Şimdi Ara

Atypical (2017) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
2.536
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Jennifer Jason Leigh ve Keir Gilchrist'in başrollerinde olduğu dizi, 18 yaşındaki otizmli bir gencin hayata ve ailesine bakışını anlatacak. 8 bölümlük ilk sezonu 11 Ağustos'ta yayınlanacak.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Trailer;

Atypical (2017) | Netflix
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• konu güzel, izlenebilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramaya inanmıştım ama çok inanmamak lazımmış

Konu banada ilgi çekici geldi, mutlaka izleyeceğim.

Edit: Hocam başlıkta "Atypcal" yazmışsınız, o yüzden bulamadım galiba konusunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 6 Ağustos 2017; 2:6:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu beğendim, beklemedeyim.
  • bir oturuşta bitirdim, bayağı tatlı bir dizi olmuş.

Otizmle ilgili birkaç şey öğrenmiş oldum açıkçası pek bir bilgim yoktu. O yüzden aslında ne kadar iyi yansıttılar ona yorum yapamayacağım. Ama eğlenceli olmuş, anne kısmı gerçekçi gelmedi pek ama ailenin diğer fertlerininin hikayeleri de güzel sayılır.
    Zahid mükemmel bir karakter olmuş eleman ne zaman çıksa kahkaha attım ya
  • Kuzenim otizim hastası izleyeceğim.

• Konu efsane . konunun işlenişi daha efsane . dün 1 bolum izledim ama dayanamayacak galiba komple bitiricem bugün .

Oyunculuk falan efsane ya bu netflix işi çok iyi biliyor . tutar bu dizi ama tabi ülkemizde otizm hakkında ne kadar çok az bilgi bildiğimizi fark ettim .

• Konu alışılagelmişin dışında bugün yarın izlemeye başlayacağım.
  • 2. Sezon onayı aldimi dizi ???

• quote:

Orijinalden alıntı: Kesinizmirliksk2

2. Sezon onayı aldimi dizi ???

almadı henüz
  • İlk sezonu izledim oldukça güzel olmuş. Umarım devamı gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

2. sezon onayı aldı. Yeni sezon 10 bölüm sürecek.

Efsane bir haber . dizi tuttu gibi ama bizim ulkemizdd izlenmiyor pek

• dizinin neredeyse otizmle flan hiç ilgisi yok. yepisyeni bi skyler white vakası mevcut dizide. baya baya da kötü bir dizi. tavsiye üzerine izledim ama gerçekten başarısız buldum. çünkü konu ile alakası olmayan bölümler dizinin kendisini oluşturuyor. başrolde otizmli çocuk olması gerekirken azmış bir anneyi izliyoruz.
  • Abi çok keyifli bir dizi olmuş. Özellikle oyunculuklar ayrı güzeldi. Umarım hak ettiği değeri görür.
  • Bir oturuşta bitirdim ben de aradan çıkmış oldu. Casey'i oynayan oyuncu inanılmaz derecede Seda Bakan'ı andırıyor. Paige'i oynayan kız da tatlı baya. Yeni bir Jessica Barden vakası, 24 yaşındaymış kız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş beleş dizilerden biri. Netflix böyle dandik dizilere boğdu da boğdu bizi. Böyle hayatın içindenmiş gibi yapan, altmetninde hep aynı mesajı veren dizilerle nereye varscağını sanıyor acaba?

4/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tom.waits -- 26 Ocak 2018; 15:48:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tom.waits

Boş beleş dizilerden biri. Netflix böyle dandik dizilere boğdu da boğdu bizi. Böyle hayatın içindenmiş gibi yapan, altmetninde hep aynı mesajı veren dizilerle nereye varscağını sanıyor acaba?

4/10.

Ne alaka

• ikinci sezon 7 eylül:)

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.