Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.206
Cevap
135
Favori
842.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olabilir, bu herşeyi açıklar.
  • Sis farları artık tamamen kalkmış durumda. Xenon Plus un içerisinde her ortama göre aydınlatma geliyor.
  • bize sıra gelmez bu araç için... galericisi var, canbazı, çakalı var...

az önce izmir bayisiyle konuştum, ellerinde araç olmadığını ve gelecek olanların da satıldığını söyledi. bu yıl için beklemediklerini de söyledi. doğuş grubuna bağlı biraz falan dedi...
    84-85 civarı satmışlar.
  • 3 tane geliyormuş zaten....
  • formda bakıyorumda 1.0 bu PırPır motoru neredeyse bmv 520 d 190 bg araçtanda daha iyi denilecek hayret ediyorum valla ne klasmanı nede rakibi nede performası ve sessizliğ bir tutulabilir tamam araç çok güzel yol tutusu güzel ama eleştirdiğimiz bu araca 1.0 motorun konulması biraz daha yüksek hacimde makul fiyatta tutularak bu arac cok cok zevkli hale gelebilirdi ayrıca bu aracın çalışır durumda motor kaputunu acip dinleyin sesi görürsünüz youtube de videolarıda var bakabilirsiniz evet gürültülü NEDENİ 3 SİLİNDİRLİ MOTORLARDA MOTOR DENGESİ TAM OLMADIĞI İÇİN HEM SARSINTILI HEMDE BİRAZ GÜRÜLTÜLÜ OLUR bu motor 1.0 999 cc max 160 170 hız da rahat gider daha fazla bir sey beklenemez ama 2.0 bir araçla asla kıyaslanamaz otoban yüksek hızlarda 220 250 gören araçlar mevcut yani 1.0 motorun üzerinden geçer nerdeyse

• Birincisi 5 kasadan daha iyi demedim veya kalite vs anlaminda karsilastirma yapmadim. Bu aciklamamin sebebi araci daha iyi izah edebilmek ve araci anlatirken kisisel tecrube oranimin daha net ortaya konulmasiydi.

Diger yandan 170den otesi beklenemez derken gorende sizi sabah aksam 500km/s ile geziyor sanacak😊

Neyse,arac guzel arkadaslar ve alani memnun eder. Selamlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba,
    Dün şans eseri 18:30 da Doğuş otoya A3 PI bakmaya gitmiştim. Sportback 1.0 kampanyasından bahsettiler. Fiyat 84.5 çok uygun geldi. (1.18i almaya karar vermiştim) Yaklaşık 20 bin tl daha uygun Joyplus paketten. Tabiki teknik farklar var ama bayan kullanacak sonuçta :) Biraz önce test sürüşü yaptık ve aracı almak istedik. (Kasım teslim) Klasik Doğuş oto tripleri, araç bitti dediler. Genelde Doğuşun satış yöntemi tüm markaları için bu olduğundan ben tufaya gelmedim ve ağır konuştum. Bu ekonomik ortamda bmw dahil piyasadan şikayetçi iken doğuş oto lütfenlerle satacak!!! Sabaha kadar müsade aracı bulursanız hemen alırım bir gün geçerse müşteri kaybedersiniz gider Bmw alır yönetiminize de sebebini yazarım dedim.
    Arabama bindim eve gitmeden telefon çaldı ve araç bulundu. Kaparo ödedim ve bağlandı.
    Anlatmak istediğim, Doğuşun satış çok araç yok oyununa gelmeyiniz. Bence araçlar gelmeden piyasasını yapmak için yok satıyoruz imajı vermek istiyorlar.
    Evet araç belliki tutacak ama tamamen fiyat performanstan dolayı. 84'e bu konfor ve premium bir marka.
    Bu kadar kızsamda gene Doğuştan aldım işte...
    Alana şimdiden hayırlı olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: erolh

