Şimdi Ara

ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
19.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
279 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATV haber: Erdoğan devrede zam düşürülecek...

Kim yapmıştı şu espiriyi

RTE: MTV zammını ne kadar yapacaksın?

Bakan: %15 efendim

RTE: sen onu %40 yap ben %25 e çekerim

Bakan: tamam efendim

edit:tuttu ya la

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DFABFCB25 -- 13 Ekim 2017; 23:17:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Espiri olduğuna emin misin

• Halkin adami oldu simdi de ohh misss.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Md984Mustafa

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Şu mesaj gösteriyorki daha çok inip çıkacak bu zamlar ama sonuç olarak binecek.

• Ned_Starkk kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim ben ne dersem onu yapıyorlar. Hemen arabası olana devletin vergi ödemesi için kanun çıkartıyorum. Canını sıkma sen.

• quote:

Adam 40 tan 25 e çekse suç 25 ten 40 a çıkarsa suç. Laf olsun diye yaşıyorsunuz resmen. Bildiğiniz şeyde inat ediyorsunuz.

Hiç yapmasalar nasıl olur mesela?

Hepsi danışıklı dövüş..biri %40 zam gelecek der 75i 2ye bölemez

Diğeri 2018de sıfır araçlar için geçerli der,sonra pardon herkes içinmiş der

Bir başkası mtv ne ya müzik kanalı mı der..bu insanlar devlet yönetiyor güya..milletin aklıyla dalga geçiyorlar.Şimdi zami aşağı çekip halkı düşünüyoruz ayağına yatacaklar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mendieta58 -- 3 Ekim 2017; 20:11:35 >
  • ne baba adambe ülkeyi resmen kazıklanmaktan milyonlarca insanın kazancını haksız yollarla gasp edilmesinden kurtarıyor yaşa varol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WarSaw -- 3 Ekim 2017; 20:15:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

ne baba adambe ülkeyi resmen kazıklanmaktan milyonlarca insanın kazancını haksız yollarla gasp edilmesinden kurtarıyor yaşa varol

Sona da "yersen" kelimesini koysak tam olur bence.

• Tam da ATV haberden beklenen bir kalitede haber olmus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0C8FEE75E -- 3 Ekim 2017; 21:42:05 >
  • Bu yalakalar da haberciyiz diye geçiniyor, ülkenin hali gibi bunlar da mide bulandırıcı.

• quote:

Adama bak 25 çok değil mi ? asgari ücrete %3 %4 zam yapıyorsunuz da neden mtv ye %40 zam yapıyorsunuz diye soru soracağına diyorki sizede yaranılmıyor :)

Şu forumdaki tüm insanlar bir araya gelse size gerçeği anlatamaz, anlayamazsınız :)

detaylı detaylı üşenmeden yazardım inanın ama bu zihniyette bi insana 40 alim laf anlatamaz

Sanarsın bu zam sadece bize yapılıyor ,kendisinin muhtemelen aracı yok onu ilgilendirmediğini düşünüyor.

Bir fıkra vardı köprüye adam dikmişler gelenden geçenden para alsın diye en sonunda birisi çok sıra oluyor bir kişi daha koyun demişya işte o sizsiniz.

İster kusra bakın ,ister bakmayın.

• Komple geri çekin zammı. İndirim kesmez milleti.

• Bence %100 olmalı

• Boşverin mtv yi falan, gelir vergisine yapılan zamdan bahsedin

• tişikkirlir izin idim, tişikkirlir siyin cimhirbişkinim...

• 16 senedir zam zam zam başka birşey yok bunların yönetim anlayışında

• Milletin aklıyla dalga geçiyolar resmen.

• kesin zam olacağını içimize iyice işlediler oranını tartışmamızı istiyorlar. çoktan kabullendik bile zammı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayallet57

quote:

Adama bak 25 çok değil mi ? asgari ücrete %3 %4 zam yapıyorsunuz da neden mtv ye %40 zam yapıyorsunuz diye soru soracağına diyorki sizede yaranılmıyor :)

Şu forumdaki tüm insanlar bir araya gelse size gerçeği anlatamaz, anlayamazsınız :)

detaylı detaylı üşenmeden yazardım inanın ama bu zihniyette bi insana 40 alim laf anlatamaz

Sanarsın bu zam sadece bize yapılıyor ,kendisinin muhtemelen aracı yok onu ilgilendirmediğini düşünüyor.

Bir fıkra vardı köprüye adam dikmişler gelenden geçenden para alsın diye en sonunda birisi çok sıra oluyor bir kişi daha koyun demişya işte o sizsiniz.

İster kusra bakın ,ister bakmayın.

Bu kafadaki birine 1 kelime laf etsen verdigin nefese uzulurum

Cumle alem adi gibi biliyorki ne bakan ne basbakan diil yuzde 40 gibi absurk bi rakam cumhurbaskanindan icazet almadan herhangi bir seye yuzde 1 zam yada indirim bile yapamaz

Zam yuzde 20 aciklansa Allah razi olsun,bak yuzde 20 zam yapildi diyecekler utanmadan bunu diyecekler evet

Toplumlar hakettigi gibi yonetilir hocam.zamaninda cok dert ettim kendime.artik ummrum degil umrum...bireysel dusunuyorum.ben ayakta durayim..kim napiyosa yapsin

Bize dusen daha cok calisip.sartlarimizi daha iyi hale getirmek.kim ne yapiyosa yapabilir

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.