Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.206
Cevap
135
Favori
842.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Golf 1.6TDİ com. Bakmistim 121 bin ustu direk %60lik dilim denmisti ki siz hesapladiysaniz dogrudur.Muhtemelen 123binin ustune cikarmazlar ozaman.Ama o fiyata bosa cikan cok arac olur,galerilerin 118 119’a sattigi arabaya kim 4 5 bin fazla verir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Resmi siteye bakınca net fiyattan kabaca %20 indirim yapılınca bahsettiğimiz fiyatlar çıkıyor..kur artmasada 2018 modeller %60 a girecek muhtemelen..bari en azından araç bekleyen arkadaşlar uygundan alabilir umarım

• colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Benim beklediğim araç kur 4.08 iken 70.650 TL net fiyat ile sadece 650TL'lik fark ile %60'lık dilime giriyordu. Araçları bir alt vergi diliminde tutmak için kimsenin bir çabası yok bilginiz olsun. Yani A3 sedanlar %60a geçicek gibi efendim kuru 3 kuruş daha düşürelim demiyorlar. Benim tahminin 4.62 üst limit ile 4.18e sabitleyecekler.

• OverD@Se kullanıcısına yanıt
    Mevcut 4.18 idi en son gelen araclarda 4.28 beklentisi buyuk.

• Cuma günü satış temsilcim ile görüştüm 4.08 di. 4.18 bilgisini nerden aldınız

• Mevcut kur 4.08, bu yeni gelen araçlar için kur 1-2 gun icinde belli olacak. Satis danismanimin verdigi bilgi bu sekilde.

• Cok tesekkurler az kalsin aliexpressten aparat siparis veriyordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *planet* -- 20 Kasım 2017; 20:40:57 >
  • Wolkanv W kullanıcısına yanıt
    Euro 4.40 4.60 arasi oldugunda Audi kuru 4.18 di.4.20 4.40 arasi ise 4.08 di.Yani 4.08 kur kampanysi biteli cok oldu.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Şu an güncel kur 4.08 arkadaşlarında söylediği gibi. Yalnız 4.08 kurun geçerli üst limiti 4.52ydi. Euro 4.52in üstünde 1 haftadır o yüzden bir kur zammı daha gelecek ama kaç gün içinde ne kadar gelecek kesinleşmiş bir durum yok henüz.

Sizin px2 paket ilave ücreti ne idi? 550 euromu?

• Aynen. Yan aynalar çok su damlası tutuyor, hiç bişey göremiyorum.

Hepten bittik desene hocam! Ülkemizin kendi parasıyla iş görememesi ne acı ya!

• colorsm61 C kullanıcısına yanıt
    Evet 550€ dediğiniz gibi. Konfor + Prestige + PX2 Led toplamda 3.470 € opsiyon.

Bu arada gemi Yunanistan'dan çıktı ancak yarın akşam limanda olacak görünüyor. Mesai saatleri içinde olmayacağı için en erken Çarşamba belli olur araçların akibeti.

Hocam idda etmeyi sevmem.Ben araci 2 hafta once alirken 4.18’e cikti kur dendi.Hatta pazar gunu konustugumda aksam tanidigim kisiyle 4.18den verilmez artik 4.28 den gelicek buyuk ihtimal bu parti dendi.Yani satma etme cabasi olmayan kisi bu arada tanidigim yani bunu diyen.

Sizinki biraz afaki oluyor sanırım. Şuan 4.08 geçerli ve geçen hafta teslim edilen araçlarda bu kur üzerinden teslim edildi.bu hafta yada önümüzdeki hafta yeni bir düzenleme olabilir net olmamakla birlikte

• Araçlar minimum 137bin TL olacak arkadaşlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neye istinaden 137 olacak?:)
  • Dolar 3.96 euro 4.65

Dolar 3.98 Euro 4.67

• Fiyat alan varmi?kırk yılın başında bi araba alalim dedik hale bak.

• 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.