Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
10.660
Cevap
46
Favori
786.441
Tıklama
Tüm Forumlar >> Haberleşme >> Uydu Teknolojileri ve Dijital Yayın >> Receiver modelleri >> Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz.
Giriş
    14932 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

Kabloyu değiştirin sorun onda olabilir ama değiştirmeden önce başka bir receiver varsa onunla kontrol edin .

@modakartalı, nihayet giriş paketi üyeliğim sona erdi ve dediğiniz gibi DSmart bana iyi bir teklif sundu.
    Full paketi 268.-TL'ye düşünmeden aldım. ( 12 ay taksitle )

Yukarıda değindiğim NBA TV HD'nin yayın kalitesi nasıl acaba? Şu anda gösterdikleri eski yıllardan çekilmiş yayınlar ve aynen çamur kıvamında.
    Acaba naklen yayınlanan maçlar gerçek HD yayınlar mıdır? Eğer değilse çok bozulurum. SD yayını zaten çamur gibi HD yayını biraz daha hallice ama o da tatminkar değil. Belki naklen yayınlar HD olarak çekiliyordur diye umut ediyorum...

• Yarbay
    2599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Kabloyu değiştirin sorun onda olabilir ama değiştirmeden önce başka bir receiver varsa onunla kontrol edin .

@modakartalı, nihayet giriş paketi üyeliğim sona erdi ve dediğiniz gibi DSmart bana iyi bir teklif sundu.

Yukarıda değindiğim NBA TV HD'nin yayın kalitesi nasıl acaba? Şu anda gösterdikleri eski yıllardan çekilmiş yayınlar ve aynen çamur kıvamında.
    Acaba naklen yayınlanan maçlar gerçek HD yayınlar mıdır? Eğer değilse çok bozulurum. SD yayını zaten çamur gibi HD yayını biraz daha hallice ama o da tatminkar değil. Belki naklen yayınlar HD olarak çekiliyordur diye umut ediyorum...

Yeni maçlar canlı olunca kalite farkını görürüsün merak etme smartsport ve nba hd lerde bayram edeceksin ama her zaman Türkçe anlatım yok :(

• Yarbay
    14932 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Yeni maçlar canlı olunca kalite farkını görürüsün merak etme smartsport ve nba hd lerde bayram edeceksin ama her zaman Türkçe anlatım yok :(

Hocam teşekkür ederim, bende böyle olacağını tahmin ve umut ediyordum. Çünkü verdiği görüntüler eski yıllarda SD olarak çekilmiş görüntülerdi, haliyle HD olamıyor. Naklen yayınların HD olarak çekileceğini dşünerek yayınlarında Hd olacağını tahmin ediyordum.

Türkçe anlatım olmaması kötü olmuş. Futbol maçı olsa özellikle birinin maçı anlatmasını istemiyorum ama basketbolda durum farklı. Çünkü maçı anlatan spiker ve yorumcu bu işe gönül vermiş kişiler. Maçı bırakın yanında verdiği çok değerli ve araştırmadan öğrenemeyeceğimiz bilgiler içeriyor. Olsun bir yerden başlayalım, devamı gelir. Selamlar...
    |
    |

• Onbaşı
    21 Mesaj
    Arkadaşlar Selam,
    Bende Atlanta Nero var.
    Apartmanda Merkezi sistem var 42e - 19e- 7e(mdu2 lnb) uyduları mevcut. Çatıya 9e uydusu bağlattım. Option switch ile Merkezi sistemden gelen kabloyu 1e 9e den gelen kabloyu 2ye taktım.
    Sorunum şu Eutelsat dışında tüm uydular sorunsuz çalışıyor. Ancak Eutelsat'tan bir türlü sinyal alamıyorum. Option Switch'i takmadan önce Universal LNB - Diseqc 1.0 LNB3 ayarı ile Tüm Eutelsat frekanslarını kullanıyordum.
    Eutelsat'tan sinyal alabilmem için ne yapmam gerekli?
    |
    |
    bayadır foruma uzaktım nolmuş hey maşallah,

bana yazılım önerırmısınız stabıl olan :)))

Orijinalden alıntı: redzola

Yaaaa ben 1,83 de kaldım:(((((

Onda kalabilirsiniz en fazla 211 öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

quote:

Orijinalden alıntı: redzola

Yaaaa ben 1,83 de kaldım:(((((

Onda kalabilirsiniz en fazla 211 öneririm.

