Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
19.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı şeyi yazmaya girmiştim. Konu sahibi zaten peşinen yazmış.

Bir halk kahramanı olarak Tayyip Erdoğan. Yersen...
  • Abi bu nasıl bir ülke yönetmek şaka gibiler. Milletin ıq su bu kadar düştü mü ya.
  • Bu senaryoyu tahmin etmişti biri forumda aahahahahah
  • Gelir vergisine yapılan zammı kimse konuşmuyor. Yalandan mtv ile eyliyorlar milleti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TSY kullanıcısına yanıt
    Yanar donerlikte master yaptinizya helal olsun size be ak seviciler.

Gerci siz kandirilmistiniz dimi!!!

Not: cevap ertan tan videosuna yazilmistir.

• Ciddi ciddi bak hükümet hata yaptı reis müdahele etti kafasında olanlar var. Bunu burda savunan da var laf dalaşı çıkarsa aklının fikrinin karşısındakiyle mücadele edemeyeceğini bilip susan da var kibirinden savunma yazısı yazmayan da var. Nasıl bir kitle anlamıyorum. Ayrı bir kitle çıkıyor biz vatan sevgimizi 15 temmuzda gösterdik bedelli istiyoruz mtv zammı olmasın bedelli ücreti ödeyelim diyor. Hepsi aynı kişiye tapıyor bunların. Okuyup diploma sahibi olmak demiyorum baştan belirteyim kendine maddi manevi bişeyler katamayıp birey olamayan insanlar güçlü birinin özellikleriyle övünüp onu sahipleniyor ve sonuç ortada milyonlarca tayyip var ülkede. Ekonomi kötüye gidiyor bunun için uzun vadeli önlem ve yatırımlar yerine günü kurtarmak için araplara bişeyler satıyorlar yine de fayda etmiyor. En büyük korkum da şu: bunlar gidip de ekonomi şansa başka partinin veya şahsın elinde patlarsa işimiz daha da zor olur. Gel de anlat küçük tayyiplere bunlar bi anda olmadı zamanında şunlar şunlar yaşandı da böyle sonuçlandı diye. Hadi hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcnpl -- 4 Ekim 2017; 15:41:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Olum bu zekayla nasıl hayatta kalıyorsun inanılmaz.
  • RTE : Bütçe açık veriyor. Vergi arttırımı yapacağız.

Bakan : Olur efendim. Planlanimiza göre Yüzde 5 arttırımı uygundur.

RTE : Ne yüzde 5 Sen Yüzde 60 açıkla gerisini bana bırak.

Bakan : Aman efendim. Halk beni kazığa oturtur.

RTE : Sen açıkla işi bana bırak.

Bakan : MTV yüzde 60 artacak.

Halk : Oha. Senin gibi bakanın... Böyle vergi mi olur.

RTE : Bakan ile konuştum vergi attirimini adil bulmadığımi söyledim. Talimat verdim gereken yapılacak. RTE halkın adamıdır.

Bakan : RTE nin talimatı ile elimizden geleni yaptık. Bütçe açığını göze alarak. Halkın adamı Sayın Cumhurbaşkanının talimatı ile vergiyi yüzde 30 a düşürdük. Yarı yarıya düşürdük.

Halk : Hulooog. İşte halkın adamı recep Tayyip Erdoğan. Hulooog.

RTE : gördün mü Naci nasıl geçirdik yüzde 30.

Bakan : Büyüksün reis.

RTE : Tabiki öyleyim. İstediği herşeyi verdiğimiz, Devleti peşkeş çektiğimiz, Herseylerine göz yumdugumuz Feto Darbe yapmaya çalıştı. Adamlara yardım ve yataklık yaptık. Ama işin sonunda Kahraman oldum. Bu milletin Genetiğini biliyorum. Sen rahat ol. Sen sonraki geçireceğimiz zamma odaklan.

