Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hdn24

bende yeni Atlanta Hdbox aldım T tuşlu Tek mödül girişli.Ama gördüğüm kadarıyla bariz tuner sorunu var.çünkü daha önceki receivirimin aldığı kanalları t tuşlu almıyor veya çok zayıf kırılmalı alıyor maalesef.

Tek tünerli yeni modelde lütfen 2.23 yazılımı yükledikten sonra sinyal alınmayan kanalların tamamında sinyalın gelecegını görecsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Source Code

quote:

Orijinalden alıntı: hdn24

bende yeni Atlanta Hdbox aldım T tuşlu Tek mödül girişli.Ama gördüğüm kadarıyla bariz tuner sorunu var.çünkü daha önceki receivirimin aldığı kanalları t tuşlu almıyor veya çok zayıf kırılmalı alıyor maalesef.

Sayın arkadaşım ilk önce heyecanlamadan yazılımına bakınız eğer 2.23 ise bu sorunu hallettik diyorlar (ne kadar yazılım ile halledilirse) eğer 2.23 yazılım oldugu halde sorun varsa hemen iki modüllü ile değiştiriniz, üstüne biraz para vererek.

yazılımı deneyeceğim
  • quote:

Arkadaşlar, fatih bey, candostum şu 2.23 yazılımına bir açıklık getirin hostta gördüm diyorsunuzda nerde bu host, nerden bulacagız, bu yazılım nedir test ettinizmi, gerçi bizim cihazlarda çalışıyor sorun yok ama.

Binlerce insan bu yazılımı bekliyor oscammi bu nedir bilenler yazsınlar.

Bu yazılım ATLANTA HDBOX yeni tek modüllü cihazlar için geldi
    özellikle sinyal sorunu yaşayanlar için
    oscam için gelmedi, kaldı ki oscam inde bir esprisi kalmadı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

quote:

Arkadaşlar, fatih bey, candostum şu 2.23 yazılımına bir açıklık getirin hostta gördüm diyorsunuzda nerde bu host, nerden bulacagız, bu yazılım nedir test ettinizmi, gerçi bizim cihazlarda çalışıyor sorun yok ama.

Sayın, candostum

Oscam olayına neden gerek kalmadı açıklarsanız, ben bir duyum aldım ama sizden duyarsak daha iyi olur.

• Source Code

artık olmayan,calısmayan bırsey ıcın neden yazılım yapılsın ?

öz_cam bıttı ,fınısh, artık yok, uctu ve gıttı

saygılar sevgıler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 13 Mart 2012; 16:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

Source Code

artık olmayan,calısmayan bırsey ıcın neden yazılım yapılsın ?

öz_cam bıttı ,fınısh, artık yok, uctu ve gıttı

Valla o zaman bu Atlanta HDBox ile 2 sene devam edersek o zaman süper.

Ben zaten ser.. olayından bıktım tv izleyen biri değilim 6 ay geçince bir daha ser.... yükletmeyecegim.

Bir kanal yıllardır aynı belgeselleri oynatıp duruyor sıktılar, sadece bir kaç yeni film var onlarıda ben aylar önce torrentden indirip izlemiştim.

Hevesim geçti

• 2003 model goldmaster 9400 cıhazımı 2008den berı yazılım olmadıgı halde kullanıyorum !!

dıyelımkı cıhazı bugun aldınız 10 sene kullandınız 2.21 surumlu yazılım kaldı
    yazılım cıkmasa cıhaz bozulmaz

zaten mıss ayarları hıc degısmıyor

bu turk mılletınde nedır bu mac sorunu anlamıyorum
    mac ızlıyemıyınce hayatmı duruyor cıhazmı bozuluyor

sana yazmadım genele yazdım bu yazılım sevdasınıda bu forumda gordum

hepte yazmısımdır yenı seyler gelıcekse yazılım yukleyın yoksa hıc yuklemeyın

ustuste yazılım yuklemek marka farketmez cıhazınıza zarar verır .......
  • Herkese iyi akşamlar,

Atlanta HD Box ile DSmart modül full paket kullanıyorum. Dsmart yayınlarıyla ilgili olarak o anda gösterilen film veya programlarla ilgili bilgiyi ( film adı, başlangıç saati, bitiş saati oyuncular vb bilgileri ) ekranda göremiyoruz. Özellikle film kanallarında bu sıkıntı yaratıyor. Film başlangıç saatini ve film ile ilgili bilgiyi göremeyince o kanal üzerinde durmuyorum. Bu sorunu nasıl aşabiliriz?

İnternete girip bak diyeniniz olacaktır ama uzun iş. Bunun için bir önerisi olan var mı?

