Şimdi Ara

Audi A3 1.0 TFSI S-Tronic 116 hp PI (ANA KONU) (113. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.208
Cevap
134
Favori
842.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar opsiyonlardan led matrix farlar ve audi virtual cockpit fiyatları hakkında bilgisi olan var mı aranızda ?
  • Arkadaşlar selam,

Aracı alalı daha 1 yıl olmadı ancak ön lastiklerden birisi yanaktan balon çıkardı. Lastikler Goodyear marka. Sizce garanti için doğuşa mı götürmeliyim?

Bir de gitmeden önce uzun yola çıkacağım, riski azaltmak için ön tekerleri arkaya geçirmeyi düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzersoy U kullanıcısına yanıt
    Balon lastik ile uzun yola cikilmaz.Lastikte isinmanin etkisiyle balon oldugu yerden infilak etme riski olusuz.On veya arkada olmasi birsey ifade etmez Allah korusun bir virajda patlarsa cok riskli 200liradan kaciyim derken caninizi riske atmayin ve yola cikmadan once mutlaka lastigi degistirin.

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam şimdi değiştirttim.

Peki elimdeki bu lastiği garantiye Goodyeara mı götürmeliyim doğuşa mı sizce?

• uzersoy U kullanıcısına yanıt
    Balon yapan kisimda herhangi bir kesik cizik darbe mevcutsa garanti islemez cunku belliki darbe almis ondan olmustur.Lastigi yeni lastik aldiginiz yere birakin yollasin garantiye.

• arkadaşlar merhaba; eşim için A3 1.0 tfsi hatcback düşünüyoruz.

prestige paketi. beyaz sunroof, katlanır ayna, anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası vs vs

122.500 tl fiyat aldım sizce nasıl fiyat?

Araçlarınızdan memnun musunuz?
  • Tercih meselesi tabiki ama hatchback arabaya ben o paralari gereksiz goruyorum

• EUS E kullanıcısına yanıt
    Aslında haklısınız ama alabileceğimiz 4 model var; golf, a3, a180, bmw 1 serisi...

Öncelikle aracı eşim kullanacağı için kriterleri var;
    beyaz olmalı, sunroof olmalı, geri görüş kamerası olmalı...

bu özellikleri göz önüne alınca golf 117bin, a3 122bin fiyata geliyor.

a180 ortağımın eski arabasıydı. çok heveslenerek almıştı ama pişman olup sattı. sert bir araba.
    bmw yi de oldum olası sevmem. eşim istiyor ama ben karşı çıkıyorum.

122 sonuç itibari ile azıcık fazla oldu ama yapacak birşey yok.

2015 a3 1.6 tdi sportback vardı ikiinci el. 120.000tl ye. Ama adam söz verdiği tarihte telefonlarımı açmadı o yüzden iptal ettim.

Zaten felsefe olarak bize tdi olmaz. yılda 15.000km den az kullanıyorsanız tdi almayın diyorlar. Benim eşim bu araba ile ayda 400-500 km zor yapar.
  • dtcelik kullanıcısına yanıt
    İmkanınız varsa ikinci elden uzak durun.
  • dtcelik kullanıcısına yanıt
    Hem makyajsiz hem ikinci el arac icin gereksiz bir mebla zaten.1.0 he dizelden performansli hem mtv si yuksek hemde km basi 5kr fazla yakiyor yani yakit masrafi acisindan mtv ile hesaplayinca ayni yakit masrafi.

BMW'den genel anlamda ben cok cektim sorun surekli cikardigi icin.

Mercedes A'da Amg paket olmayinca araba kendini gostermiyor fakat makyajli seride 17 jant oldugu icin konfor anlaminda cok sıkinti olmaz.

A3 sedan icin fiyat aldiniz mi sportline cam tavan vs arac cok daha goz doldurucu gozukuyor F/P acisindan.

• quote:

Orijinalden alıntı: EUS

Hem makyajsiz hem ikinci el arac icin gereksiz bir mebla zaten.1.0 he dizelden performansli hem mtv si yuksek hemde km basi 5kr fazla yakiyor yani yakit masrafi acisindan mtv ile hesaplayinca ayni yakit masrafi.

BMW'den genel anlamda ben cok cektim sorun surekli cikardigi icin.

Mercedes A'da Amg paket olmayinca araba kendini gostermiyor fakat makyajli seride 17 jant oldugu icin konfor anlaminda cok sıkinti olmaz.

A3 sedan icin fiyat aldiniz mi sportline cam tavan vs arac cok daha goz doldurucu gozukuyor F/P acisindan.

A3 sedan hiç düşünmüyoruz.

Hali hazırda diğer aracımız A5.Yeni aldığımız araç eşimin aracı olacak. ufak olmalı ilk kriter. Klasik evin ikinci aracı olucak sonuçta. Kullanımı ve park edilmesi kolay olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

arkadaşlar merhaba; eşim için A3 1.0 tfsi hatcback düşünüyoruz.

prestige paketi. beyaz sunroof, katlanır ayna, anahtarsız çalıştırma, geri görüş kamerası vs vs

122.500 tl fiyat aldım sizce nasıl fiyat?

