Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
19.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen ofisimi soymuşlardı 10.000 zararım vardı. Dün hırsızlar aradı 5.000 bin verelim şikayetini geri al dediler. Hemen kabul ettim. Siz ya da ben ölene kadar da haftada bir düzenli olarak sizi Nusr-et'e götüreceğim diye de söz verdim.

Bu da böyle bir anımdır.

Selam ve dua ile.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nabız yokladılar, tepki topladıkları için geri adım attılar. Bir süre sonra %25 zam daha parlar ve böylece istedikleri hesaba ulaşılır.
  • Reis helal sana milletin adamı

dik dur eğilme bu millet seninle
  • Ölümü gösterip sıtmaya razı etme metodu derler bu yapılana.

Akıllarınca millet şöyle diyecek:

Ulan reis ne büyük adam ya!
    O olmasa bize %40 geçirecekti Maliye Bakanı.
    İyiki reis var. Zammı %25 e çekti. O olmasa batmıştık.
    Helal sana reis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Laf olsun diye yaşıyormuşuz.Sen önce reşit ol sonra bu konular hakkında konuşursun.
  • vay bee helal olsun doğu'da kürdistan kuruluyor ortaya bir zam diye haber attılar kürdistan mürdistan unutuldu adamlar gündem değiştirme de bir numara.bir de şu var zam oldu fiyat güncellemesi asker şehit oldu yerine güvenlik güçleri şehit oldu...

goebbels,hitler mezardan kalksa bunlara emin olun şapka çıkartır
  • quote:

Orijinalden alıntı: win34

Yanar donerlikte master yaptinizya helal olsun size be ak seviciler.

Gerci siz kandirilmistiniz dimi!!!

Not: cevap ertan tan videosuna yazilmistir.

neyden bahsettiğinizi hiç anlamadım ?
  • Abi saka mi bu. TV de "mtv de vatandas lehine karar" diyo. E indirim yok ki zam yine geliyo ste nesi lehine? Roportajdaki vatandas da oh iyi diyo. Yuh be!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu sahibi forumdan uzaklaştırılmış? Bu konuyla alakası var mıdır?
  • Adamın hitap ettiği dilin kendi seçmen kitlesine yönelik olduğunu yazdım ve mesajım silindi. Yönetimi tebrik ediyorum. İyice ifşa durumdalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milleti bu kadar salak görmeleri beni uzuyor. Biride çıkıp diyemiyor ki ağa. Zammi zaten sen yapmıyor musun diye

• Düşürülse nolacak başka yerden zam yapacaklar kendileri diyor. Başka kaynak bulunursa düşürülecek vs. kendileri dedi.

• zamma değil mtv'ye indirim yapacaksınız aloooo...bakın bakiyim dünyanın neresinde 1.8-2lt motorlu bir compact aile aracından bu kadar vergi alınıyor?

herkesi çok yakan ufak motorlu araçlar almaya ve kredi borcuna girmye zorluyorusunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 4 Ekim 2017; 21:3:19 >
  • Md984Mustafa M kullanıcısına yanıt
    Seni forumun Mr. Hülooğsu ilan ediyorum bebitom
  • Fetöcüler %40 yapmaya çalıştı fakat reis hemen olayı caktı ben halkımın yanındayım bukadar zam hlkıma çok diyerek olaya el attı şimdi sıra bu zammı yapanların acilen yargılanması lazım

• Sayin Devlet Bahceli

Sayenizde Mhp ile ilisigini koparmis biri olarak soruyorum

Bir M U H A L E F E T partisi olarak neden bu zamlar hakkinda agzinizdan yalandanda olsa,yarim agizla,oylesine tek kelime cikmiyor...

M U H A L E F E T.......F A H I S Z A M......M U H A L E F E T

Hani referandumda desteklediniz kendi gorusunuzdur eyvallah...

Z A M.......M U H A L E F E T........Z A M

Bir muhalefet partisi zamlar karsisinda susarsa neye karsi cikar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 4 Ekim 2017; 21:34:18 >
  • Şaşırmıyorum çünkü oy aldıkları kitleyi tanıyorlar ve bu sayede bütün bir Milletle rahatlıkla dalga geçiyorlar.
  • Ne yani %25 e düşürülse sevinecekmiyiz? Sanırım dünyada zam gelmesine sevinecek tek ülkeyiz o duruma getirildik. Resmen alay ediliyor pes be kardeşim
  • ne büyük onur ne büyük gurur zaten zammı yapanda rahmetli ismet inönüydü
  • olayın temelin de eğitimin dağıtıp paralı eğitime geçmek amerikadaki gibi koyun sürüsü yetiştirmek var. Tam koyun olma kıvamına geldik...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.