Şimdi Ara

ATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
3
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR ATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİ

Tamamen metal kasaya sahiptir.

Oled ekran ile hız ayarı değiştirilebilmektedir.

Piyasada satılan şarjlı tornavida setlerinden en büyük farklı vites kısmının tamamen metal olması, tork gücünün daha yüksek olması, üzerindeki akıllı işlemci ile yaptığınız işi öğrenip buna göre tepki göstermesidir.

Ürün kullanılmamış olup sadece kontrol amaçlı bakılmış ve bir kenarda durmaktadır.

Youtube üzerinde özelliklerinin tanıtımıyla ilgili çeşitli videolar var.

https://www.youtube.com/watch?v=Y6M6_arknvY
    ATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİ
    https://www.youtube.com/watch?v=Tf5bhuIuZ_I

(Sadece dış kutusunda hafif ezilmeler var)

Xiaomi wowsticklerden kat ve kat üst seviyede olan bir cihazdır.

Kutu içerisinden 12 adet uç çıkmakta.

Detaylı bilgi fotoğraflarda var.

Elimdeki fazla ve kullanılmamış ekipmanları birilerinin işine yarasın diye yavaş yavaş satışa çıkarıyorum.

Ürün için istediğim fiyat xx tl.dir.

Yurtdışı fiyatı 80 usd civarındadır.

Takas düşünmüyorum. Gereksiz yorum yapılmaması, ciddi alıcıların PM. ile ulaşması rica olunur.

Go-to 3 olarak ta farklı marka altında satılabilmektedir.

Çok kaliteli bir ürün istiyorsanız tavsiye ederim.
    ATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİATUMAN E3 ŞARJLI TORNAVİDA SETİ - SINIFININ EN İYİSİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicboyguccino -- 8 Mart 2022; 15:11:36 >

• Miniware'in birebir kopyası sanırım eğer kalite olarak da eşdeğer ise fiyat performans ürünü denilebilir. Merak ettiğim şey tork ayarı var mı bunun? Mesela belirli bir torka ayarladık, vidayı sıkınca boşa dönüyor mu?
  • Yoğun bir şekildeMi wovstick F1 kullanan biri olarak merak ettim, birçok notebook vidası sökerken gücü yetmiyor
  • Wowstick almayı düşünüyorum bunu gördüm şimdi de wowstick 56 tane uç veriyor bunun ucu az geldi. Wowstick kullananlar, ipad ve joy con da bazı sıkışmış ve yalama olmuş vidalar var onları bununla yada wowstick ile açabilir miyim?
  • Cihazı kullanmadığımdan bilmiyorum. Wowstitck satıldı. Bunu da geçici bir süre satıştan çekeceğim zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.