Şimdi Ara

Atom Karınca gibi dizüstü bilgisayar: MSI GS43 incelemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    MSI'ın oyuncular için hazırladığı 14-inç boyutundaki dizüstü bilgisayarı tam bir canavar. Taşınabilirlikten taviz vermeyen bilgisayarı, güçlü bir oyun deneyimi vaad ediyor. 

• 14 inç küçük mü Allah aşkına?4 yıldır kullanıyorum, 15inçten tek farkı çantaya daha rahat sığıyor.Hatta bidahaki alışımda 13.3 inç yada çerçevesiz olanlardan alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11:17-11:20 arasına arkaplan koymayı unutmuşsunuz :)
    Yeri gelmişken o arkaplanı nerden bulabiliriz? onu da ne zamandır sormak istiyordum.

• indirip izliyim dedim idm ile,3 ileri gidiyor 4 geri geliyor.helal olsun nasıl yaptınız bunu söyleyin youtube da yapar belki

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

14 inç küçük mü Allah aşkına?4 yıldır kullanıyorum, 15inçten tek farkı çantaya daha rahat sığıyor.Hatta bidahaki alışımda 13.3 inç yada çerçevesiz olanlardan alacağım.

Merhaba,

Donanımlı bir oyuncu dizüstü bilgisayarı için evet, 14-inç kesinlikle küçük

Daha basit bir sistem istiyorsanız, bugün 12-inç-tüy gibi hafif bilgisayarlar pek çok farklı firmada var zaten.

Teşekkürler.
  • Bilesenlerini ogrenebilmek icin google'dan yardim almam gerekti, videoyu izlemeden fikir sahibi olmak isteyenler icin:

OS
    Windows 10
    Display
    14" (1920x1080) Anti-Glare IPS Level
    CPU
    Intel Core i7-7700HQ
    Chipset
    Intel® HM175
    Graphics
    NVIDAI GTX 1060 6GB
    Memory
    16GB DDR4 (2400MHz)
    SSD
    1x 128GB M.2 SSD (Samsung 951)
    HDD
    1x 1TB 2.5" SATA HDD
    Webcam
    1080p / 30fps
    Communication
    LAN – Killer Gigabit Ethernet
    WiFi – 802.11ac
    Bluetooth – 4.1
    Audio Jack
    1x Mic-in 1x Headphone-out
    Type-C USB 3.1 Gen2
    1x
    Type-A USB 3.0
    2x
    Card Reader
    1x SD (XC/HC) Card Reader
    Video Out
    1 x HDMI 1.4 (4K @ 30Hz)
    1 x Mini DisplayPort 1.2
    Battery (Cell)
    4-Cell
    Battery (Type)
    Li-Ion
    AC Adapter
    150W adapter
    Dimension (WxDxH) mm
    345 x 245 x 22
    Weight (kg w/ Battery)
    1.8KG
    Battery (Whr)
    45

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

indirip izliyim dedim idm ile,3 ileri gidiyor 4 geri geliyor.helal olsun nasıl yaptınız bunu söyleyin youtube da yapar belki

Hocam dur Allah ını seversen, eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürme

• bir dell 7559 kullanıcısı olarak touchpadden bahsedilirken touchpadin o kadar esnemesi baya şaşırttı beni
  • Oyun cihazı olarak 14 inç neden tercih etsin ki insanlar ? Hani cihaz ince olur hafif olur ekran kasa oranı iyi olur tamam dersin o zaman. Bunun öyle bir artısı da yok gayet kalın ağır geniş çerçeveli hantal bir laptop olmuş ben beğenmedim.

• 14 inc den oyuncu pc si olmaz

• swat882 kullanıcısına yanıt
    Niye olmasın? Gerekirse büyük ekrana da bağlar rahatlıkla oynarsınız. Gerekirse yanınızda taşır yine oynarsınız. Tercih meselesi.
  • yeni arayüzde videoda görüntü yok,yok yok komple kafayı yedi bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 21 Nisan 2017; 8:19:56 >
  • 14" bir kasaya atom karınca demek? Size hiç yakıştıramadım. Bir ara 11,6" monster vardı onun yenisi mi geldi diye baktım ama yok. 14" ile 15,6" taşıma açısından hiçbir fark yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 21 Nisan 2017; 8:52:19 >
  • Keşke Huma H4 ile kıyaslasaydınız ve bu cihzlarda esas problem olan adaptörünü de gösterseydiniz. Tamam Numerik klavyeden ödün verip ebatlar küçülmüş ama bu adaptörler taş devrine götürüyor. Bu ebatlarda bir çanta alsam GS43'ü koyduktan sonra adaptö+kablosu(o ne yahu) koyacak yer kalacağından şüpheliyim.

• 17" e göre herhalde :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanırım bu özelliklere göre fiyatı da normal

• Bende de GS40 var.Fan gürültüsü load'da maalesef oluyor bunun için oyunlarda kulaklık takmalısınız.Video'daki yorumların hepsi doğru.Hitap ettiği kitle bence farklılık arayan ve seyehati çok yapan kimseler.14"'ten gamebook neden olmasın.Adamlar yapmış ve satılıyor.

• Buna 6 gb 1060 sığıyor da ge62vr apache pro da neden 3gb var

• quote:

Orijinalden alıntı: fx57

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

14 inç küçük mü Allah aşkına?4 yıldır kullanıyorum, 15inçten tek farkı çantaya daha rahat sığıyor.Hatta bidahaki alışımda 13.3 inç yada çerçevesiz olanlardan alacağım.

Merhaba,

Donanımlı bir oyuncu dizüstü bilgisayarı için evet, 14-inç kesinlikle küçük

Daha basit bir sistem istiyorsanız, bugün 12-inç-tüy gibi hafif bilgisayarlar pek çok farklı firmada var zaten.

Teşekkürler.

Tamam

• oynatıcı buffer yapmamaya ant içmiş takılmadan izlenmiyor video

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.