Herkese merhaba,
    Dün şans eseri 18:30 da Doğuş otoya A3 PI bakmaya gitmiştim. Sportback 1.0 kampanyasından bahsettiler. Fiyat 84.5 çok uygun geldi. (1.18i almaya karar vermiştim) Yaklaşık 20 bin tl daha uygun Joyplus paketten. Tabiki teknik farklar var ama bayan kullanacak sonuçta :) Biraz önce test sürüşü yaptık ve aracı almak istedik. (Kasım teslim) Klasik Doğuş oto tripleri, araç bitti dediler. Genelde Doğuşun satış yöntemi tüm markaları için bu olduğundan ben tufaya gelmedim ve ağır konuştum. Bu ekonomik ortamda bmw dahil piyasadan şikayetçi iken doğuş oto lütfenlerle satacak!!! Sabaha kadar müsade aracı bulursanız hemen alırım bir gün geçerse müşteri kaybedersiniz gider Bmw alır yönetiminize de sebebini yazarım dedim.
    Arabama bindim eve gitmeden telefon çaldı ve araç bulundu. Kaparo ödedim ve bağlandı.
    Anlatmak istediğim, Doğuşun satış çok araç yok oyununa gelmeyiniz. Bence araçlar gelmeden piyasasını yapmak için yok satıyoruz imajı vermek istiyorlar.
    Evet araç belliki tutacak ama tamamen fiyat performanstan dolayı. 84'e bu konfor ve premium bir marka.

Hayırlı olsun hocam, size fiyat garantisi verdiler mi? Kur yüklelmezse bu fiyat demişlerdi. Bir de bayi Kartal mı Maslak mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: cengineer06

2000 adet A3 araç satılmış.

Nerden aldınız bilgiyi hocam?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • erolh E kullanıcısına yanıt
    Hocam kapora verdiniz ve bekleyeceksinz değil mi ? Yoksa kızınca direk depodan mı çıkardılar ? :)
  • quote:

Herkese merhaba,

bende bunu tahmin ediorum.
    piyasaya 100-200 arac surup fiyat politikasi belirliyolar
    yeni gelecek araclari da ( belkide depolainda ki araclari ) buyuk ihtimal zamli satacaklar.

84 000 tl den 1 lira fazla vermeyecegim bu yuzden..

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    2000 araç satıldığını satış temsilcisinden duydum, son yorumlardan sonra doğruluğundan şüphe duyuyorum.
    Fakat şu anda 10 euro karla araç sattıklarını söylediler, buna ek olarak zaten araç satışından değil servisten kar ettiklerini bizzat müdürlerinden duydum.
    Adam elinde olsa neden satmasın ki? Ben farklı doğuş ları aradım, hepsi aynı aracı görüyor. Bir gün önce dizel + otomatik vardı, ertesi gün aradım satılmış.
    Benim düşüncem bu yönde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengineer06 -- 20 Ekim 2016; 19:50:18 >
  • Fiyat garantisi vermediler. 84.500 dediler kur 3.40'ı aşarsa 87.000 olacak dediler. Kaparo verdim ama kur farkını kabul etmeme hakkına sahibim. Almazsanız kaparoyu iade ediyorlar.
    Arac için tahminen 3-4 hafta bekleyeceğiz. Depodan vermediler malesef ama Sedan alacaklar için stokları müsaitmiş.
  • Bu arada aklıma geldikçe halen kızmaya başlıyorum. İstinye Borusana yolunuz düşerse girin içeri bir satış temsilcisinin masasına oturun, hemen çay kahve söyleniyor, yanınıza bir Bmw Genious geliyor. Bunlarda ilgi sıfır. Ön farlar Led mi diyorum, yok sadece xenon diyor. Xenon plus nedir diyorum açıklayabilen olmadı.
    Audiyi Borusan getirseydi bence çok daha başarılı olurdu. Audide ilgi böyleyse vay Seat alacakların haline!
  • quote:

Bu arada aklıma geldikçe halen kızmaya başlıyorum. İstinye Borusana yolunuz düşerse girin içeri bir satış temsilcisinin masasına oturun, hemen çay kahve söyleniyor, yanınıza bir Bmw Genious geliyor. Bunlarda ilgi sıfır. Ön farlar Led mi diyorum, yok sadece xenon diyor. Xenon plus nedir diyorum açıklayabilen olmadı.
    Audiyi Borusan getirseydi bence çok daha başarılı olurdu. Audide ilgi böyleyse vay Seat alacakların haline!

