Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
19.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TÜRK HALKI BUNLARI HAKEDİYOR İNŞALLAH DAHA BETER ZAMLAR VERGİLER GELİR DOLAR FALAN ARTAR ÖYLE OLMASINI İSTİYORUM ARTIK ÇÜNKÜ HER ŞEY SİZE MÜSTEHAK
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Sen de seni artılayanlar da bu ülkenin kanayan yarası oldunuz hep. Kangren mi desem, ayak bağı mı desem bilemedim. Şu hastalıklı zihniyetinizle beraber azalarak bitmeniz dileğiyle...

Md984Mustafa patronu olsam maaşını %50 düşürürüm sonrada sevinsin diye 1 ay sonra yeni maaşının %60'si kadar maaşını arttırırım. İlk maaşına göre zam aldığını sana Md984Mustafa eline geçen parayı görünce maaşının eksik yatırıldığını düşünüp insan kaynaklarının yolunu tutar. (NOT : İlk maaşı 100x => son maaş 80x )

• Şaka gibi ülke

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zam felan değilde en çok ne zoruma gitti biliyor musunuz?
    Başbakanın MTV ne Müzik kanalı mı? demesi...ana avrat sövseydi bu kadar zoruma gitmezdi..
  • quote:

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

şunu %100 yapsınlarda rahatlıyalım.
  • adamlar artık profesyonel oldu, kendi kitlesinin zeka seviyesine tamamen hakimler, bu yüzden bu da unutulacak gidecek, ayrıca sadece bunu zam oranı olarak düşünmeyin, bu yüzde 40 sayesinde gündem çok güzel değişti, kerkük falan kaynadı gitti arada, ha kaynatmasa ne olurki, bugün barzaniye söven kitlesine yarın meydanda bir konuşur hepsi yine barzaniye Türkiye seninle gurur duyuyor diye bağırır, tarihte görülmemiş bir zeka geriliği sorunuyla baş başayız, bu ara dua edin de daha da gaza gelmiyorlar, açıkçası ben yerinde olsam çatır çatır çakarım, şimdiye yazlık sarayı da çoktan dikmiştim
  • quote:

olm kaç yaşında ergensin, niye abilerinin forumun'da takılıyorsun?
    git başka eğlence yöntemi bul, ailenden aldığın siyasi birikim (?) ile sidik yarıştırma şurada.

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek...https://twitter.com/redpalmal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioactiveRc -- 5 Ekim 2017; 18:14:37 >

• Tamam reis halleder simdi. Haberim yokmus gibi zam yap pampaaaa

• Bunların politikası böyle..

E koyunlar da güzel yiyor..

Hani kaval felan üflüyorlar felan ama güzel üflüyorlar yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisCoVeRY06

Zam felan değilde en çok ne zoruma gitti biliyor musunuz?
    Başbakanın MTV ne Müzik kanalı mı? demesi...ana avrat sövseydi bu kadar zoruma gitmezdi..

• Cumhurbaşkanı Erdoğan "Melik Gökçek'in istifası istendi" haberlerine ilişkin bu kez Tahran dönüşünde uçakta konuştu. Erdoğan "Davaya inananlar gerekirse istifa ederler. Bir makama getirilirken iyi de makamı boşaltması istenirken niye yadırganıyor. 'Şerefim var' dersen, partinin şerefi var kusura bakma. Partinin şerefi daha önemli." dedi.

Şu Melih belası giderse kırk yılın başı doğru bir iş yapmış olacak yerine gelecek aday Altındağ belediye başkanı Veysel Tiryaki olacakmış geri sayım başlamış şaklabandan kurtulacağız Ankara Dinazorlardan kurtuluyor gibi.
  • Bu tür konular açanların isminin üstü hep çizik,hayırdır dh operasyon mu var

• Zam dusse ne olur 2 sene once 52 bine focus aldim simdi 80 bin 8 ay once 57 bine sattim simdi 80 bin sifiri en bos orta sinif bir araba almaya kalksak 80 bin saka gibiya yok boyle bisi

• quote:

Lan adam dünden razı zam olmasına. Kafaya bak, bi de buna 26 kişi + vermiş. 26 tane daha var yani bundan.

Neyse al bi paket makarna ye rahatla.

• Güzel yazmışsın. Bunu sonraki zam haberi için sakla. Ama replikler üzerinde geliştirmeler yap. Halk oh yeah filan desin zam yedikçe.
  • MTV zammından 2 milyar lira ek gelir bekleniyor. Bu miktarın 1 milyar lira daha fazlası vergi borcu bir çırpıda silindi. SS'de o hain komisyon üyeleri de yazıyor bakın. Talimat Ekonomi ve Maliye Bakanlığı'ndan tabi.

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek...

• quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Cumhurbaşkanı Erdoğan "Melik Gökçek'in istifası istendi" haberlerine ilişkin bu kez Tahran dönüşünde uçakta konuştu. Erdoğan "Davaya inananlar gerekirse istifa ederler. Bir makama getirilirken iyi de makamı boşaltması istenirken niye yadırganıyor. 'Şerefim var' dersen, partinin şerefi var kusura bakma. Partinin şerefi daha önemli." dedi.

Şu Melih belası giderse kırk yılın başı doğru bir iş yapmış olacak yerine gelecek aday Altındağ belediye başkanı Veysel Tiryaki olacakmış geri sayım başlamış şaklabandan kurtulacağız Ankara Dinazorlardan kurtuluyor gibi.

Şuan toplantı yapıyormuş c.baskani ve gökçek,bakalım ne çıkacak

• quote:

dostum sendeki zihniyete örnek verirsek = mazot benzin lpg farketmez ne kadar fiyat olarak artarsa artsın ben 50 tl lik alıyorum zaten diyenler kısmındasın değilmi, değilse inkar et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs_alper -- 5 Ekim 2017; 21:16:0 >
  • DisCoVeRY06 kullanıcısına yanıt
    yabancı devlette olsaydı gazeteci durmaz orada bozardı onu,, günlerce konuşulurdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta oyunu oynatıyorlar,izleyenlerin çoğuda alkış tutuyor.Müstehak %50'ye az bile.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.