Şimdi Ara

ATRİX HAKKINDA DOKUMAN PAYLAŞIMI VE MERAK EDİLEN SORULAR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.635
Cevap
39
Favori
147.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sofinindünyası

merhaba benide yazabilirsin listeye,

telefon ne kadar donuyor, yanıt vermemezlik yapıyor merak ediyorum, misal winamp ile müzik dinlerken fruit ninja gibi bir oyun açtığımda oyun başta yanıt vermiyor, donabiliyor, sonradan düzeliyor, ve telefon ilk açıldığında, dahili depolama hazırlanıyor vs. yazarken, masaüstünde geçiş yaptığımda donuyor, takılıyor gibi oluyor..sadece telefon açılırken bir anlığına tabii..ve hd çektiğim bir video yu marketten çektiğim mobo player ile açtığımda video kareleniyor, oynatmıyor, tabii normal video oynatıcısında kesinlikle böyle bir sorun yok, buda android marketteki çoğu uygulamanın uyduruk, yetersiz olduğunu düşündürüyor bana, iphone alsaydım keşke, appstore u var sonuçta diye geçiriyorum aklımdan..
    bunlar sizdede oluyor mu , doğal mıdır, ki ben görev yöneticisinde winamp dışındaki her uygulamayı otomatik sonlandır listesine alıyorum, açık kalmasına izin vermiyorum..

ve müzik dinlemek için kullandığınız player nedir, ben winamp yüklemek zorunda kaldım çünkü telefonla gelen program her ne kadar lyrics göstermek gibi güzel bir özelliğe sahip olsada geçerli şarkıyı tekrar etmek gibi bir olayı yoktu..

Hocam ekledim listeye, ben oynatıcı Bs player Lite kullanıyorum hiç takılma olmadı , yüklü olan programlarım yukarıda ilk mesajda var

tavsiyem bir de Bs Player lite ile deneyin...

Full Hd film bile izledim hiç kasmadı.
  • Benide 59. sıraya eklersen sevnirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeWD@Li

quote:

merhaba benide yazabilirsin listeye,

telefon ne kadar donuyor, yanıt vermemezlik yapıyor merak ediyorum, misal winamp ile müzik dinlerken fruit ninja gibi bir oyun açtığımda oyun başta yanıt vermiyor, donabiliyor, sonradan düzeliyor, ve telefon ilk açıldığında, dahili depolama hazırlanıyor vs. yazarken, masaüstünde geçiş yaptığımda donuyor, takılıyor gibi oluyor..sadece telefon açılırken bir anlığına tabii..ve hd çektiğim bir video yu marketten çektiğim mobo player ile açtığımda video kareleniyor, oynatmıyor, tabii normal video oynatıcısında kesinlikle böyle bir sorun yok, buda android marketteki çoğu uygulamanın uyduruk, yetersiz olduğunu düşündürüyor bana, iphone alsaydım keşke, appstore u var sonuçta diye geçiriyorum aklımdan..
    bunlar sizdede oluyor mu , doğal mıdır, ki ben görev yöneticisinde winamp dışındaki her uygulamayı otomatik sonlandır listesine alıyorum, açık kalmasına izin vermiyorum..

ve müzik dinlemek için kullandığınız player nedir, ben winamp yüklemek zorunda kaldım çünkü telefonla gelen program her ne kadar lyrics göstermek gibi güzel bir özelliğe sahip olsada geçerli şarkıyı tekrar etmek gibi bir olayı yoktu..

Hocam ekledim listeye, ben oynatıcı Bs player Lite kullanıyorum hiç takılma olmadı , yüklü olan programlarım yukarıda ilk mesajda var

tavsiyem bir de Bs Player lite ile deneyin...

Full Hd film bile izledim hiç kasmadı.

telefondaki 10 gb lık medya ve 2 gb lık uygulama için ayrılan bölüm var, bu 2 gb lık bölümün dolu olması telefonun yavaş çalışacağı anlamına mı geliyor, yüklü olan büyük boyutlu oyunları (gta III, gt racing (gameloft)) medya alanına taşımak ve uygulama için ayrılan yeri rahatlatmak gibi bir olay var mıdır ? aklıma takılan birde bu oldu..
  • apd artı data dosylarının indirebileceğim oyun linki istiyorum ben ne oyun yüklesem wifi yada 3g ye baglanıp 300 400 mb yukleyecegm dior yuh dioorm bu konuda oyunda bulamadım ne yapamm gerek
  • Benide ekleyebilirsiniz
  • Atrix için ana ekran kilidi uygulaması birçok tema mevcut.

