Şimdi Ara

ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.362
Cevap
41
Favori
106.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bcan402

dorse bırakmak otomatik olmuyor mu multi de ? illa düzgün biçimde mi bırakmak gerekiyor ? çok uzun iş

Evet, şu an için yükünüzü belirtilen yerin içine bırakmanız gerekiyor.

Gürhan abi, izninle çalıyorum videonu.

• allah kahretsin bu modu o zaman
  • sp ye girmek istiyorum ama saniyelik küçük siyah bir pencere çıkıyor mp yi indirmedim daha bişey yapılabilir mi acaba
  • Forumdaki troll ler hakkın da bilgisi olan yoksa, bu sayfayı ziyaret edip, şikayetlerini bildirebilirler.

http://forum.donanimhaber.com/m_92809682/f_//tm.htm#92860985
  • edit silinmiştir.
    neden: aynı mesajı aynı anda iki tane gönderildigi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _M-U-E_ -- 6 Haziran 2014; 21:28:27 >
  •  ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]
    böyle bir hata alıyorum varmıdır çözümü
  • her yeni güncelleme geldiğinde eskileri silip yenileri yüklemek mi gerekiyor acaba???
    çünkü şu an yeni güncelleme gelmiş ve oyunda on line olamıyorum...
  • bende de tek seferlik işler gözükmüyor niye acaba
  • erol coşkun kullanıcısına yanıt
    Her yeni günceleme geldiginde eskiyi silmeye gerek yoktur. direk mp sitesinden indirdiginiz setup ı eskisinin üstüne kurmanız yeterli olucaktır.
    şuan 0.1.0.4.2.2
    ets 2 ise 1.10.1.9s güncellemeri ile oyuna giriyor.
  • multiplayerdeki kullanıcı adı nasıl değişiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tinerci Sedo

multiplayerdeki kullanıcı adı nasıl değişiyor

Oyunda direkt olarak Steam kullanıcı adınız gözüktüğünden Steam kullanıcı adınızı değiştirmeniz gerekiyor.
  • Troll sayfasını silmişler.Yahu bu FIRARIST nickli arkadaş türk mü? Eğer bu forumdansa çok pis sövdüm az önce...Çekici biraz arızalıydı.16.000 $ para ödedim tamir ettirdim.Cillop gibi oldu araç dedim.Yükümü aldım yola çıktım.100 metre ilerde bi kavşakta 4 tane çekici yeşilliğe serilmişler sarhoş gibi.Ben ve yanımdaki 2 yüklü tır tam geçerken resmen bize doğru sürdüler.FIRARIST bana kafadan vurdu.Diğerlerinden biri devrildi biri de fena yamuldu.Araçta şu an %48 hasar var.Yükte de %10.Yakalarsam çok fena yapıcam.
  • korsan da metalink renkler var bu nasıl oluyor ayrıca sürümde bu 1.10.1.9 benım steam da kayıp uygulama hatası almam bunla ilgili olabilir mi indirirken karışma olabilir mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhmtali33 -- 9 Haziran 2014; 15:16:39 >
  •  ATS + ETS2 Multiplayer (Kurulum Rehberi - S.S.S.) [ANA KONU]

bu kadar dosya olması normal mi
  • steam de böyle bir güncelleme gözükmüyor bende 1.10.1.9s ?
  • mhmtali33 M kullanıcısına yanıt
    oyunun orjinal mi ?
  • evet
  • mhmtali33 M kullanıcısına yanıt
    sorun nerde tam, olarak sorun ne ? tam anlayamdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BMW-

sorun nerde tam, olarak sorun ne ? tam anlayamdım.

Arkadas eurotruck diye arattiginda o kadar cok dosya cikmis normal mi diyo sanirdam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunu silip tekrar kurdum kayıp uygulama dosya hatası alıyorum eksik dosyayı indiriyorum 4.3 mb gene aynı dosyayı ıstıyor dun indirim gene aynı hatayı aldım bu sefer 1gb yakın dosya ındırıyor sarppy yardımcı olacak bana inş hallederiz
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.