Şimdi Ara

ATV 2 HD Geliyor (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
12.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğim kadar turkuvaz medyası a news adı altında ingilizce haber kanalıda açıyor bu nedenle a2 tv ile beraber başka tp alıp hd yayınına geçebilir....
  • arkadaşlar bişey sorcam a2 tv yi frekans bilgilerini girerek ekliyorum sorun yok ekleniyor ama tv8 ve tv8.5 bozuluyor sinyal yok diyor. bu seferde tv8 ve tv8.5 frekanslarını giriyorum ekleniyor ama bu seferde a2 tv bozuluyor sinyal yok diyor neden böyle oluyor ne yapmam lazım??
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc ugur

arkadaşlar bişey sorcam a2 tv yi frekans bilgilerini girerek ekliyorum sorun yok ekleniyor ama tv8 ve tv8.5 bozuluyor sinyal yok diyor. bu seferde tv8 ve tv8.5 frekanslarını giriyorum ekleniyor ama bu seferde a2 tv bozuluyor sinyal yok diyor neden böyle oluyor ne yapmam lazım??

TV8.5 ile A2'nin frekansları birbirlerinden bağımsız frekanslar ve birbirlerini etkilemeleri mümkün değil. Cihazınızı fabrika ayarlarına getirip sıfırdan kör tarama yaptırmanızı tavsiye ederim.
  • ne gerek var böyle icatalara habire kanal açıyorlar
  • çok uzun ömürlü olacağını sanmıyorum
  • Görüntü kalitesi berbat maçları buradan vereceklerse yazıklar olsuncam gibi ne güzel izliyorduk atv den aspordan falan bu nasıl iş anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Görüntü kalitesi berbat maçları buradan vereceklerse yazıklar olsuncam gibi ne güzel izliyorduk atv den aspordan falan bu nasıl iş anlamadım

Herkes a2 kanalını bilsin ve ayarlasın diye yapılmış bir operasyon. A spor varken Bjk, Gs ve ts maçlarını çamur kanalı a2 de veriliyor. Kanal HD olsa tamam diyeceğim ama zaten bir futbol keyfimiz var onuda zehir ediyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuxeses

Görüntü kalitesi berbat maçları buradan vereceklerse yazıklar olsuncam gibi ne güzel izliyorduk atv den aspordan falan bu nasıl iş anlamadım

Reklam için yapılıyor. ATV'de de gün içerisinde sürekli A2 tanıtımları yapılmaya başlandı. Herkes bu SD işinden şikayet ediyor bende dahil ve kanala sorulduğunda Türksat'dan yeni transponder alındığında yayın kalitesi düzelecek şeklinde cevap veriyorlar.
  • Galatasaray ve Beşiktaşın maçlarını çamur gibi izletip Fenerbahçe maçını Full HD izleten yandaş medya kanalından başka birşey değil. Favoriden sildim gitti çok da meraklıyım sanki 2. Lig beyaz grup niteliğinde ZTK'ya.

• Arkadaşlar burayı siyaset meydanına çevirdiniz,yok yandaş medya falan filan,o zamanda sizin medyanız digerlerine görede yandaş medya olmuyor mu?İsteyen maç izler istemeyen izlemez,sd yayın olması herkes için istenmeyen bir gelişme oldu,bunu lütfen siyaset arenası içine sokup burayı alet etmeyelim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heves28 -- 1 Aralık 2016; 11:3:23 >
  • A2 kanalı ne zaman HD oluyor bilen varmı?
  • Hd olması zor gözüküyor. Ben inanmıyorum ve beklemiyorum hd olacağını. Tasarruf etmek için sd ile devam ederler.@heves28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismiKadir -- 9 Aralık 2016; 14:13:57 >
  • Tv8,5 gibi çöp bir kanal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: heves28

A2 kanalı ne zaman HD oluyor bilen varmı?

Kanal HD olmayacakmış. Yayınladıkları dizilerin büyük bölümü HD değilmiş ve 4A uydusunda yeni yer ayarlanamamış.
  • Turksat 4a

Frekans : 11999

Sembol : 11666

Polarizasyon : V (Dikey)

Fec : 2/3

A NEWS HD--A2 HD--TEST

• quote:

Orijinalden alıntı: mrt05

Turksat 4a

Frekans : 11999

Sembol : 11666

Polarizasyon : V (Dikey)

Fec : 2/3

A NEWS HD--A2 HD--TEST

Şuan şifreli. Yakında gelir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet şifreli tarattım yakında şifresiz geçer sanırım
  • Şifre kaldırıldı A2 hd, a news hd şifresiz yayında

• 2 kanalda yayın cam gibi arkadaşlar.. Ahd 2 Özellikle maçlar ve HD diziler için bile izlenir..

• A2 hd iyi olmus gercekten

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.