Şimdi Ara

Atlanta Receiver | Genel Konu | Sorularınızı bu konuya sorunuz. (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.661
Cevap
42
Favori
803.590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mrb arkadaslar atlanta hd box kullanıyorum sorunum merkezı sıstemde 2uydu var benbde kendı canagımı eklmek ıstedım ve optıon swıch aparatıyla bunu yaptım merkezı sıstem gelen kabloyu 1nolu gırısıne kendı canagımdan gelenı 2 nolu gırıse taktım cıkısıda atlantaya verdım yalnız sorun var turksat ve horbıd gelıyor digiturk gelmıyo sebebı ne olabılır daysek ayarları turksat lnb1 horbıt lnb2 dıgıturk lnb3 dıye
  • dıgıturk lnb unıversalmi? mdu lnbmi? mdu 2-4 kanal lıstesı ındır
    veya kör tarama yap
  • unıversal hocam hıc sınyal alamıyorum işin garıp tarafı catıda kısa kabloyla deneme yaptımda sinyalı 80 yakalıyorum daıre ındıgımde sıfır anlamadım gıttı ama turksat horbit sıkıntı yok aynen gelıyor
  • 2.11 yazılıma dönün arkadaşlar uzun zamandır signal sorunu yaşıyordum hotbirdde bugün 2.11 e dönünce signal geldi .
  • baska problem var hocam ama cozemedım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

dıgıturk lnb unıversalmi? mdu lnbmi? mdu 2-4 kanal lıstesı ındır
    veya kör tarama yap
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celebic -- 3 Mart 2012; 23:34:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acarfm

baska problem var hocam ama cozemedım

Kabloyu değiştirin sorun onda olabilir ama değiştirmeden önce başka bir receiver varsa onunla kontrol edin .
  • kabloda sorun olsa dıger yayınlar gelmez dıye dusunuyorum ama sorun kablodada olabılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: celebic

quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Oscam yazılımı eğer önümüzdeki hafta gelirse,

1 - Bize bu yazılım ne getirecek?
    2 - Hemen yükleyelim mi?
    3 - Ser... dahamı stabil olacak?
    4 - bizmi yükleyelim, aldığımız yeremi götürelim?
    5 - Yazılım tam stabil olduğunu tam sürüm sorun yok yükleyini bize kim söyleyecek?
    6 - Bu Oscam cihaza bir zorlama (8MB hafıza sorun yatatırmı) çalışmasında ağırlaştırma getirecek mi?
    7 - Oscam yazılımı gelince Ccam - New Cam devre dışımı kalacak.

Aklıma gelen bunlar, açıklama yaparsa bu konu içinde olan teknik arkadaşlar memnun oluruz.

Aklımdan geçirdiğimden fazlasını bile sormuşsunuz, teşekkürler...

Şunlara yanıt verecek adam yokmu gardaşlar, satarken yag bal, aradan zaman geçip mal satıldımı kulak üstüne yatıyorsunuz, ya var diyin yada yok diyin delikanlıca, bide başımızın çaresine bakalım atacakmıyız, satacakmıyız yeni cihaz arayışınamı gircez artıkın.

• Geçen hafta firmayı aradım. Yeni çıkan tek modüllü cihazın iç donanımı ile eski atlanta hd box'ların anakart dahil iç yapısının değişmesinden dolayı farklarını sordum. Fiyatına olumlu da yansımış. Modül eksilmesi önemli olmalı. :) Yazılım çıkacakmış. Uzaya firmaya ait uydu göndereceklerinden büyük çalışma içinde oldukları haberini verdiler. Onlarda gizem ve gizlilik içindeler. Son kullanıcıya bu kadar açıklama yapabilenler bayiilerine kim bilir ne cevaplar veriyorlardır ! Forumlarda satıcılarda isyanda. Haklılar. Onlarda bilmiyor.
    Tek modül olmasının getirdiği bazı yapısal değişiklikler mevcuttur. Cihazın performansını etkileyecek donanımsal bir değişiklik yapılmamıştır.
    cevabı tuner mı firma mı yan yatmış anlamına mı geliyor. :) Anlaşılıyor ki; Kararsızlık Kötü Bir Zaman Yönetimidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Popular Demand -- 4 Mart 2012; 15:30:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popular Demand

