Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
19.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • neyse ki şu zamlar var da sorgulamadan biat edenler ceplerine el uzanınca rüyalarından birazcık uyanabiliyorlar..
    gerçi gene "ne yapsalar yaranamıyorlar" cı armutlar gelmiş... Arkadaş hiç mi yüzü kızarmaz, hiç bi beyin kıvrımlarını kullanmaz bu insanlar..
  • Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    Maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asıl amaç MTV değildi, gelir vergisinin yuzde 30 a çıkarılmasıydı ve arka planda kaldı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    neden öyleler bilmiyor musun ?
    beyin fonksiyonlarının asgarisini kullanan birisi dahi iyi ve kötüyü ,yanlış ve doğruyu ayırt edebilir
    sadece görmek istemeyenler ,görmez (işine öyle geliyorsa)
    işine niye öyle geliyor diye sormaya gerek var mı ?
  • adamlar iki satır yazıdan o kadar tırsıyorlar ki , buna nasıl örnek verilir , en çok kortukları şey bilim, ufuk, derya,, öyle adamlardır ki aktroll veyahut ak gezen daha dip notaları çomar (yani küçümsediğimizden değil, internet ortamında sevilen hitaplar olduğu için yazıyoruz ) ,,

-~~ bence ak partinin eleştirilmeye ihtiyacı var, ben bunu hissediyorum , reis, kendiside dile getirdi, artık kendimizi yenileyemiyoruz eleştiri kayboldu , metal yorgunluğu bu sebeple akpartiye çöktü,, , demek ki karşıt eleştiri kalktığında , metal yorgunluğu hastalığı baş gösteriyor,, iktidarı paylaşmadılar , yük dağılımına koalisyona karşı geldiler, neden? bu onlara göre demir atmakmış gemi ilerliyemiyormuş,, neymiş gemi iki kapitans kabul görmezmiş,, ne olurdu bir kaptan metal yorgunluğu sırasında , diğeri devralsa

güya bir tek bunlar Allah dostu !!! bunların hoşuna gitmeyen tövbe , Allah dostu değil !!! bunlar , onlardan olmayanı böyle gördüklerine de açıkcası inanmak istemiyoruz,, bilinen bir gerçek var er yada geç iyilik kazanır,, herkesin kötülük ettiğini düşünmek bu inanca sığmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi robocop larında metal yorgunluğu var demekki.

Arkadaş ülke yönetiyorsun metal yorgunluğu nedir ya? Yozlaştık , içimiz dışımız mafya oldu , 15 yıldır buralardayız kendi mafyamızı yarattık şimdi ağzımıza s.çıyorlar desene açık açık şuna. Para yetmiyor bunların isteklerine desene. Hadi ben kendimi kurtardım bir yüzükle yola çıktım şimdi zilyon TL param var siz ne halt ederseniz edin desene. Ama yoğğğ , kandırldık der başka birşey demez bu zihniyet arkadaş, birde düşmez yakamızdan daha sömürülecek çok hüloğğ var çünkü. Yazık valla bize.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.