Şimdi Ara

atıştırmalık şöleni (bim 27 aralık 2016)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
1
Favori
10.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     atıştırmalık şöleni (bim 27 aralık  2016)

• Bu nasil şölen. Ben 3 lira ile bime girsem bi sepet dolusu abur cuburla çıkarım. Burda en ucuz şey 3 lira
  • Sen bimden 3 liraya ancak çaya batırıp yemelik püskevit alabilirsin kardeşim.bu şekerlemeler herzaman bulunmuyor,bim'e dönem dönem geliyor.
  • gözler süsse püskütü aradı ama yok. tırt çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: defrecmantasyon

Sen bimden 3 liraya ancak çaya batırıp yemelik püskevit alabilirsin kardeşim.bu şekerlemeler herzaman bulunmuyor,bim'e dönem dönem geliyor.

Kardeş hiç bime falan girmedin mi ne yaptın 😂
  • Hangisinin tadi guzeldir?
  • Boragungoren kullanıcısına yanıt
    3 liralık bim bisküvive çikolatalarıyla bu ürünleri karşılaştırıyorsan diyecek bir sözüm yok.
  • yılbaşı için diyememişler mi? hem 27 aralık'ta bunları sat hem de kimse anlamamış gibi yap. tam bimlik hareketler!

eyy kapitalizm, nelere kadirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 11 Aralık 2016; 23:53:28 >
  • Hanuta candir. 10 kutu almak lazim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambo34_orijinali

yılbaşı için diyememişler mi? hem 27 aralık'ta bunları sat hem de kimse anlamamış gibi yap. tam bimlik hareketler!

eyy kapitalizm, nelere kadirsin.

Noel haram

Saman altından kakalamak helal. Yeni Türkiye
  • Fındık-üzüm-badem'li nestle nin fiyatı iyi değil mi
  • Hanuta alınır bu fiyata

Tabi ayın 27 sine kafadan 15 gün var unutmazsak alırız
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Standart fiyatı nedir hocam? Bimdeki fiyat uygun mu?

Genel olarak fiyatları uygun değil... Gerçi ithal ürünler bunlar, hak ettiği fiyatın üstünde olması normal...
  • Vitanora 3,25 olandan geçen sefer almıştım tekrar alacağım.
  • Bu piskevitler alamanya mi ,isimleri garip gibi geldi
  • Bu arada damak 3.75 iyi gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: defrecmantasyon

3 liralık bim bisküvive çikolatalarıyla bu ürünleri karşılaştırıyorsan diyecek bir sözüm yok.

Hocam hayır kusra bakmayın ben bu markaları bilmiyorum bile ünlü markamıdır bunlar yani fiyatına göre kaliteliler anladığım kadarıyla
  • arkadaşlar bu hanuta paketin içindeki ürünler tek tek paketlenmiş şekildemi, yoksa paket açılınca hepsi 1 aradamı ? çok aram yok çikolatayla ama ayrı ayrıysa paketi 1 tane alıp canım çektikçe yerim bunu
  • Arkadaşlar oyuna gelmeyin almayın bunları 3 hafta içinde hepsini yarı fiyatından satıyorlar.Gerek yok yani erkenden almaya
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Ben sürekli 3.5 TL indirimli fiyatlarla görüyorum çeşitli marketlerde.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.