Geçen hafta firmayı aradım. Yeni çıkan tek modüllü cihazın iç donanımı ile eski atlanta hd box'ların anakart dahil iç yapısının değişmesinden dolayı farklarını sordum. Fiyatınına olumlu da yansımış. Modül eksilmesi önemli olmalı. Yazılım çıkacakmış. Uzaya firmaya ait uydu göndereceklerinden büyük çalışma içinde oldukları haberini verdiler. Onlarda gizem ve gizlilik içindeler. Son kullanıcıya bu kadar açıklama yapabilenler bayiilerine kim bilir ne cevaplar veriyorlardır ! Forumlarda satıcılarda isyanda. Haklılar.
    Tek modül olmasının getirdiği bazı yapısal değişiklikler mevcuttur. Cihazın performansını etkileyecek donanımsal bir değişiklik yapılmamıştır.
    cevabı tuner mı firma mı yan yatmış anlamına mı geliyor. :) Anlaşılıyor ki; Kararsızlık Kötü Bir Zaman Yönetimidir.

Uzaya firmaya ait uydu göndereceklerinden büyük çalışma içinde oldukları haberini verdiler.

Anlamsızca haykırarak güldüm.

• gigabluden kötü bir recever mı?? neden fiyatı ortalama 150tl daha düşük ?
    server ve dsmart modul için alınacaktır ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

2.11 yazılıma dönün arkadaşlar uzun zamandır signal sorunu yaşıyordum hotbirdde bugün 2.11 e dönünce signal geldi .

Üstat cihaz hiç bir yazılımda stabil çalışmıyor eski yeni yazılımdan vazgeçtim tamam diyorum bu iyi ellemiyim cihaz durdugu yerde çakılıyor. Ya ıp almıyor ya menülerde donup kalıyor. Rezillik, yıllardır modül, çeşit çeşit cihaz aldım dreambox hariç hiç birisinde verdigim paraya acımadım. Bu cihaz a verdigim paraya yanıyorum aracı satıcı deil ama üretici firmaya verdigim parayı helal etmiyorum berbat ötesi bir cihaz. Tek kelime rezillik.
  • Dostum ip üzerinde cambazlık yapsın demiyoruz ıp alamaması büyük sıkıntı menülerde çakılma ayrı sorun merak etme mkv oynatsın diye bir fantezimiz yok tekrar ediyorum verilen paraya yazık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arapnasri

quote:

2.11 yazılıma dönün arkadaşlar uzun zamandır signal sorunu yaşıyordum hotbirdde bugün 2.11 e dönünce signal geldi .

Üstat cihaz hiç bir yazılımda stabil çalışmıyor eski yeni yazılımdan vazgeçtim tamam diyorum bu iyi ellemiyim cihaz durdugu yerde çakılıyor. Ya ıp almıyor ya menülerde donup kalıyor. Rezillik, yıllardır modül, çeşit çeşit cihaz aldım dreambox hariç hiç birisinde verdigim paraya acımadım. Bu cihaz a verdigim paraya yanıyorum aracı satıcı deil ama üretici firmaya verdigim parayı helal etmiyorum berbat ötesi bir cihaz. Tek kelime rezillik.

arada bir cihazı hdbox yazılımı ile sıfırlamalı çünkü her yeni yazılım yüklendiğinde bu gibi şeyler oluyor çok gerekmedikçe yazılım yenilemeyin 177 -183 ve 211 en iyi yazılımlar cccam performası iyi görüntü iyi bana bu kadar yeterli çünkü mkv için cihazım var ve ip tv seyretmiyorum dsmartıda modülden seyrediyorum beklenti fazla olursa hayal kırıkılığıda fazla oluyor.

