Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OdellBeckhamJr -- 30 Temmuz 2021; 17:52:27 >

• Ayni fikirle dusundugum ulkelerden birisi avustralya. Dediginin neredeyse aynisini (melbourne) planliyorum ve arastirdigim kadariyla dil okulu + uzatmasi + 2 yil college derken bu sekilde dusuk ihtimal de olsa kalici oturum izni alinabilir (bunun icin min. süre 3 yil ise) Lisans egitimini pek arastiramadim fiyatlari sebebiyle ama 2 yil college yapistirilir yani. Hepsi bir yana en garantisi evlilik tabi. Sen de birseyler bulduysan yaz ben ciddiyim bu konuda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok komplex.Bırakın artık bu yollarla uğraşmayı.3 ay içinde birini bul ve evlen.5 yıl içinde vatandaşı olursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • the_japan kullanıcısına yanıt
    Parayı bu yıl toparlayamadığım için ertelemek zorunda kaldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OdellBeckhamJr kullanıcısına yanıt
    bende şubat ayında düşünüyorum ama çıkardığın masraf tablosu çok genel revize etmen gerekecek. Bir ton beklemediğin masraf çıkacak. Moralini bozmak gibi olmasın da aylık 800$ gider çıkarmışsın american doları diye düşündün sanırım zira avusturalya dolarıysa yetmesi imkansız hatta amerikan doları bile olsa yetmez en az 1200 avusturalya doları gerekecek aylık benim araştırmalarım bunu gösteriyor çünkü yaşam pahalı marketten alış veriş yapıp evde yemen gerekir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.