Not = Olacakları Zammın ilk günü açılan konuya yazmıştım. Buna benzer birseydi. 600 Beğeni almıştı ama Konu silindi sanırım. Tahmin etmek zor değil. RTE çok tekrara düşüyor çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cosmos2999 -- 5 Ekim 2017; 2:56:17 >

• Firavun mu ne vardı ya istediğimi öldürürüm istediğimi yaşatırım diyen öyle bi noktaya getirdi işi

• quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

İşte RTE tam da bunun gibi seçmenlere sesleniyor. Tam da kendilerinden beklendiği şeyleri yapıyorlar. RTE'nin seçmenini nasıl kafaladığını, yüksek zamları nasıl normalmiş göstererek hem zamları hem kendini günün kahramanı kabul ettirdiğini anlatmaya çalışıyorsun, adamları uyandırmaya çalışıyorsun ama halen daha tık yok. Ya arkadaş % 25 normal mi? Normalse maaşlara neden % 25 zam yapılmıyor? Zaten aldığın şeyin misli misli vergi ödüyorsun? Nasıl bu kadar uyuşturuldunuz siz ya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Bu senaryoyu tahmin etmişti biri forumda aahahahahah

Bu senaryoyu bu adamların zihniyetini bilen ,biraz akıl yürütebilen herkes tahmin etmişti zaten. Trajikomik olan milletin bir kısmı hala oltaya gelebiliyor.
  • Helal olsun onca işinin arasinda bunlarlada ugrasiyor

• Petrol irandan rusyadan, araba almanyadan italyadan amerikadan. İstanbulda trafik felç kirada oturan araba iphone peşinde % 40 değil % 100 yapın. Geçirin.
  • Bknz. Yine kahraman oldu.gif

Zaten hukumet kendisi. Haberi yok muydu zamdan?

• hep aynı taktik

• aradaki farkı isviçredeki gizli banka hesaplarından ödeyecek sanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 4 Ekim 2017; 18:37:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA oyun şifrelerini, fetönün şifrelerini bulduk diye veren mal haber kanalından ne beklersin.
  • Abi şey aklıma geldi küçükken ilkokulda plan yapıp kızların toplarını çalardık arkadaşımla sonra ikimizden biri topu geri götürüp (sanki topu çalanlar başkasıymış gibi) kızlara verirdi kızların gözüne girmeye çalışırdık.
  • ATV Haber kadar iktidar yalayıcısı bi kanal görmedim ben. Kanal A 1, bunlar 2 resmen. Heleki spikerleri... Heleki o gözlüklü kadın yokmu tam erdoğan seviciler. Zam haberini yapmazlar zam indirimini haber yaparlar. Atv kanalından nefret ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: rerererara

Petrol irandan rusyadan, araba almanyadan italyadan amerikadan. İstanbulda trafik felç kirada oturan araba iphone peşinde % 40 değil % 100 yapın. Geçirin.

herkes eşit oranda vergi ödemesi adaletin gerekiğir bence

az kazananda %25 çok kazananda %25 gibi bir oran olmalı aslında. Ama popülist politika az kazanandan %15 çok kazanandan %35 gibi bir uygulamaya geçti

MTV ve ÖTV de de aynı şey oluyor. bu nedenle Türkiyenin %75 i fakir olmuştur. sadece %25 orta ve yüksek gelirli vardır. Sosyalizme yakın bir sisteme geçmiş duurmdayız

Ama bu durumun zararını alt tabakada yakında görmeye başlayacaktır, ayrıca makarna ve kömürle mutlu olmayacaklardır da

Ayrıca dediğin iphone ve otomobil mevzusu dövizin düşük kurda olmasındandır dolar 5-5.5 lira olsa iphone ve ithal otoların kullanımı azalacağı için cari açık olmayacaktı ama hükümet bunu yapamaz seçimleri kaybedeceğini bildiği için o nedenle %25lik orta ve yüksek gelirli kimselere abanıyor hala

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forumagir -- 4 Ekim 2017; 18:31:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.