• quote:

quote:

quote:

arada bir cihazı hdbox yazılımı ile sıfırlamalı çünkü her yeni yazılım yüklendiğinde bu gibi şeyler oluyor çok gerekmedikçe yazılım yenilemeyin 177 -183 ve 211 en iyi yazılımlar cccam performası iyi görüntü iyi bana bu kadar yeterli çünkü mkv için cihazım var ve ip tv seyretmiyorum dsmartıda modülden seyrediyorum beklenti fazla olursa hayal kırıkılığıda fazla oluyor.

Abim bir cihaz yazılım yükleme ekranında çakılıp kalırmı? giriyorum menüye yazılımların oldugu ekran donup kalıyor fişi çekmeden kımıldamıyor çok sorunlu abim aldım. hiçbir beklentim yok normal uydu cihazı diye kullanıyoruz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Abim bir cihaz yazılım yükleme ekranında çakılıp kalırmı? giriyorum menüye yazılımların oldugu ekran donup kalıyor fişi çekmeden kımıldamıyor çok sorunlu abim aldım. hiçbir beklentim yok normal uydu cihazı diye kullanıyoruz.

Fabrikaya gönderin cihazda sorun var gibi.

• quote:

Dostum ip üzerinde cambazlık yapsın demiyoruz ıp alamaması büyük sıkıntı menülerde çakılma ayrı sorun merak etme mkv oynatsın diye bir fantezimiz yok tekrar ediyorum verilen paraya yazık.

Bende süper diyorsam o zaman sizin cihazda sorun var, bir tane cihaz kötü diye hepsine ok atmak fantazi oluyor, klasik Türk hareketi

• quote:

quote:

quote:

quote:

arkadasım
    hangı model kullanıyorsun ?
    tussuz ,cıft modul ,tek modullu cıhaz hangısı ?
    fabrıkaya yolladınmı ? yapmadılarmı ?

cıhazına menudenmı yazılım ındırıyorsun ?
    yazılım ınerken net baglantın kesılırse yazılım cakılması butun cıhazlarda yapar;

kurtarma yazılım ıle duzeltebılırsın

stabıl olmayan yazılım degılde senın yuklemende sorun olmasın

sorun yasıyorsan fabrıkaya gonder 3 gunde yapıp gerı gonderırler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihmc -- 5 Mart 2012; 0:16:34 >

• Herkese iyi akşamlar, forum hem hareketlenmiş hemde ısınmış...

Geçen yıl almış olduğum DSmart modül üyeliğim dün gece bitti Bitmesi önemli değil ama çok güzel bir film seyrediyordum paat diye görüntü dondu, film yarıda kaldı...

Dün telefonumda cevapsız bir çağrı vardı, meğer dün DSmart bana ulaşmaya çalışmış ama demek ben çağrıyı atlamışım. Bugün o cevapsız çağrıyı arayınca karşıma DSmart çıkınca anladım.

Herneyse bana aboneliğimin bittiğini ve aynı paketi senelik 168.-TL'ye verebileceklerini ve diğer paketlerin fiyatlarını söylediler.

Bende full paket aldım 12 ay x 21,90.-TL= 262,80.-TL. Bence fiyat makul.

Bundan sonra NBA TV HD'yi seyredebileceğim. Bu gece Miami vs Lakers maçını CNN Türk veriyor. Aynı anda NBA TV HD'de önceki yılların maçını gösteriyorlar. Şu anda CNN Türk'teki naklen SD yayın NBA TV HD'deki yayına on basar kalitede. Umarım naklen yayınları gerçek HD olur bizde oğlumla ağız tadıyla maç seyrederiz.
    Çünkü sırf bu yüzden bu paketi aldım.

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.