Resmin orjinal halini görmek için tıklayın 705x345px.
    Magic Locker Main v1.3.0 Android 2.2+ ( En İyi Kilit ekranı Uygulaması )

Özelleştirilebilir renkli ve basit kilit ekranı uygulaması..

Uygulama videosu:

apk dosyası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax50 -- 8 Mart 2012; 22:54:38 >
  • quote:

telefondaki 10 gb lık medya ve 2 gb lık uygulama için ayrılan bölüm var, bu 2 gb lık bölümün dolu olması telefonun yavaş çalışacağı anlamına mı geliyor, yüklü olan büyük boyutlu oyunları (gta III, gt racing (gameloft)) medya alanına taşımak ve uygulama için ayrılan yeri rahatlatmak gibi bir olay var mıdır ? aklıma takılan birde bu oldu..

Efet hocam dolu olması yavaş çalışmasına sebep olabilir dosyaları hafıza kartına taşıma uygulaması vardı bulup ilk mesaja ekleyeceğim.
  • Müzik uygulaması olarak ttpod tavsiye ederim
  • arkadaşlar telefon prizde şarjda iken dokunmatik tepkisizleşiyor, nerdeyse kullanılmaz hale geliyor gibi oluyor.bilgisayarda şarj ederken bu sorun yok fakat.
    aynı sorunu yaşayan var mı prizdeyken telefonu kullanamıyorum ?!

@hanjin

teşekkürler onada bakacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emptybottle -- 9 Mart 2012; 0:19:43 >
  • Kendi sayfasında Motorola Phone Tools ile uyumlu DEĞİL diyor bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4TCL

Kendi sayfasında Motorola Phone Tools ile uyumlu DEĞİL diyor bilgisi olan var mı?

Hocam ilk mesajdaki programı deneyiniz.
  • Gün ışığına göre otomatik parlaklık ayarlaması var mı bir de Gsensor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: OdeN

Gün ışığına göre otomatik parlaklık ayarlaması var mı bir de Gsensor?

yakınlık sensörü, fotosensör(gün ışığı) ve g sensör(yerçekimine göre) var. gyroscope yok.
  • Gyroscope un telde olmasının neye faydası oluyor peki? Htc One X de bu özellik varmış da merak ettim?
  • quote:

Gyroscope un telde olmasının neye faydası oluyor peki? Htc One X de bu özellik varmış da merak ettim?

abimde iphone 4s var ondada varmışta bi halta yaradığını görmedim şahsen.
  • Jireskop hakkında netten bir şeyler okudum oyunlar için kullanılabilecek bir özellik gibi duruyor.
    4S ile karşılaştırsanız ekran parlaklığı 4S yanında sönük kalıyor mu?
  • quote:

Jireskop hakkında netten bir şeyler okudum oyunlar için kullanılabilecek bir özellik gibi duruyor.
    4S ile karşılaştırsanız ekran parlaklığı 4S yanında sönük kalıyor mu?

4s ile karşılaştırdığımda parlaklık olarak neyi kastettiniz pek anlamadım ama ışık olarak atrix daha iyi ancak kontrast oranı 4s daha iyi ama renk canlılığı atrix daha iyi gibi görünüyor(özellikle shadow gun ve modern combat 3 te fark belli oluyor) yakından bakınca ekrana 4s pixel yokmuş gibi görünüyor (3.5' 640x960) atrix pixelli gibi görünüyor (4' 540x960) genel anlamda iphone 4s daha kaliteli ekrana sahip ama xperia arc ile kıyaslayınca arc iphone 4s den daha iyi (4.2' 480x854) ama xperia arc oyun performansını beğenmedim shodow gun THD action anında donmalar yavaşlama başlıyor.
  • ben sım kartı tele aktaramadım.nasıl yapabılırız acaba.teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: calimero8

ben sım kartı tele aktaramadım.nasıl yapabılırız acaba.teşekkurler

Hocam kişilere girin, soldaki 4 kare ye tıklarsanız bir menü açılır oradan içe dışa aktar vardır sim karttan tele aktarın.
  • Bende de AT&T Motorola Atrix 4G var, beni de ekleyebilirsiniz. Bu arada benim telefona android 2.3.6 güncellemesi geldi. 2.3.4 den çok farkı yok.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.