Teşekkurler,
    |
    |

Orijinalden alıntı: candostum2007

Her yeni çıkan yazılım en stabil yazılımdır diye birşey yok, her yazılım beraberinde bazı özellikler getirir,
    kimi yazılım ıp tv ıiçin, kimi mkv için gelir
    he hazır yazılım demişken önümüzdeki hafta inşallah oscam li yazılımda elecektir :)

candostum2007 bundan sonra atlantahd için yazılım cıkmayacagı DOGRUMU ???
    |
    |
    yazılımlar çıkıcak ama şunu unutmayalım lütfen bu ürün ilk alanlar için özellikle söylemek isterim kimse bunu mkv vya ıp özelliği için almadı
    saglıklı stabil kullanışlı ve çok tutulan bir ürün olduğu için alındı,daha öncede söylemiştim bu yukarda saydıgım ve daha devamı olan özellikli cihazlarda var
    bu cihazdan kabul etmek lazım çok şey istiyoruz ürünün fiyatı ortada özelliklerı orta da.daha fazlasını istegenler hiç ozaman kusura bakmasın farklı ürün alacak,mesela ATLANTA X TREND9000 mükemmel bir ürün ayrıca istenilen herşeyı karşılıyacak bir cihaz durum böyle iken yarın farklı bir ürün çıkıcak daha biz ona alışmamışken, teknoloji böyle birşey kiminde bağımlılık yapar ve bri bedeli muhakkak olacaktır
    cihazın eger altyapısı uygun oluyorsa zaten firma gerekeni yapıyordur bunda kimsenin şüphesi olmasın, ama olmayacak duaya amin demekte bana mantıklı gellmiyor kapasıtesı belli,
    şöyle bir kampanya yaparsak acaba tepkiniz nasıl olur hdbox getir et9000 yada et5000 al... desek kaç kişi onaylıyacak
    buna sıcak bakan dostlar olursa bende elimden geleni yaparım sizler için ,ancak buna kaçtan alınır kaçtan verilir oturup konuşmak lazım
    neyse sabah sabah parmaklarım açıldı :)
    iyi seyirler..

• Onbaşı
    34 Mesaj
    candostum hayırlı işler et5000 modül girişi varmıdır fiyatı nedır

Neden böyle birşey olsun ki ,hem önemli olan bol bol yazılım çıkması değil stabil çalışan bir yazılım kullanmak bence noktadır,
    yazılımlar çıkıcak ama şunu unutmayalım lütfen bu ürün ilk alanlar için özellikle söylemek isterim kimse bunu mkv vya ıp özelliği için almadı
    saglıklı stabil kullanışlı ve çok tutulan bir ürün olduğu için alındı,daha öncede söylemiştim bu yukarda saydıgım ve daha devamı olan özellikli cihazlarda var
    bu cihazdan kabul etmek lazım çok şey istiyoruz ürünün fiyatı ortada özelliklerı orta da.daha fazlasını istegenler hiç ozaman kusura bakmasın farklı ürün alacak,mesela ATLANTA X TREND9000 mükemmel bir ürün ayrıca istenilen herşeyı karşılıyacak bir cihaz durum böyle iken yarın farklı bir ürün çıkıcak daha biz ona alışmamışken, teknoloji böyle birşey kiminde bağımlılık yapar ve bri bedeli muhakkak olacaktır
    cihazın eger altyapısı uygun oluyorsa zaten firma gerekeni yapıyordur bunda kimsenin şüphesi olmasın, ama olmayacak duaya amin demekte bana mantıklı gellmiyor kapasıtesı belli,
    şöyle bir kampanya yaparsak acaba tepkiniz nasıl olur hdbox getir et9000 yada et5000 al... desek kaç kişi onaylıyacak
    buna sıcak bakan dostlar olursa bende elimden geleni yaparım sizler için ,ancak buna kaçtan alınır kaçtan verilir oturup konuşmak lazım
    neyse sabah sabah parmaklarım açıldı :)
    iyi seyirler..

