Şimdi Ara

silinsin (201. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.088
Cevap
55
Favori
238.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    verdiğin linki firefoxa yapıştır. m3u uzantılı bir dosya inecek. onu flasha at. iptv programına yükle.

------------------------------
    eğer elinde tek satır varsa sana xtream code göndermişler.
    o zaman xtremecode ve plugini kurup kullanıcı adı ve şifreni girmelisin
    username=umut
    password=R9lbgO

eğer elinde her kanal için ayrı ayrı link verdilerse m3u dosyası vermişlerdir.

o zamanhttp://s4.dosya.tc/server3/t4sgmf/iptv.rar.html

indir, aç.
    ilk satırı silme içindeki diğer örneğe bakarak linklerini yaz.

flasha at. iptv programında menu tuşuna basıp m3u dosyasını göster.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 12 Kasım 2016; 22:45:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

verdiğin linki firefoxa yapıştır. m3u uzantılı bir dosya inecek. onu flasha at. iptv programına yükle.

eğer elinde tek satır varsa sana xtream code göndermişler.
    o zaman xtremecode ve plugini kurup kullanıcı adı ve şifreni girmelisin
    username=umut
    password=R9lbgO

eğer elinde her kanal için ayrı ayrı link verdilerse m3u dosyası vermişlerdir.

o zamanhttp://s4.dosya.tc/server3/t4sgmf/iptv.rar.html

indir, aç.
    ilk satırı silme içindeki diğer örneğe bakarak linklerini yaz.

flasha at. iptv programında menu tuşuna basıp m3u dosyasını göster.

Teşekkür ederim bilgi paylaşımın için. Yarın denerim söylediklerini umarım bir sonuca varırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asi_karizma kullanıcısına yanıt
    öncelikle bunu dene

verdikleri linki firefoxa yapıştır. m3u uzantılı bir dosya inecek. onu flasha at. iptv programına yükle.

canlitv de ilk satır bozuk geliyor.

dosyaya sağ tıkla not defteri ile aç

ilk satırları şöyle olmalı

#EXTM3U
    #EXTINF:-1,TRT 1 HDhttp://burası link

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 13 Kasım 2016; 22:21:31 >
  • MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    USB Belleği Yazılım Yükleme İçin Hazırlama !!!!!!!

Merhaba ;

Bir usb bellekle yazılım yukleme bir çok kişi için oldukça basit bir konu olmakla birlikte bir çok kişi içinde oldukça karmaşık bir konudur.

Biz burada oldukça basit bir şekilde size usb bellek nasıl hazırlanır onu anlatacağız.

USB belleği formatlama;

1)Bilgisayara 1 gigabyte üstü olan bir usb bellek takılır. Bilgisayarımdan usb belleğe gelinir. Mouse sağ tuşuna tıklanır ve biçimlendir tıklanır.

silinsin

2)Biçimlendirme ekranına gelinir. Burda usb bellek dosya formatı fat32 ve hızlı biçimlendir seçilir.

silinsin

3)Biçimlendirme başlatılır.

silinsin

Artık usb belleğimiz hazır.

İstediğimiz yazılımı içine yükleyebilir. Yedekleme yapabiliriz.

Hayırlı olsun...
  • capuscas C kullanıcısına yanıt
    ATLANTA marka uydu cihazlarının yazılımlarını en kolay nasıl bulurum ? !!!!!

Merhaba ;

Bir önceki konumuzda nasıl kolayca usb belleklerin yazılım yukleme yada yedekleme için hazırlandığını anlattık.

Şimdi ise güncel kullanılan, kararlı olan yazılımların en kolay nereden bulunacağını anlatacağız. Daha öncede söylediğimiz gibi bazı insanlar

için oldukça basit ama bazı insanlar için oldukça zor olabiliyor.

Kısaca ;

1)Önce pc yada laptobunuzdan web adresini olarak [url]www.atlanta.com.tr[/url] yazılır.

silinsin

2)Destek bölümü güncelleme seçilir.

silinsin

3)Biz burada örnek olarak g3 serisini resimledik;

Size uygun olan cihaza ait bölümünden yazılım kısmı seçilir.

silinsin

4)Yazılım seçilir.

silinsin

5)Yazılım bilgisayara indirilir ve kaydedilir.

silinsin

Umarım yardımcı olmuştur.

