Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (117. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: road2hell

Kampanya başlamış.

SB 1.0 dynamic için 105.000 fiyat verdiler.Cam tavan+ kamera+katlanır ayna 112.500.

sedan 110 kusurdur o zaman
  • karacafc K kullanıcısına yanıt
    Fiyat uygun geldi.Hangi bayide,ilde bakımı yaptırdınız.
  • beyler arabanin dsg sorunlari devam ediyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kampanya başlamış.

SB 1.0 dynamic için 105.000 fiyat verdiler.Cam tavan+ kamera+katlanır ayna 112.500.

Sedan için fiyat aldınız mı?

• phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Hayır almadım.SB için 3 ay önce ne kadar kazık yediğimi merak etmiştim sadece :)

Ben alırken SB-sedan farkı 5.000 civarıydı.Şimdi de aynıdır sanırım.
  • road2hell R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

quote:

Kampanya başlamış.

Sedan için fiyat aldınız mı?

Sedan için 109.000 TL fiyat veriliyor.
  • Merhaba,

Benim de 1.0 dynamic paketle ilgili bir sorum olacak.

Bu donanım paketinde sadece ön sürücü ve yolcular için airbag var gibi görünüyor, arka tarafı da kapsayan perde hava yastıkları da var mı biliyor musunuz?

Teşekkürler.
  • Oktay_TR O kullanıcısına yanıt
    ön sürücü - yan yolcu - yan - tavan ve şoför diz airbaglari tüm modellerde standart
  • Audi bu fiyat politikasiyla giderse VW ile yer degisitiricek premium sifati.Bu ne ya Honda parasina Audi

• quote:

Orijinalden alıntı: memedince

beyler arabanin dsg sorunlari devam ediyor mu?

dsg sorunuları varmı ya bu aracın, yoksa şehir efsanesi mi ?
  • Ben 1 yıldır kullanıyorum sıkıntı yok bu zamana kadar 4 araç kullandım hepsi manuel hep derlerdi hamallık yapıyorsun hakikaten otomatik çok zevkli tavsiye ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: dmribra

quote:

Orijinalden alıntı: memedince

beyler arabanin dsg sorunlari devam ediyor mu?

dsg sorunuları varmı ya bu aracın, yoksa şehir efsanesi mi ?

Kesin çözüldü diyemem, kimse de diyemez . Garanti uzatmalı almakta fayda var ne olur ne olmaz.

• Garanti uzatma olmasa dahi arac servis bakimli olursa Dogus iyi niyet garantisi uyguluyor.Manuel aracta da baski balata masrafi var yani cok buyutulcek bir durum degil

• Arkadaşlar dün 109 bin TL sedan 1.0 dinamik muson gri için araç opsiyonladim. 2013 BMW 316i alacakken kendimi doğuda buldum.ciddi bı kampanya yapmışlar. 20 gün önce 123 dedikleri aracı 109 a veriyorlar.ne dersiniz ? Bwm de de hala aklım kaldı ama 2. El de millet olmuş yalancı.

• Merhaba,

Banada 110 fiyat verdiler muson gri için. BMW de 1.18 için 115'3 kadar düşüyormuş. Kararsız kaldım.
  • merhaba,
    herkese hayırlı olur inşallah, kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
    ben de gayet uygun bir rakama konfor ve prestij paketli muson gri sportback araç opsiyonladım...
    sizlere sormak istediğim bir kaç konu var.

* design line-sport line ve dynamic araçların ön arka tamponlarını kıyasladığımda çok ufak eklentilerle birbirlerine benzetebiliyorsunuz.
    spor line da sis farı yuvasındaki ters L şeklindeki mat krom parçaları ile design line arka difüzör üstündeki krom çıtayı yetkili servis ya da OEM olarak bulabilir miyiz?

*araçlarda karter muahafaza ve orjinal kauçuk paspas takımı geliyor mu ya da satışta hediye olarak veriliyor mu?
    *sürücü tarafındaki tavanda el tutma yerini söküp orjinal VW-Audi parçası gözlük kabı takan oldu mu?
    *hız sabitleyici yetkili serviste (1400-1500 TL) ya da e.. elektronik (1355 TL) taktıran oldu mu? fiyatları bu mudur?
    *ineternette orjinal krom egzoz ucunu 115-150 TL ye bulabildim, dynamic de düz siyah boruya direk takılıp altta vidasıyla sıkılıyor, bunu yapan oldu mu?

yardımcı olursanız sevinirim...

• Merhabalar,

Bugün Erel'e gittim.

Sadece 4 renk şeklinde ve düşük paket ellerinde araç olduğunu, sadece kampanya bu araçlara yapıldığını ve sunroof vs hiçbir eklentinin olmadığı söylendi.

Onun haricinde özel bir galeride sergi aracına ise 139.500 TDI fiyat verdiler (sunroof paketi yine dahil değil)

BMW zaten istiyorum, joy plus a 122 de fiyat aldım, siz ne dersiniz?

ZF şanzımanlı 1.18i mi yoksa 105'e düşük paket a3'mü ?

Not: Dizel VW Highlane içinde 124 fiyat aldım. Benim aklımda VW kaldı..
  • Ben de bugün doğuş esenyurta uğrayacağım, bakalım neler var ellerinde.

sunroof+ kat. ayna + geri görüş 112.000tl fiyat almış arkadaş, bu donanımda sedan bulabilirsem opsiyonlatırım ya da kasım aralığı beklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kongor

Merhabalar,

Bugün Erel'e gittim.

Sadece 4 renk şeklinde ve düşük paket ellerinde araç olduğunu, sadece kampanya bu araçlara yapıldığını ve sunroof vs hiçbir eklentinin olmadığı söylendi.

Onun haricinde özel bir galeride sergi aracına ise 139.500 TDI fiyat verdiler (sunroof paketi yine dahil değil)

BMW zaten istiyorum, joy plus a 122 de fiyat aldım, siz ne dersiniz?

ZF şanzımanlı 1.18i mi yoksa 105'e düşük paket a3'mü ?

Not: Dizel VW Highlane içinde 124 fiyat aldım. Benim aklımda VW kaldı..

Bmw de ZF şanzıman olduğuna eminmisin. Ben sanki aisin diye biliyorum. Bazı araçlarında aisin kesin kullanıyor onu biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.