OsCam çıkacak bu hafta dediniz ne oldu kulak üstünemi yatıyorsunuz, hadi HDBox al 9000 ver kampanyası yapın değiştirelim hodri meydan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DALL·E -- 8 Mart 2012; 12:30:00 >
    |
    |

• Binbaşı
    1598 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ipalo

ET 5000 de modül girişi yok hocam, kart yuvası var
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: pegasus777

Atlantaya bilgisayarım üzerinden internet verebilir miyim? PC den PC'ye internet verilebiliyor cross kablo ile...PC'den Atlantaya deneyen oldu mu acaba?

bılgısayarın ozellıklrınden gırıp baska kullanıcılar baglanabılsın secenegı var, bildigim kadarıyla oradakı kutucuğu işaretlersenız olacaktır
    ama neden boyle brı gereksınımdesınız onu anlıyamadım:)

Tşkler fatih bey neden yapmak istiyorum neti kapattırdım komşudan alıyorum kablosuz.. o yüzden :)
    |
    |
    || Fiat 500L Rockstar || Benq W1070 || Himedia Q10 Pro || İphone 6S Plus || Playstation 3 Beyaz || Atlanta HD Box || Sc-1223 AVR || Klipsch R112 SW || Heco Victa Prime 702 Kule || Heco Victa Prime 302 Raf Tipi || Heco Victa Prime 102 Center || Supra Cables || Asustor NAS 3102t ||
  • Teğmen
    212 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

Orijinalden alıntı: pegasus777

Atlantaya bilgisayarım üzerinden internet verebilir miyim? PC den PC'ye internet verilebiliyor cross kablo ile...PC'den Atlantaya deneyen oldu mu acaba?

3g veya wırelessten gelen ınternetı
    pcnızden ag paylasımı acıp cross kablo ıle ınternetı atlantaya verebılırsınız

yapılıs seklı aynıdır

Tşk ederim daha denemedim olur umarım...
    |
    |
    || Fiat 500L Rockstar || Benq W1070 || Himedia Q10 Pro || İphone 6S Plus || Playstation 3 Beyaz || Atlanta HD Box || Sc-1223 AVR || Klipsch R112 SW || Heco Victa Prime 702 Kule || Heco Victa Prime 302 Raf Tipi || Heco Victa Prime 102 Center || Supra Cables || Asustor NAS 3102t ||
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ipalo

HdBox görüntüsne alışan 5000 - 9000 izleyemez bunuda düşünün
    |
    |
    ürünü tanımadan karalamak ne kadar basit değil mi dostlar
    YORUMSUZ
    |
    |

Bende İrem elektronik Fatih arkadaşımızdan Atlanta HD Box T model alıp aranıza katılmış bulunuyorum. Gerçi almadan önce çok tereddütlerim vardı. Fakat burda sizlerin yazdıklarınızı tek tek okudum ve sonunda bu cihaz alınır diyerek hemen sipariş geçtim ve saolsun fatih bey de ilgilendi ve ürün alıp kullanma fırsatım oluyor. Cihaz gayet güzel ve kullanışlı kanal geçişleri ve sd görüntüsü hd görüntüsüne yakın ben atlantayı d smart eğlence paketi ile kullanıyorum. Yalnız tek bir sorunum var arkadaşlar gerçi sorun olup olmadığınıda bilmiyorum pek bilgim olmadığı için sizlerden bilgi almak istiyorum PVR de dizi kaydetmek istediğimde dışarıda olacağım zaman sıkıntı yok saat başlangıcını yazıyorum kayıt yapıyor. ama ben kanald hd izlerken startv hd kayıt yapmak istediğim süre gelince kayıt başlayacağı zaman direk tv ekranında startv açıyor bu nu nasıl çözebilirim kayıttayken favarı kanal listemden başka kanal açamıyorum önce kaydı durdurun diyor. Bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Kısaca kanald izlerken aynı anda starı kayıt yapsın istiyorum yapıyor ama starı izlemek zorunda bakıyor.

• Onbaşı
    34 Mesaj
    ustalar bir konu hakında bilgi almak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum dsmart modül almak istiyorum ama sadece sinama paketini istiyorum ne yapmamlazım
    giriş paketi kanal listesini aşağıdaki linkten bakabilirsiniz ayrıca 444 55 65 müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz ben geçen hafta eğlence paketini aldım modül olarak 199 tl fiyat ile sanalpazar.com dan ama giriş paketli model açıkcası satışta yok eğlence paketinden başlıyor.

Orijinalden alıntı: ahmetrecep

giriş paketi kanal listesini aşağıdaki linkten bakabilirsiniz ayrıca 444 55 65 müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz ben geçen hafta eğlence paketini aldım modül olarak 199 tl fiyat ile sanalpazar.com dan ama giriş paketli model açıkcası satışta yok eğlence paketinden başlıyor.

kusura bakmayın linki unutmuşum http://www.dsmart.com.tr/paketler-giris-paketi
    |
    |
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.