Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (148. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aracıma difüzör ve çift egzoz yaptırmak istiyorum 1200 lira fiyat aldım fiyat için fikri olan var mı

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Jantlarda balans yok titreşim bu yüzden oluyor diye dusundum. Sizce bu titresim dusuk devirde nicin gerçekleşiyor? 70 ustu hızlarda bır problem yok.
  • Tolcontar T kullanıcısına yanıt
    Gidip bi gostermenizde fayda olucak.Tahmini bir sey soylemek zor.Ama dedigim gibi dusuk hizda balans bozuklugu jant yamuklugu direksiyondan hissettimez.Kalkis aninda titresim oluyorda direksiyondan hissediyo dahi olabilirsiniz sonucta sanziman sorununu formenin bakmasinda buyuk fayda var.Dogus oto kartal da ercument bey var.Senelerdir Audi de teshis koymada cok iyidir.

• cimbad34 C kullanıcısına yanıt
    Fiyat normal gibi ama malzeme kalitesine de bağlı hocam, sanırım orjinal değil? yalnız ben pek beğenmedim demode gibi duruyor tabii zevk meselesi.

• 1.2 Golf’ten sonra motor biraz gürültülü gibi geldi. Alışmak zor olacak gibi... Bir de şanzıman korkusuna ikide bir sport moduna alıyorum. Düşük hızlarda hemen vites yükselttiği için sanki motor boğuluyormuş gibi oluyor; manuel olsa hayatta o süratlerde vites yükseltmem...

• Arkadaşlar burada falan öyle okuyunca ben de Aralık'ta gelecek araçların arka farlar led olacak sanıyordum, bugün aralık için kapora bıraktığım aracın özellikleri geldi maalesef farlar halojen. Dynamic sportback araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 6 Kasım 2017; 18:10:14 >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Ne kadar fiyat aldıginizi ve Euro kurunu kaçtan hesapladiklarini ogrenebilirmiyiz.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Orjinal değil sadece egzoz ucuna dünya para ister audishop başka tip beğendiğiniz difüzör resmî varsa paylaşır mısınız fikir olsun hepimize

• quote:

Orijinalden alıntı: harunserez

Merhaba. Öncelikle hayırlı olsun. Ne kadar fiyat aldıginizi ve Euro kurunu kaçtan hesapladiklarini ogrenebilirmiyiz.

Merhaba hocam teşekkür ederim ama aracı almadım aralık siparişi, aracın detayları görünmüyordu sistemde onlar belli olmuş da farlar halojen yazıyor ondan bahsediyordum.
  • Merhaba,
    Dynamic versiyonunda aracı geri vitese takınca sag ayna asagiya iniyor mu? İniyorsa nereden ayarlanıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baha06_06 B kullanıcısına yanıt
    İnmiyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: Baha06_06

Merhaba,
    Dynamic versiyonunda aracı geri vitese takınca sag ayna asagiya iniyor mu? İniyorsa nereden ayarlanıyor

bu ozellik var ama gizli. gizli ozellikleri aracı vagcom kablosuyla bilgisayara bağlayıp baya bişeyler aciyolarmiş kadran selamlama vs. ama ankarada yapacak bi yer bilmiyorum henüz.

• harunserez H kullanıcısına yanıt
    kuru 2 gün önce ankaraya sormuştum 4.08 olacak demişlerdi, bugünde istanbuldan fiyat aldım yine 4.08 dediler.kur 4.52 yi geçerse yeniden değişecek ama kaç olacağı belli değil de dediler.ankaradan sb dyn 1000cc için fiyat aldım bugün şartlarında 111-112 civarı aralık sonuna kadar aracımız yok demişlerdi.istanbulda 110,2 bin fiyat verdiler kasım sonu teslim için tabiki fiyat garantisi yok
  • Geçen hafta 110binden kapora ödediğim araç bugün 112oldu. Gümrükten çekilip 1 hafta içinde teslim edilmesi öngörülüyor. Kur 4,08

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vayz -- 6 Kasım 2017; 20:31:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Araç yol sesi ve az miktarda rüzgar sesi alıyor 120 den sonra, bide yağmurlu çamurlu havada tekerlekten çamurluğa sıçrayan şeylerin sesi de aracın içine oldukça fazla geliyor. Yalıtım konusunda yetersiz gibi geldi. Aracım sedan ,acaba sizler ne düşünüyorsunuz

• ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    Yeni oldugu icin o tur sesler ilk etapta cok geliyor sonradan kesiliyor.Yalitimi gercekten cok iyi goruceksiniz.

• bügün fiyat netleşti 107200 tl fiyat aldığım araç 109800 oldu cuma günü teslim alıcam kısmetse
  • ahmahmetahm kullanıcısına yanıt
    Tam tersine aracın en sevdiğim yanı yalıtımı. Segmentine göre çok iyi ve çok sessiz. Seat leondan sonra farkedilir şekilde sessiz. Siz e segment bir arabadan geçtiyseniz tabi farklı olacaktır.

• onurnisli O kullanıcısına yanıt
    Araç ne hocam? Sb mi?

• Aracı yeni alanlar acaba sportback te yangın tüpünün yerini bulabildiler mi ben bulamadim.

Birde yedek lastik üzerinde alet setide yoktu boş o kısım, sedanda lastiğin ortası dolu aletler ordaydı doğuş onlardan da mi kısıyor😀

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogstr8 -- 7 Kasım 2017; 8:49:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 146147148149150
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.