Şimdi Ara

silinsin (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

neta 6400 ile görüntü kalitesini karşılaştırırmısınız , birde mirecast özelliği sadece android telefonlar ilemi bağlantı kuruyor

alperen_69
    117 cm lık ekran resımı koyduk bakabılırsın

miracast android 4.2.2 jelly bean versıyonu olan cep tel ve tabletler ıle çalışır

üstadım resmi gördüm fakat direk yanından görmek daha farklı , siz iki cihazıda satan biri olarak karşılaştırsanız ne dersiniz neta 6400 ile hd ve sd görüntü karşılaştırması için ne dersiniz
  • ATLANTA SMART G4 ANDROİD atlanta smart g4 mini android,bu iki cihaz arasindaki fark nedir,hangini tavsiye edersiniz,ip tv ler icin en saglami hangisidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcin66

ATLANTA SMART G4 ANDROİD atlanta smart g4 mini android,bu iki cihaz arasindaki fark nedir,hangini tavsiye edersiniz,ip tv ler icin en saglami hangisidir.

Normalinde modul girisi var 3 usb girişi var sd kart giriş i var
    dsmart veya bir modul kullanicaksaniz g4 tercih edin. .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhanjan

yani modül dışında hiç bir eksikliği yok. Tam istediğim gibi. Peki en önemli mesele olan sd ve hd görüntü kalitesi nasıl mesala şu fiyat performans ürünü olan neta dan dahamı iyi yada forumda tavsiye edilen klon dreambox var 450 tl olan . Bu ikisine göre sadece sd ve hd görüntü kalitesini kıyaslarmısınız fatih bey. Saygılar.

Bendede dreambox hd800 vardı onu verip bu ürünü aldım görüntü kalitesi daha iyi muhtemelen güncelleme ler ile ulaşılamaz kalitede olacaktir

• Arkadaşlar eski tüplü tv de tüm özeliklerini kullanılıyormu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hssahin65

Arkadaşlar eski tüplü tv de tüm özeliklerini kullanılıyormu?

edit : evet tabiiki tüplü tv de sadece giriş yeri farklı av out to tos kablo kutuda mevcutmuş fabrıkayla gorustum

http://www.n11.com/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P26430149

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 6 Temmuz 2014; 18:19:12 >
  • quote:

Tüplü tv için av çıkışı mevcut ve kutu içerisinde kablo zaten mevcuttur. Ayrıca candostum'un kutu açılımı videosunda da kutudan çıkmaktaydı. Ama anlamadığım bir şekilde n11 deki satıcılar opsiyonel olarak yazmış.
    http://www.hepsiburada.com/liste/atlanta-hd-box-smart-g4-mini/productDetails.aspx?productId=evatlg4hdboxmini&categoryId=155057&SKU=EVATLG4HDBOXMINI
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaTeeH -- 6 Temmuz 2014; 12:03:15 >

• Fatih bey g4 derken mini olaninimi ?
  • yalcin66 Y kullanıcısına yanıt
    yalçın bey normal veya mini aynı hsl sistemi ile ip tv oynatır
    hız yavaşlasa bile donma yapmazki siz yurt dışında hızlerınız burayla kıyaslanmaz bile

modelınızı ıhtıyacınıza gore secın

dsmart veya fılbox modül kullanıcaksanız normal g4 tercih ediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTeeH

quote:

Tüplü tv için av çıkışı mevcut ve kutu içerisinde kablo zaten mevcuttur. Ayrıca candostum'un kutu açılımı videosunda da kutudan çıkmaktaydı. Ama anlamadığım bir şekilde n11 deki satıcılar opsiyonel olarak yazmış.
    http://www.hepsiburada.com/liste/atlanta-hd-box-smart-g4-mini/productDetails.aspx?productId=evatlg4hdboxmini&categoryId=155057&SKU=EVATLG4HDBOXMINI
    silinsin

yanlış yazmışlardır fatih kutuda var diyor

• Bende umraniyedeki dükkandan teslim aldim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    "Fatih" kutuda yok dedi. Sonradan mesajını editlemiş. Ayrıca benim bunun kutu içeriğinden çıktığını yazmam hiç şık değilmiş, kendisi pmden belirtti. Neyse bende hepsiburada.com'dan çekle gayet güzel bir rakama aldım, gelince kutudan av kablosu çıkıyor mu anlaşılır.
  • quote:

"Fatih" kutuda yok dedi. Sonradan mesajını editlemiş. Ayrıca benim bunun kutu içeriğinden çıktığını yazmam hiç şık değilmiş, kendisi pmden belirtti. Neyse bende hepsiburada.com'dan çekle gayet güzel bir rakama aldım, gelince kutudan av kablosu çıkıyor mu anlaşılır.

eyvallah

ama ben fatihin buradan ve face den bu ürününe daha hızlı destek vereceğini düşünüyorum.

umarım bizi haksız çıkarmaz
  • Sopcast destekliyormu? Umraniyede oturuyorum adresinizi yazarmisiniz cihazi gelip gormek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: pesaction

Sopcast destekliyormu? Umraniyede oturuyorum adresinizi yazarmisiniz cihazi gelip gormek istiyorum.

Selam Sopcast neydi unuttum
    adresimiz
    Istiklal Mah Kavaklidere Cad No 13 umraniye
    ogleden sonra ugrarsaniz bende orada olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: pesaction

Sopcast destekliyormu? Umraniyede oturuyorum adresinizi yazarmisiniz cihazi gelip gormek istiyorum.

Selam Sopcast neydi unuttum
    adresimiz
    Istiklal Mah Kavaklidere Cad No 13 umraniye
    ogleden sonra ugrarsaniz bende orada olurum

Sopcast android dünyasının bedava maç izleyebilme uygulaması

G4 de flash desteği oldundan desteklemektedir.

• fatihmc kullanıcısına yanıt
    çok güzel konu açmışında bu cihazla maç izleyebilir miyiz.
  • quote:

Bende Hepsiburada dan aldım av kablosu tos çıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 3lma

çok güzel konu açmışında bu cihazla maç izleyebilir miyiz.

Sagol
    maclar izlenmezmi bissle acilanlar trtler ntvspor tv8 aztv idman vs

ccam alanlar hotbird astradan spor kanallari izliyebilir

iptv acilan kanallari uye olursan izlersin

digiturk play aboneleri ligtv izler

• Selam smart g4 mini modeli ve normal g4 modei için fabrikamiz tarafindan yapılan
    kumanda uygulamamiz mevcuttur
    Mobil oldugumdan ekliyemedim
    normal g4 konusunda ilkmesajda vardir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 6 Temmuz 2014; 22:47:15 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.