simdiye dek tam 9 arac almis ve hepsini dogus otodan almis birisiyim..iclerinden 2 tanesi audiydi..istanbul bolge mudurunu dahi taniyorum dusunun ki..
    fakat 2006 da ilk arabami alirken araci audiden aliyorken simdi audiye girdigimde sanki sahin,dogan aliyormus gibi hissediyorum.
    eskiden bir ad soyad alip bilgisayara bakardi musterinin en azindan gecmisini goz onune alir ona gore konusurlardi.
    simdi birakin onu adamlar almiyorsaniz hemen kalkin masadan havasindalar..
    en son audimi 20013 te alirken dusunun ki eviimn 5 km yaninda esenyurttan almak yerine bursa dogustan aldim..esenyurtta 80 bin tl den 1 lira inilmeyen araci bursa dogustan hic gormedigim insanlardan 65 e almistim..artik 10 aracta alsaniz ayni fiyat ilk aracta olsa ayni fiyat..

dediginiz gibi bmw bir adim onde su an..bende yazin avcilar borusana gittigimde baya ilgilenmislerdi..fakat bmw nin fiyat politikasi yuzunden vazgecmistim..fiyatta hicbirsey yapamiyorlar ve gercekten fiyatini hak etmeyen araclar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shafter -- 20 Ekim 2016; 20:32:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: atesoku

Hocam 1.0 sedanlarda 0 faiz yok. 1.6 dizellerde var. Linki atıyorum detaylı inceleyebilirsiniz.

http://www.vdf.com.tr/tr/kampanyalar-ve-faizler/guncel-kampanyalar/audi-finans-kampanyasi.aspx

hocam ben sordum sıfır faiz makyajsız kasalar için geçerli dediler. makyajlı kasalarda 0.59 faiz varmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forever eagle kullanıcısına yanıt
    Ben de bu akşamüstü Maslak'ta sordum. Makyajlı kasa (PI) A3 Sedan 1.6 dizel listedeki gibi sıfır faiz. En düşüğü 95'e yaklaşıyor yalnız.
  • @gokberks,
    Avek bayide var test aracı hocam.

@mkilinc79,
    Ben ilk defa dikkat ettim bu araçlarda el frenine. Dediğiniz gibi elektronik bir şey, standart el freni değil. Benim bahsettiğim hill holder özelliği. Ayağınızı frenden öektikten sonra süresiz şekilde araç frende kalıyor yokuşta. Bu makyajsız kasada da varmış. Fakat bu arada A3 sahibi bir arkadaş bu elektronik el freninin yanında yine aynı şekilde bir düğme varmış ve yokuşta bunun bir fonksiyonu varmış. Fakat çok anlamadım giderayak söylediği bir şeydi. A3 sahipleri biliyordur bilgi verirler belki.

@_MaxPayne_,
    Aralık değil, bir problem olmazsa kasım ilk hafta gelecekmiş araçlar.

Bu arada faizsiz kredi olayı 1.0 motorlu araçlarda yokmuş. 50.000 tl üst limit isterseniz daha düşük kredi de çekebiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M_K_B

Sis farları artık tamamen kalkmış durumda. Xenon Plus un içerisinde her ortama göre aydınlatma geliyor.

Aksi bir durum çok saçma olurdu zaten. Zaten hız sabitleyicisi yok bir de sis farı olmasa komik kaçardı. Xenon plus sisli havada falan otomatik mi ayarlıyor kendini yoksa siz mi aktifleştiriyorsunuz sis olunca?
  • Bugün test etme imkanı buldum 1.0 motor a3 sedan pi gerçekten çok şaşırdım araç gayet iyi gidiyor. Hızlanma ve ani ivmelenmesi çok iyi. Süspansiyonları çok yumuşak hiç ses yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.