Ben DSmart dergisi almayı daha doğrusu bu dergiye internet üzerinden abone olmayı şu an için en geçerli yol olarak görüyorum. Yine forumdan aşağıdaki linki buldum. Bu linkten DSmart aylık dergisine pdf olarak 50 kuruşa alabiliyorum.

http://www.emecmua.com/YayinDetay.aspx?DID=273

Bu çözümden daha iyisi varsa paylaşırsanız sevinirim. Selamlar

• Akşam eve gidince DSmart dergi ipad uygulaması var mı? Bakacağım ama hiç sanmıyorum...
  • evet abı bak buna katılıyorum
    dsmart modulle kullananlara
    sınema tvlerdekı epg sorunu eklense keske
    fılmın ısmı ne ne kadar kalmıs ızlemeye degermı sonra hangı fılm varmıs guzel olmuyor tabııkı
    ------------------------------------------------------------------------
    bu arada petrol aramaları nasıl gıdıyor , umudumuz sızsınız yıne mazota yuzde 5 zam geldı
  • Atlanta Tuşlu Yeni Ile Eskisi Arasındaki Fark Nedir Arkadaşlar Hangisini Almamı Önerirsiniz...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet230023

Atlanta Tuşlu Yeni Ile Eskisi Arasındaki Fark Nedir Arkadaşlar Hangisini Almamı Önerirsiniz...

slm

arasında 30 tl fark var 2 modul gırıslısınden alın
    ılerde dtde tekkrar modul satmaya baslarsa super olur
    kafanızda soru ısaretıde kalmaz ..........

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-Model+hdmi-Kablo-Hediye__isp2809805
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hugosan_tr

quote:

hugosan
    pekı cıhazdan yazılım ve kanal lıstesı ındırebılıyormusun ?

Evet yazilim guncellemesi yapabiliyorum.

tamam ınternete baglanıyor demektır ,ıp alıyor gırdıgın user kodları acıksa baglanması lazım

Bugün bir şekilde düzeldi. Yardım çabalarınız için teşekkürler. Gözden kaçırdığımız bişey vardı belki de...
  • hugosan
    haftada bır modemın fısını sok tak otomatık ıp alsın
    belkıde pc ıle ıp cakısması olmustur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet230023

Atlanta Tuşlu Yeni Ile Eskisi Arasındaki Fark Nedir Arkadaşlar Hangisini Almamı Önerirsiniz...

slm

arasında 30 tl fark var 2 modul gırıslısınden alın
    ılerde dtde tekkrar modul satmaya baslarsa super olur
    kafanızda soru ısaretıde kalmaz ..........

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Hd-Box-T-Tuslu-Model+hdmi-Kablo-Hediye__isp2809805

Bilgi Için Teşekkür Ederim Sanalpazarı Incelediğimde Bestuydu 339 TL Yeni Atlanta HD Box Diye Bir Fiyat Var Acaba 339 Tl Olanda mı 2 Modül Girişli...

• quote:

Orijinalden alıntı: celebic

Akşam eve gidince DSmart dergi ipad uygulaması var mı? Bakacağım ama hiç sanmıyorum...

İpadde uyguluma var ama Ağustos 2011 'in dergisi var
  • quote:

evet abı bak buna katılıyorum
    dsmart modulle kullananlara
    sınema tvlerdekı epg sorunu eklense keske
    fılmın ısmı ne ne kadar kalmıs ızlemeye degermı sonra hangı fılm varmıs guzel olmuyor tabııkı
    ------------------------------------------------------------------------
    bu arada petrol aramaları nasıl gıdıyor , umudumuz sızsınız yıne mazota yuzde 5 zam geldı

Petrol maalesef bizim ulkemizde pek kayda deger cikmiyor
    Bu arada dunyada petrol fiyatlari artma egiliminde
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Akşam eve gidince DSmart dergi ipad uygulaması var mı? Bakacağım ama hiç sanmıyorum...

Nedense bu beni pek sasirtmadi.

Hocam siz DSmart film kanallarini nasil takip ediyorsunuz? Su durumda en iyisi ya dergiye abone olmak yada ustte linkini verdigim emecmuaya abone olmak gibi gozukuyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Nedense bu beni pek sasirtmadi.

Hocam siz DSmart film kanallarini nasil takip ediyorsunuz? Su durumda en iyisi ya dergiye abone olmak yada ustte linkini verdigim emecmuaya abone olmak gibi gozukuyor.

Bende teledünya var orada epg var ama 2 senede 4 film seyretmemişimdir sinema tvlerden ben daha çok blu ray seyrediyorum zaten verdikleri filmlerin çoğunun blurayi var .dsmartı spor ve fx için tercih ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: candostum2007

quote:

bende bu bahsettiğiniz yazılım yüklü. daha evelden 10 civarı kanalda sinyal hiç gelmiyordu. şimdi 2-3 kanada sinyal hiç yok ama bazısındada kırılmalar var. dsmartın sinema kanallarında show da kırılmalar var. fox ve bengütürk hiç gelmiyor.

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.