Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
19.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunların hepsi numara, iyi polis kötü polis taktiği.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memur zammında da devreye girip %20 yapsaydı zammı, o zaman samimiyetine inanırdık....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

hacı sen direk akpnin paralı çalışanı olmalısın.. vede vasıfsız bir çalışanıda olmalısın ki; - bana başka kimse bu parayı vermez diyerek herşeyi tereddütsüz savunuyorsun..

yanlışsam hocam doğrusunu anlatın bizde dinleyelim..
  • Milleti geri zekalı yerine koyuyorlar...Hiç mi görüşmemişler sayın başkanlarıyla %40 yaparken :D

en başta %20 yapacaklardı, 40 diye açıklayıp kafa karıştırdılar.

Şimdide sayın tayip %25 e geri çekecektir zammı

Bu arada bu torba yasayla zeytinlikleri imara açma muhabbeti yine var..Ayrıca gelir vergisinde de artış var..

O var bu var ama adamlar bence bilerek %40 dediki polimik çıksın, sonra indirelim ve onun arkasındaki nice maddeleri rahatca sokalım.

Bu arada son 1 haftada yaşanan terör olaylarında 14 şehit vermişiz..

İYİ UYKULAR TÜRKİYE..
  • Her yer araç oldu alım gücü muazzam artı park edilecek alan bulamıyorum önüne gelen birer ikişer araba alıyor evine bence zam ve ötv artırılmalı toplu taşıma fiyatları düşürülmeli ya da psklete yönelinmeli başka çare yok daha ben bugün gördüm 2016 mercedese adam taksi yapmış daha ne olsun mübarek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şunu paylaşmak istiyorum hunharca

• quote:

Orijinalden alıntı: brokenwings

Her yer araç oldu alım gücü muazzam artı park edilecek alan bulamıyorum önüne gelen birer ikişer araba alıyor evine bence zam ve ötv artırılmalı toplu taşıma fiyatları düşürülmeli ya da psklete yönelinmeli başka çare yok daha ben bugün gördüm 2016 mercedese adam taksi yapmış daha ne olsun mübarek

yapar cunku otv odemıyorlar taksiciler...bende olsam bende yaparım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Md984Mustafa M kullanıcısına yanıt
    bu kafayla bu kadar zaman nasıl yaşadın acaba.
  • %40 zammı Erdoğana sormadan mı yapmışlardı, saçmalık

• Zam değil ki bu fiyat güncellemesi. iyi polis kötü polis olayı ayrı tabide...
    Bombayı patlatayım ben araba almıyom :)
  • %10 ile başlayıp %60 gibi oransal olarak motora göre zam yapılsın,parası çok olan güçlü motorlu araçlara binenler çok daha fazla vergi versin.
  • quote:

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Bu ve beğenen 23 türevleri yüzünden ülke foseptik çukuruna döndü.İstanbulda özel bankada 6 bin tl maaş alan kuzenim,2 yıl önce eşiyle kanadaya gitti.Giderken abi kaç kurtul bu ülkede yaşanmaz,çocuk büyütülmez demişti.Şimdi daha iyi anlıyorum.Yurt dışına gitme ihtimalimde yok ben ne yapacam bu yobazların içinde

• Gahramanım yawww, adam adam. Dış gücler bitti şimdide iç güclerle savaşıyor. Tam bir halk gahramanı tıpkı diriliş ertuğrul.

Diriliş 2023
  • Beyin bedava

• Aılm gücümüz gerçekten de çok arttı. Maaşımızın sadece 20 katına sıfır araç satılıyor daha ne olsun.Eskiden mahallede 1–2 araba olurdu, şimdi herkesin evinde en az 3 araba var. Eskiden ev sahibi olmak isterdik, şimdi herkesin 2 evi var; değişlik olsun diye kiraya çıkıyorlar. Çok iyiyiz çok.

• Zarardan kar etme gibi mi düşünmemiz lazım
  • Bunlar statükocu

Bunlar benim turbanli bacima saldirdi

Eyyy kilictaroglu

Cok sayin bascumhurbaskani ve falan filan bakani hulogggg

• quote:

Sen de seni artılayanlar da bu ülkenin kanayan yarası oldunuz hep. Kangren mi desem, ayak bağı mı desem bilemedim. Şu hastalıklı zihniyetinizle beraber azalarak bitmeniz dileğiyle...
  • 1) zamdan tayyibin haberi yok muydu ?

2) haberi varsa niye durdurmadi , haberi yoksa bu nasil bir haberlesme sistemi ?

3) yuzde 40tan daha dusuge cekince yine zam varligi olmuyor mu ?

4) Zam niye boyle normal gosterilip , kisi de zammi kaldirmayip zammi indiren kurtarici kisi gibi gosteriliyor ?

Zam kesinlikle iptal edilmeliydi. Medyada mtv odeyen yok sanirim. Bisiklet mi suruyorlar anlamadim. Bu ulkeyi vatandasin vergisi oldugu yerde tutar , agir sanayi kalkindirir. Osmanli halktan vergi alinca halkin durumunu istanbulun son yillardaki halini kitaplardan okuyarak ogrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 5 Ekim 2017; 14:20:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu adam cok güclü değilmiş demek ki birilerinin istediğini yapabilicek sadece kabullenip enfazla azaltabilicek gücte imiş, sonuçta oy kaybı olacak butür hareketlerle oy kazancı değil ya
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.