Araçlarınızdan memnun musunuz?

Bence güzel fiyat hocam, 130 a v40 da var diyorlar ama 1.5 litre ve ağır bir araç yakıt konusunda sıkıntı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: dtcelik

Aslında haklısınız ama alabileceğimiz 4 model var; golf, a3, a180, bmw 1 serisi...

Öncelikle aracı eşim kullanacağı için kriterleri var;
    beyaz olmalı, sunroof olmalı, geri görüş kamerası olmalı...

bu özellikleri göz önüne alınca golf 117bin, a3 122bin fiyata geliyor.

a180 ortağımın eski arabasıydı. çok heveslenerek almıştı ama pişman olup sattı. sert bir araba.
    bmw yi de oldum olası sevmem. eşim istiyor ama ben karşı çıkıyorum.

122 sonuç itibari ile azıcık fazla oldu ama yapacak birşey yok.

2015 a3 1.6 tdi sportback vardı ikiinci el. 120.000tl ye. Ama adam söz verdiği tarihte telefonlarımı açmadı o yüzden iptal ettim.

Zaten felsefe olarak bize tdi olmaz. yılda 15.000km den az kullanıyorsanız tdi almayın diyorlar. Benim eşim bu araba ile ayda 400-500 km zor yapar.

Eşinizin istediğini alın bence. 1.18i joy plus paket. 125 e aliyorsunuz. Hem eşinizin istediği olacak hemde içlerinde en iyisi..

• ben açıkçası sedan a3'ü sevmedim, macaristan üretimi olduğu için hb'e göre eksik noktaları var ve bu benim canımı sıktı.
    çok ihtiyaç yoksa c segmentinde sedan araba alınmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

ben açıkçası sedan a3'ü sevmedim, macaristan üretimi olduğu için hb'e göre eksik noktaları var ve bu benim canımı sıktı.
    çok ihtiyaç yoksa c segmentinde sedan araba alınmamalı.

Merhaba, neden Macaristan üretiminin hb'e göre eksik olduğunu düşündünüz, aydınlatırsanız sevinirim.

A3 Sedan 1.0 düşünüyorum, yakıt tüketimi aşağıdaki videoda 11 litre civarında, bunun nedeni manuel kullanılması sanırım doğru mu? Normalde ortalama 6-7 civarı olduğunu okuyorum, hem tüketim hem diğer yorumlarınızı almak isterim teşekkürler.

https://www.youtube.com/watch?v=w9RpN9GzZYs

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Kampanyalı V40 liste fiyatı 112k görünüyor hocam onu da düşünmek lazım, kaldı ki bayilerde ekstra indirim oluyor geçen forumdan biri 220k kampanya fiyatı olan S60'ı 207k ya almıştı, V40 için de %5 indirim alınırsa 106k bandına iner tabi bu en düşük donanım sanırım. Tabi alacak olanın istekleri önemli, benim fiyat dışı bilgim yok.

Bir de 122k fiyat çekilen prestij paket hangisi oluyor acaba onu biliyor musunuz? (Dynamic,Design,Sport)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 112 lık V40 stokta var mı acaba benim ilde yok soramadım yeni f/p aracı gibi aradaki 10k yakıtı karşılar A3 1.16 karşı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

Kampanyalı V40 liste fiyatı 112k görünüyor hocam onu da düşünmek lazım, kaldı ki bayilerde ekstra indirim oluyor geçen forumdan biri 220k kampanya fiyatı olan S60'ı 207k ya almıştı, V40 için de %5 indirim alınırsa 106k bandına iner tabi bu en düşük donanım sanırım. Tabi alacak olanın istekleri önemli, benim fiyat dışı bilgim yok.

Bir de 122k fiyat çekilen prestij paket hangisi oluyor acaba onu biliyor musunuz? (Dynamic,Design,Sport)

Evet momentum o fiyata var hocam da bayilerde var mı o araba sormak lazım.

122 ye olan model muhtemelen dynamic modelidir.

• mubayin_beyin M kullanıcısına yanıt
    Evet o da dogru gecen o konuda gezinirken denk gelmistim ondan belirteyim dedim ancak bir bilgim yok iyice aramak lazim.

Bilgilendirme icin de tesekkurler. Audi nin liste fiyatlandirmasini hic anlayamayacagim, satis politikasi desek cok sacma. Siteye koyuyor en yuksek fiyatlari ama showrooma gidince bi anda kiriyor fiyati, oynama oyle az bisi de degil. Sitede 135 gorunen bmw 118i 125e birakiliyor, volvo desen keza kampanyali fiyati bile siteye yaziyor ondan dusuyor ancak Audi hic satmadigi fiyatlari sitede gostermeye devam ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: xAsTx

dynamic+prestige paket miş

Aralarında çok fark var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtcelik -- 18 Eylül 2017; 10:45:51 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.