Hayırlı olsun..
  • merhaba atlanta g4 cihazım kapatıp açılırken bozuldu herhangi bir müdahale dokunma vs. yapmadım servise gönderdim garantisi dolgudundan ücreti karsılıgında tamir edildi olay bundan sonra başlıyor aras kargo cihazı önce getirdi sonra teslim etmeden geri götürdü sonra teknik servis cihazı tekrar aynen aras kargo ya verdi ve ta taam aras kargo cihazı yok etti bildiğiniz buhar oldu. bir iki haftalık gecikme sonrası atlanta teknik servisi bana yeni üst model göndererek sorunu giderdi. Kendilerine ilgileri alakaları ve çözüm üretmeleri nedeni ile teşekkür ediyorum başka firmalar gibi kulagının üstüne yatmadı çözüm ürettiler. bu vizyonlarının büyük oldugunu gösterir. Atlanta firmasına gözüm kapalı kefilim artık ancak aras kargo eğer cok önemli birşeyi yok etseydin dava açardım sana .
  • arkadaşlar bu cihazla görüntülü konuşma yapabilirmiyiz. webcam yada benzeri bir aparat takarak???
  • Seyirtürk uygulamasını silip tekrar kurmak istediğimde "Uygulama Kurulmadı" hatası verip yüklenmiyor.
    Nasıl düzeltebilirim fikri olan var mı?
  • technx59 kullanıcısına yanıt
    merhaba ;

cihazı kumandadan kırmızı tuşm ile açıp. 2 2 1 yapmayı denediniz mi?

cihazı fabrika ayarlarına alıp sıfırlayacaktır. seyirtürk uygulamasının çalışması gerekiyor.

birde bu şekilde denermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: capuscas

merhaba ;

cihazı fabrika ayarlarına alıp sıfırlayacaktır. seyirtürk uygulamasının çalışması gerekiyor.

Cihazı fabrika ayarlarına resetledim.Ne Smartboxmarket'ten ne dışarıdan apk olarak yükleme başarısız oluyor.Diğer tüm uygulamalar sorunsuz kuruluyor.Ama bu Seyirtürk kurulmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 6 Aralık 2016; 2:5:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: technx59

quote:

Orijinalden alıntı: capuscas

merhaba ;

Cihazı fabrika ayarlarına resetledim.Ne Smartboxmarket'ten ne dışarıdan apk olarak yükleme başarısız oluyor.Diğer tüm uygulamalar sorunsuz kuruluyor.Ama bu Seyirtürk kurulmuyor.

Seyirturk apk sı sıkıntı yaratıyor. Sitesinden indirip usb ile yüklemeyi deneyin.

http://seyirturk.com/download/android.php
  • Maalesef işe yaramadı.Yine de yardımcı olmaya çalıştığınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi technx59 -- 6 Aralık 2016; 23:57:58 >
  • En son güncel halde a2 ninde olduğu kırpılmamış içinden hiç kanal silinmemiş kanal listesi yollayabilir misiniz?
    Merkezi sistemde bir sıkıntı var kanal aratamıyorum ama o kanal varsa sıkıntısız sinyal güçlü bir şekilde kanalı gösteriyor.
    Kanal güncellemeye baktım ama çok yeni kanal listesi yok Atlanta sitesinde de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

En son güncel halde a2 ninde olduğu kırpılmamış içinden hiç kanal silinmemiş kanal listesi yollayabilir misiniz?
    Merkezi sistemde bir sıkıntı var kanal aratamıyorum ama o kanal varsa sıkıntısız sinyal güçlü bir şekilde kanalı gösteriyor.

• MonsterKill88 kullanıcısına yanıt
    yardım.

• Arkadaşlar g5 mini'de özellikle HD kanal geçişlerinde önce ses geliyor daha sonra görüntü 2 sn kadar yavaş gelip (ağır çekimde gibi), sonra hızlanıp normale dönüyor. Bu sadece benim cihazda mı böyle yoksa herkeste aynı mı bu durum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterKill88

En son güncel halde a2 ninde olduğu kırpılmamış içinden hiç kanal silinmemiş kanal listesi yollayabilir misiniz?

• Merhaba ustalar g4 mini de usbden gamepad takip oyun oynayabilecegimiz uyumlu bir oyun varmı teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: lsengul

Merhaba ustalar g4 mini de usbden gamepad takip oyun oynayabilecegimiz uyumlu bir oyun varmı teşekkürler

happychick veya kogame yükleyerek tüm atari oyunlarını oynayabilirsin.
  • G4 mini için filtv uygulaması yok mu? Parası neyse versekte izlesek ...

• 
Sayfa: önceki 199200201202203
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.