma olmuş zannımca.
  • Fiyat soranlara fiyat belirtenlere surekli laga luga yapan arkadaslar rahatsizsaniz buyrun diger A3 topiklerine.Burasi 1.0TFSi yorum sayfasi isteyen istedigini paylasir.Konunun ilk acilisi ve konu sahibinin ilk mesajina bakin oyle konusun.Yeter yani artik Ukalalik yaparak ego tatmin etmeye calisip burda huzursuzluk cikaricaksiniz 2013 senesinde cikan bu arac ile ilgili bir cok topic forum Konu mevcut lutfen oralara gidin.

Yada ukalalik yapmayin fiyat belirtmek isteyen fiyat baska birsey sormak soylemek isteyende soylesin.Terbiyesizligin luzmu yok!

• Arkadaki halojen lambaları aliexpress den Led ampuller ile değiştirsekhttps://m.tr.aliexpress.com/s/item/32836646258.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.1d8de8ebVZm0JC#autostay uyarı lambası yanar mı, hiç yoktan sinyalleri geri ve stoplar bunla değiştirsek halojene göre daha iyi olmaz mı

• Ariza lambasi yakar.Vag com ile siliyorlar ama oda is.Zaten sadece canli yanmasini saglar bu stoplari ledle vs kurtaramayiz.

• Cemtaylan6535 C kullanıcısına yanıt
    Anahtarin gorselini paylasirmisiniz.Pilden vs. Dolayi calismiyorsa karti ve immbolizer manyetigi saglamsa anahatarcilardan vs 70 100liraya anahtar kabini alip icine aktarabilirsiniz.Veya araba anahtarcilarindan destek alarak cozebilirsiniz durumu.Kasko vs ugramayin.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Servis hız sabitleyiciyi sonradan takarken niye stop lambalarını takmaz anlamadım açıkçası illa bizi enderelktronik gibi yerlere 4 bin TL lere niye mecbur ediyorlar, Led stoplar arabayı hakket en farklı havaya sokuyor, alırken Led li araba yoktu

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Fiyat soranlara fiyat belirtenlere surekli laga luga yapan arkadaslar rahatsizsaniz buyrun diger A3 topiklerine.Burasi 1.0TFSi yorum sayfasi isteyen istedigini paylasir.Konunun ilk acilisi ve konu sahibinin ilk mesajina bakin oyle konusun.Yeter yani artik Ukalalik yaparak ego tatmin etmeye calisip burda huzursuzluk cikaricaksiniz 2013 senesinde cikan bu arac ile ilgili bir cok topic forum Konu mevcut lutfen oralara gidin.

Yada ukalalik yapmayin fiyat belirtmek isteyen fiyat baska birsey sormak soylemek isteyende soylesin.Terbiyesizligin luzmu yok!

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan99747 kullanıcısına yanıt
    Ben alirkende bu urun vardi bu sitede.makyajli kasalarin farkli olacagini dsunmuyorum ama yinede sorun yanlis yonlendirmek istemem sizi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Parca olarak temin etmeleri gerekiyor aslinda etmiyorlar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Beckonn

Servis hız sabitleyiciyi sonradan takarken niye stop lambalarını takmaz anlamadım açıkçası illa bizi enderelktronik gibi yerlere 4 bin TL lere niye mecbur ediyorlar, Led stoplar arabayı hakket en farklı havaya sokuyor, alırken Led li araba yoktu

Aslında Audi ye yazmak lazım.
    Yani bu aracı biz bu şekilde aldık diye hep böyle sürmek zorunda değiliz.
    Orijinal olarak yetkili Audi servislerinde:
    -LED Far ve stop
    -Katlanır ayna
    -Geri Görüş Kamerası
    -MIB 2 MMI Sistemi
    -Drive Select
    -Audi ses sistemi
    -Şerit Takip Sistemi
    -Kendi kendine park

gibi tüm opsiyonları sonradan taktırabilmemiz gerekiyor. Ben şimdi konfigratorden bi araç oluştursam bunu elde edebilecek miyim? Hayır. O zaman istediğim ve sonradan takılabilecek herşeyi biz müşterilere sunmaları lazım.

• Arkadaşlar ek olarak. Şarj cihazı alacağım araç için. Bizim çakmak takılan sokete aşağıdaki verdiğim linkteki ürün sanırım uyar değil mi?
    Eğer oluyorsa soketin çıkış gücü 12V mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SARIMSAKLI MAYONEZ -- 15 Aralık 2017; 0:55:40 >
  • Beckonn B kullanıcısına yanıt
    Hem eğitimleri yok hem de risk alıp uğraşmıyorlar. Led stop olayı sök tak şeklinde gözükse de elektronik devre halojen olarak ayarlanmış. Dynamic sinyali çalıştırmak için modül kullanmak gerekiyor bu da orjinal olmayan bir parça demek. Fark ettiyseniz yeni a5 lerin stopları aynı ama led paket olmayanların sinyali dynamic yanmaz. Sonuç olarak servisin bundan kaçması doğal. Parçayı temin ediyor çok şükür.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Ben dogus oto kartala goturuyorum gayet memnunum.Ama araci bakim sonrasi yikatmayin mahfediyorlar

Kartal'a randevu aldım ben de. Yıkamada nasıl mahvediyorlar? Çizik vs. mi?
  • Arkadaşlar serviste hız sabitleyici taktıran var mı? Varsa kaça mal oldu acaba?
    Doğuş Etimesgut 1900 civarı fiyat çıkar dedi telefonda ama ellerinde parça yokmuş şu an.

1260 + 277 (alttaki parça dedi, ne olduğunu anlamadım) + işçilik.
  • 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.